Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Jak narazie to bród widać na wszystkim i wszędzie, cały czas trwają prace wykończeniowe.

Jak masz chęć to wpadnij zobaczysz sobie na żywo jak to wygląda przy sztucznym i naturalnym świetle Marki-Białołeka niedaleko.

 

pozdrawiam

 

dzieki za zaproszenie z mila checia wpadne i popodziwiam;) Daj znac kiedy Ci pasuje?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Jak narazie to bród widać na wszystkim i wszędzie, cały czas trwają prace wykończeniowe.

Jak masz chęć to wpadnij zobaczysz sobie na żywo jak to wygląda przy sztucznym i naturalnym świetle Marki-Białołeka niedaleko.

 

pozdrawiam

 

dzieki za zaproszenie z mila checia wpadne i popodziwiam;) Daj znac kiedy Ci pasuje?:)

 

Namiary podesłałem na PW

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie troj już pokazywał arkesię beige (gratulacje, pięknie wygląda) ale skoro obiecałam, to słowa dotrzymuję... U mnie też pierwotnie miał być format 60x60, jednak z uwagi na duże zainteresowanie zabrakła dla mnie a czas oczekiwania był zbyt długi, kafelkarz umówiony i nie mogliśmy czekać. zdecydowaliśmy się na format 30x60 i nie żałuję :wink: Płytki kładło się dobrze, co do użytkowania nie mogę się jeszcze wypowiadać, ponieważ nie mieszkam jeszcze, narazie jest ok.

Cokołów nie będzie, będą listwy pod kolor schodów i drzwi wewnętrznych (orzech).

 

http://www.empikfoto.pl/albumy12/348961/789186/previews/26171144_15.05.2009_200.jpg

http://www.empikfoto.pl/albumy12/348961/789186/previews/26171158_15.05.2009_213.jpg

 

Przepraszam za bałagan, ale wykończeniówka w trakcie i cały czas się kurzy, sprzątać można bez końca. Pozdrawiam. Paulina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie będą drewniane listwy w kolorze stolarki drzwiowej. Wg mnie wygląda to przytulniej i cieplej niż cokoły z płytek.

 

jaki masz kolor stolarki ? U mnie będzie coś pod złoty dąb, a płytki jasny beż do tego ściana w planach też ma być bardzo jasna, też myślałem żeby listwy dobrać do stolarki, ale boję się, że wyjdzie taka ciemna "opaska" i zaczynam się zastanawiać nad cokołami, albo jakaś bardzo jasna listwa dobrana do kafli - chyba klon może być trochę podobny

Okna mam plastikowe w kolorze macore... są znacznie ciemniejsze niż złoty dąb i ciut jaśniejsze od mahoniu, cieplejsze niż orzech - mają lekkie czerwonawe odcienie. Kafle będą brown, natomiast stolarka drzwiowa też będzie szła w ciemnobrązowe ciepłe odcienie. Ściany raczej jasne, nie białe, ale nie dominujące pomieszczenia. Listwy mają być taką wyraźną linią oddzielającą ścianę od podłogi.

Wszystko zależy co chcesz osiągnąć i jaką kolorystykę planujesz w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mama sobie zrobiła w tych płytkach kibelek (same płytki podstawowe, bez dekoru) - i muszę powiedzieć, że wyglądają bardzo ładnie, choć jej szalony płytkarz nie wykazał się najwyższym kunsztem :roll: . takie pastelowe, delikatne, ładny wzór, duży format elegancko wygląda. idealne do małych pomieszczeń. i niezbyt drogie. cieszę się, że ją na nie namówiłam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze małe pytanko do właścicieli matów- czy nie macie wrażenia, że szybciej łapią bród niż poler? Byłam wczoraj w cermagu i ukradkiem deptaliśmy płytki beżowe w polerze i macie i ta druga od razu łapała odcisk buta :cry: :cry: więc jak to jest??? bo mam wrażenie że wiem coraz mniej :roll:ż

na razie mi jest trudno powiedzieć - wiadomo budowa, więc wszystko się kurzy.

My kładliśmy tylko satynę w wiatrołapie. Wybraliśmy ją zamiast poleru, gdyż obawialiśmy się śladów wytarcia poleru z upływem czasu i użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo nie brałam pod uwagę, że poler się wytrze :roll: jeśli możesz wrzuć jakieś zdjątko matu. Byłam raczej nastawiona na mat ze względu na cenę i śliskość ale jak pooglądaliśmy na żywo to małż stwierdził "tylko poler" a i na mnie ta płytka nie zrobiła oszołamiającego wrażenia, ale to była tylko jedna płytka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...