Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 310
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

1. Grill z pokrywką wynalazł George Stephen.

 

2. Lubię grilować ponieważ jest to okazja do spotkania się z moimi znajomymi. Jest to idealna kolacja na świeżym powietrzu zarówno dla osób lubiących mięso jak i dla wegeterian ponieważ na grilu można usmażyć dosłownie wszystko. Od mięsa i warzyw zaczynają po przez plastikowe naczynia na własnych palcach kończąc. Uwielbiam również te uczucie kiedy po tym staniu przy grilu mogę usiąść i zrelaksować się przy dymnym smaku kiełbasy lub karkówki. Niedługo zacznie się sezon grilowy. Nie mogę się doczekać ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.George Stephen

 

2. Lubie grillowanie,

Pyszne ucztowanie.

Zapach dymu się unosi,

Śmiech przyjaciół się roznosi.

Kiełbaska gorąca,

jeszcze skwiercząca.

Cukinia grillowana,

Przyjemność nieopisana.

Sos czosnkowy do tego,

Niebo w gębie kolego!

A wiosna już przed nami,

Więc grilla rozpalamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej podawałem odpowiedź na oba pytania a teraz dodatkowe uzupełnienie drugiego pytania

 

Sposób na rozgrzewająco-romantyczne grillowanie:

i to tez jest odpowiedź dlaczego lubię grillowanie :p

 

Odpowiedź tylko dla dorosłych.

 

1.jpg

 

2.jpg

 

Tutaj są skutki niewłaściwego grillowania.

 

11.jpg

Edytowane przez PliP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.George Stephen

2.Lubię grillować bo grillowanie to nie tylko spożywanie posiłku, to sztuka, która nie tylko pozwala na zjedzenie wielu fantastycznych potraw,ale także spędzeniu dnia na świeżym powietrzu, w towarzystwie rodziny lub znajomych. Pozwala nie tylko na posilenie się,ale także na dotlenieniu naszego organizmu. Już nie mogę doczekać się sezonu grillowego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. George Stephen Obecnie światowej sławy Grill Weber w kształcie kuli zmienił w krótkim czasie wygląd amerykańskich ogrodów oraz stał się symbolem grillowania.

 

2. lubię grillować bo mięso z grilla jest jak facet - gdy trochę ich przypiec wówczas zaczynają pocić się i śpiewać całą prawdę. soczyste kawałki mięsa i muzyka tłuszczu obijającego sie o kamienie dająca tak wyśmienity smak, że można z nim w ogień skoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Grill z pokrywką wynalazł George Stephen.

2.Lubię grillować bo lubię biesiadować i zdrowo i smacznie zjeść.Grillowanie dla mnie to doskonały sposób spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu w towarzystwie rodziny, przyjaciół i znajomych.To wspaniały relaks przy smakowitych potrawach i przy schłodzonym piwku.Zbieram wszystkich znajomych, pieczemy kiełbaski, warzywa i inne frykasy.Następnie popijamy piwko/oczywiście w niewielkich ilościach / i dyskutujemy na różne tematy,opowiadamy dowcipy,śpiewamy wesołe piosenki, a nawet tańczymy boso na trawie. Tak upływa nam czas do północy.Gdy nadchodzi wiosna ,takie spotkania przy grillu organizujemy bardzo często gdyż jest wesoło,miło i zabawnie/a zwłaszcza gdy szwagier po rozpaleniu grilla wygląda jak kominiarz/.Smiechom i żartom nie ma końca.Kończmy jednego ,a już za parę dni planujemy drugiego.To naprawdę super relaks .Po takiej rozrywce czuję się zrelaksowana i pełna energii do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej podawałem odpowiedź na oba pytania a teraz dodatkowe uzupełnienie drugiego pytania

 

Sposób na rozgrzewająco-romantyczne grillowanie:

i to tez jest odpowiedź dlaczego lubię grillowanie :p

 

Odpowiedź tylko dla dorosłych.

 

[ATTACH=CONFIG]47778[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]47779[/ATTACH]

 

Tutaj są skutki niewłaściwego grillowania.

 

[ATTACH=CONFIG]47780[/ATTACH]

 

Myślę ,że to jest wbrew zasadom konkursowym.Teraz za twoim przykładem pójdą wszyscy i zaczną edytować swoje posty ..........a na tym straci tylko oprawa konkursu.Fotki mogąąąąm być i finito.Każdy ma szanse,Jedno pytanie dwie odpowiedzi.amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że to jest wbrew zasadom konkursowym.Teraz za twoim przykładem pójdą wszyscy i zaczną edytować swoje posty ..........a na tym straci tylko oprawa konkursu.Fotki mogąąąąm być i finito.Każdy ma szanse,Jedno pytanie dwie odpowiedzi.amen

Wszyscy czyli ja ty i jeszcze kilkunastu, a pozostali to założyli konto na potrzeby tego konkursu. Dodali tutaj odpowiedź i na tym koniec w ich czynnej działalności na forum. Prawdą jest jednak to, iż admin zaprosił wszystkich do udziału w konkursie. Ja widzę w tym tą zaletę, że być może pojawia się nowe twarze na forum i dzięki temu zacznie sie ono jeszcze bardziej dynamicznie rozwijać.

