Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jaka masz blachodachowke?  

3 383 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka masz blachodachowke?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To taki chłam a do tego miałka wiedza odnośnie dachów co widać na zdjęciach z realizacji. Skoro jednak administrator pozwala na takie nie etyczne wrzutki to trudno. Pozdrawiam.

 

Przejrzałem i ja ich realizacje , chyba ze dwa razy i szok.... z połowa zdjęć jest albo zapożyczona z internetu albo przerobiona z cudzych .

Widać mocne ślady Photoshopa:)

Normalnie żal ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem i ja ich realizacje , chyba ze dwa razy i szok.... z połowa zdjęć jest albo zapożyczona z internetu albo przerobiona z cudzych .

Widać mocne ślady Photoshopa:)

Normalnie żal ...

 

Może jakiś dowód a nie puste słowa?

 

Spam? Wybacz, ale znam inną definicję spamu. Spam byłby nie związany z ogólną tematyką. Potrzebujesz informacji - czytasz. Nie, to masz wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś dowód a nie puste słowa?

 

Przepraszam że tak późno , ale dopiero wróciłem z długo oczekiwanego urlopu

 

Podaję przykłady

 

Rzekoma Pana realizacja nr 45 : http://www.dim-pol.pl/?karpiowka-polokragla-zielona-glazura,88

 

Rzekomo nr 37 : http://www.tondach.cz/fotogalerie/stodo-12

 

Rzekomo nr 4 : http://www.villanette.pl/bolero.htm (na dole w realizacjach)

 

Niestety nie mam czasu na wyszukanie większej ilości ponieważ jest to pracochłonne ale widzę tam jeszcze parę zapożyczonych kwiatków.

Poza tym na sporej części są poprzeklejane tła, ucięte w photoshopie gąsiory , jak się przejrzy zwłaszcza na te Creatony to śmiech człowieka ogarnia...

 

Jak dla mnie obciach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, czy ktoś ma jakieś doświadczenia z blachodachówką firmy BalexMetal, Spectrum, 0,50 mm, mat, huta Arcelor. Cena 26,53 brutto. Byłabym wdzięczna za opinie.

balex jest dobrym producentem, blacha dobrze się składa ale ten ich spektrum ma bardzo male przetloczenie. Jak sienie myle wysokość fali to zaledwie 15 mm. Przy podobnym przetloczeniu (14 mm) budmatowski zefir jest sporo tanszy, zreszta ta cena za spektrum jest i tak raczej do sporej negocjacji. Sara z budmatu ma przetloczenie 20mm i mozna ja kupic taniej niz w/w. NIe to żebym byl jakims zapalonym budmatowcem bo np kingstyle z fnisha ma rowniez przetloczenie 20mm i da sie zejsc z cena ponizej 25 zl oczywiście obie firmy produkuja rowniez z arcelora wiec porownuje porownywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz na strone balexu, w katalogu zobaczysz przekroj tej blachy, nawet dwa dni temu sprzedalem ja klientowi...jest to jedno z najnizszych przetloczen. Technologiem nie jestem ale symbol 25 moze oznaczac po prostu grubosc powloki lakierniczej, a ze balex robi tylko na arcelorze wiec grubosc ta jest stala a raczej byla stala. Kilka lat wstecz i polysk i mat mialy po 25 mikronow, mat sugerowany na 30 ale malo ktory to osiagal. Pozniej arcelor wprowadzil tzw grube maty i ich grubosc powloki wzrosla do 35 mikronow...przynajmniej na papierze bo pomiary wskazuja ze waha sie ona od 28 do 33...

Co innego HDX...tu juz deklaruja 50 przy polyskach....ale cena juz nie taka oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad jedną rzeczą, nie chciałbym byc zle zrozumiany absolutnie się nikomu nie oferuję i nie ujawniam gdzie dzialam...

To forum dużo mi pomogło w chwili gdy wybierałem zrodło ciepła w swoim domu, również wykonawcy czy przedstwiciele którzy wiedzieli że na pewno od nich nie kupie...pomogli mi bardzo - szczegoly w dziale pomy ciepla.

Ja natomiast pomyslałem, jako handlowiec dachow oczywiście, że mogłbym pomoc w tej kwestii...Oczywiscie na tamaty praktyczne czyli jakosci wykonania bardzo dobrze wypowiadają sie Mistrz Jan i AndrzejWilhelm....ja mogłbym doradzic odnośnie ceny....dobrze, tanio, źle, za drogo. oczywiście materiały ktore znam, bo wszechwiedzacy nie jestem. Jesli ktoś ma jakąś wycenę na dach i chciałby zwyczajnie wiedziec czy to jest normalna cena smialo moge podpowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...