Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, zwracam się do Państwa z pytaniem gdyż nie znalazłam na nie odpowiedzi w sieci, mianowicie-- czy ktoś ma doświadczenie z płytkami paradyż concert linus verde (zielone)? Chciałabym je mieć w łazience, czy dobrze się kładą? czy są równe? chcemy sami je położyć więc zależy mi na wszelkich opiniach. Może ktoś z Państwa ma łazienkę w tych płytkach-jeśli tak proszę o zdjęcie, lub opinie na ich temat, czy jesteście Państwo zadowoleni z tych płytek?

 

Bardzo proszę o poradę gdyż nie ma żadnych opini o tych płytkach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mam łazienkę w tych płytkach, zielone + część pomarańczowych. Glazurnik sobie je chwalił, proste i dobrze się cięły.

Trzeba tylko uważać na płytki z "wpiętymi" dekorami, u nas dwie się złamały, trzeba je kłaść i "opukiwać" bardzo delikatnie bo pękają po skosach do dekorów.

Łazienka się wszystkim bardzo pdooba, zdjęć wklejać nie umiem, mogę ewentualnie przesłać, proszę o e-mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze juz ktos z Was ulozyl plyty w domu i moglby sie pochwalic efektem koncowym?:)

Ja mam położoną, ale jeszcze nie jest wykończona - brak spoin i strasznie zakurzona. Arkesia Brown poler 60 x 60 cm na powierzchni 60 m2 - cały dół w jednym kolorze. Za ponad miesiąc się wprowadzamy, więc do tego czasu będziemy mieli wykończoną podłogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieskromnie powiem: MAM i JA!!! :wink: Arkesia beige 30x60 na podłodze w kuchni i holu, wygląda pięknie. Jeszcze nie mieszkam, mam trochę obaw co do przyszłego użytkowania, szczególnie jasnych fug w kuchni :-? , ale przyjęłam wersję: "co będzie to będzie" myślę, że i tak warto było. Postaram się o fotki, ale nie dziś, może jutro. Pozdrawiam.

Paula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy ok 70m kw podłogi w mistralu poler beż i brąz, co do róznic w wyglądzie płytek macie rację,są niepowtarzalne... mają nawet niewielkie różnice w odcieniu. Ale efekt końcowy jest ciekawszy od chińskich jednobarwnych , uwierzcie.

Czy są śliskie? Dla mnie nie, ale mój pies uważa inaczej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też już Arkesia poszła w ruch. Do końcowego efektu jeszcze bardzo daleko, ale widok ogólny już jakiś jest.

Dzisiaj robilismy kilka zdjęć, to co nie co pokażemy.

 

Grafit poler w wiatrołapie i garderobie

 

http://img41.imageshack.us/img41/3686/dsc05243k.jpg

 

http://img41.imageshack.us/img41/9395/dsc05258.jpg

 

Beige poler w holu i salonie

 

http://img41.imageshack.us/img41/5459/dsc05295z.jpg

 

http://img41.imageshack.us/img41/5710/dsc05302w.jpg

 

Beige i brown poler połączenie salonu z kuchnią

 

http://img41.imageshack.us/img41/2749/dsc05301k.jpg

 

Mam nadzieję że pomoże to komuś w podjeciu decyzji. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas też będzie Arkesia - beż mat, zastanawiam się jeszcze nad wielkością płytki,- ma być w salonie połączonym z kuchnią i w korytarzu, który jest połączony szerokim przejściem z salonem. Jaką dajecie listwę do wykończenia tych płytek - cokoły do nich dedykowane czy coś w drewnianych klimatach ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas też będzie Arkesia - beż mat, zastanawiam się jeszcze nad wielkością płytki,- ma być w salonie połączonym z kuchnią i w korytarzu, który jest połączony szerokim przejściem z salonem. Jaką dajecie listwę do wykończenia tych płytek - cokoły do nich dedykowane czy coś w drewnianych klimatach ?

U mnie będą drewniane listwy w kolorze stolarki drzwiowej. Wg mnie wygląda to przytulniej i cieplej niż cokoły z płytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieiki za fotki. Utwierdzilam sie w przekonaniu ze ladnie sie przezentuja, ja mysle o odcieniach szarosci tzn grys i grafit.

 

TROJ - tez chcialabym w wiatrolapie grafit, czy widac na nim mocno brod? i czy jest bardzo ciemny?

 

Jak narazie to bród widać na wszystkim i wszędzie, cały czas trwają prace wykończeniowe.

Jak masz chęć to wpadnij zobaczysz sobie na żywo jak to wygląda przy sztucznym i naturalnym świetle Marki-Białołeka niedaleko.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie będą drewniane listwy w kolorze stolarki drzwiowej. Wg mnie wygląda to przytulniej i cieplej niż cokoły z płytek.

 

jaki masz kolor stolarki ? U mnie będzie coś pod złoty dąb, a płytki jasny beż do tego ściana w planach też ma być bardzo jasna, też myślałem żeby listwy dobrać do stolarki, ale boję się, że wyjdzie taka ciemna "opaska" i zaczynam się zastanawiać nad cokołami, albo jakaś bardzo jasna listwa dobrana do kafli - chyba klon może być trochę podobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...