Edytowałem bo nie widać fotek tylko wpis: Załącznik nr. Zreszta teraz u ciebie jest podobnie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. George Stephen

 

2. Lubię grillować, ponieważ ta czynność kojarzy mi się z wolnością i ... teściową :D Długi czas mieszkaliśmy u teściów i dni, kiedy ze znajomymi pakowaliśmy grill do bagażnika i jechaliśmy za miasto były jednymi z najwspanialszych w tamtym czasie- przynajmniej przez kilkanaście godzin nie widziałam teściowej :) Odkąd mamy własny dom, za każdym razem gdy grillujemy- na maleńkim, zdezelowanym, ale WŁASNYM grillu- cieszę się wolnością i faktem, że za 5 minut nie wypadnie teściowa by mówić co mam robić, bawić dzieci, doglądać czy wszystko robię właściwie. Niech żyje grill :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy czyli ja ty i jeszcze kilkunastu, a pozostali to założyli konto na potrzeby tego konkursu. Dodali tutaj odpowiedź i na tym koniec w ich czynnej działalności na forum. Prawdą jest jednak to, iż admin zaprosił wszystkich do udziału w konkursie. Ja widzę w tym tą zaletę, że być może pojawia się nowe twarze na forum i dzięki temu zacznie sie ono jeszcze bardziej dynamicznie rozwijać.

Edytowałem bo nie widać fotek tylko wpis: Załącznik nr. Zreszta teraz u ciebie jest podobnie :p

 

 

Święta racja....oj pogrilowalimby jak by był czasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Grill z pokrywą to wynalazek Georga Stephena.

Ad2. Lubię grillować, bo

> nie muszę krzątać się po kuchni;

> nie muszę doglądać kilku garnków jednocześnie;

> nie mam wielkiego zmywania;

> mam znacznie mniej pracy niż przy obiedzie przygotowywanym w tradycyjny sposób;

> jestem bardziej zrelaksowana czyli "na luzie";

> mogę usiąść na łonie przyrody, wrzucić na ruszt co tam trzeba i oddać się rozmowie z przyjaciółmi lub kontemplować to co wokół popadając w błogi nastrój, zerkając od czasu do czasu, czy aby na ruszcie wszystko w porządku;

> mogę porazić innych "moją piękną opalenizną", jeżeli wybiorę tylko odpowiednią porę, czas i miejsce do grillowania;

> potrawy z grilla mają swój niepowtarzalny smak i to jest to!!!

Swego czasu doświadczyłam pewnych niedogodności związanych z grillowaniem, jakby na to nie spojrzeć, to na własne życzenie. A działo się to ileś lat wstecz, gdy grilla urządziłam na balkonie, na piątym piętrze wieżowca. Pod koniec biesiady zapukała sąsiadka z piętra wyżej i zaprosiła mnie do swego mieszkania. Oj, działo się działo , dobre sąsiedzkie stosunki musiałam okupić drobnym acz niezbędnym upominkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.George Stephen

2. Uwielbiam swąd spalonej kiełbasy i smak zwęglonego mięsa. ;) Poważniej na grillu można się wyluzować, odpocząć w gronie znajomych przy piwku i dobrym kawałku mięsa z dodatkiem grillowanych warzyw.

 

WARSZTATY

Edytowane przez dziadol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosuję za wyróżnieniem (przynajmniej ) dla Tosi za ten wpis.

 

Wczoraj grillowałem z kolegą . Jego patent to płyta granitowa na ognisku.

Niezły numer , mówię wam - może uda mi się go namówić ,by to

opisał. Robimy to nawet w sylwestra ,grzejąc się przy ognisku....

 

pozdrawiam Robert

 

dzięki :)

 

Zazdroszczę za to grilowania! :) pogoda była piękna, ale w sobotę tyle roboty miałam, że do pieca na szybko trzeba było coś wstawić... ale od środy urlop zaległy... więc sezon grillowy rozpocznę niebawem :)

 

niekonkursowo, ale polecam śmietanę lub jogurt naturalny zmieszać z dużą ilością pieprzu, świeżo przeciśniętego czosnku i można dać koperku posiekanego (zmrożonego jak został albo to świeżego jak sezon na niego ...) trochę soli..

i palce lizać..

pasje do wszystkiego i zawsze słyszę, że mam zrobić więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. George Stephen

2. Uwielbiam grillować bo wtedy czuję się wolny. Czuję, że odprężam się po całym dniu pracy a zapach palonego węgla i grillowanej karkówki daje mi poczucie, że czas, który spędzam z moimi bliskimi nie przeminie nigdy, ponieważ w mroźne zimowe wieczory, usiądę przy kominku, by powspominać chwile spędzone w ciepły wieczór z zimnym piwem, znajomymi i grillem, na którym skwierczy, mięso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...