Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 150
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...

W ostatnim czasie trochę postępów na budowie m.in. drzwi wejściowe, brama garażowa, drzwi do garażu oraz kominek (prawie) zakończone.

 

[ATTACH=CONFIG]133884[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]133885[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]133886[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]133887[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]133888[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Kilka w sumie drobnych zmian aczkolwiek z naszego punktu widzenia istotnych nastąpiło więc trzeba zaprezentować.

Po pierwsze - został wylany ostatni stopień przy schodach wejściowych.

[ATTACH=CONFIG]139011[/ATTACH]

Po drugie i trzecie - tylne drzwi doczekały się wreszcie uzupełnienia dolnego progu betonowego oraz mamy już instalację gazową.

[ATTACH=CONFIG]139013[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]139014[/ATTACH]

Po czwarte i ostatnie - kominek ma już ostateczne kratki i ramkę (dorabiane na zamówienie).

[ATTACH=CONFIG]139015[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]139016[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

podoba mi się wasza wersja praktycznego a zdjęcia przedstawiające wnętrza są BOSKIE

mam pytanie czy jest możliwość otrzymania projektu w wersji elektronicznej na adres [email protected] - chciałabym porównać wymiary do oryginału a i jestem ciekawa stolarki okiennej po zmianach

dzięki

aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Mam pytanie do Sz. P."Motor" odnośnie dachówki, która została ułożona na Twoim dachu:

Jaki jest to konkretnie model - czy chodzi o Turmalin Antracyt ? (firmy Rupp - Brass, tudzież Monier :confused:)

 

Jestem na etapie tuż przed przykryciem (Praktyczny 3) i zamówiłem w/w dachówkę: Turmalin Antracyt, którą rzekomo sprowadzono z Niemiec. Jednak pierwsze wrażenie mnie rozczarowało, ponieważ jej odcień jest bardziej ciemnobrązowy niż grafitowy (mowa oczywiście o warstwie zewnętrznej, a nie o spodniej czyli masie). U Ciebie na zdjęciach dachówka wygląda na prawdę bardzo ładnie i bardzo GRAFITOWO. I o taki efekt mi właśnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chmielak na priv puściłem odpowiedź - turmalin antracyt ale jak bardzo potrzeba to mogę na fvt zerknąć.

 

Dzięki za odpowiedź. Pooglądałem sobie raz jeszcze tę dachówkę na paletach i może wrażenie odcienia brązowego wynika z tego, że widać spód i brzegi barwione w masie (koloru brązowego). Antracyt sam w sobie ma lekko mieniącą się powłokę przez co odbija wszelkie kolory wokół siebie.

Mam cichą nadzieję, że po położeniu dachówki nie będę miał już wątpliwości, że to jednak ciemny grafit.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...