Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

uwaga na serię klinkier Natural Rosa!!!

Płytki elewacyjne są ok, ale kupiliśmy też z tej serii płytki na taras i tu jest dramat: wszystkie płytki ze stopnicą są szersze o jakieś 2mm od płytek bazowych, co oznacza że po 3 płytkach bazowych będzie przesunięcie o ponad 0,5 cm w stosunku do stopnicy przy fudze o zalecanej szerokości... Facet który układa nam płytki na tarasie każdą stopnicę przycinał, piłował, cudował, żeby się płytki zgrały. Dało się ale kto mi zwróci pieniądze które mu musiałam za to zapłacić? Nie mówiąc już o tym ile trwało ułożenie płytek na głupim tarasie... Oj Paradyz Paradyż........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga na serię klinkier Natural Rosa!!!

Płytki elewacyjne są ok, ale kupiliśmy też z tej serii płytki na taras i tu jest dramat: wszystkie płytki ze stopnicą są szersze o jakieś 2mm od płytek bazowych, co oznacza że po 3 płytkach bazowych będzie przesunięcie o ponad 0,5 cm w stosunku do stopnicy przy fudze o zalecanej szerokości... Facet który układa nam płytki na tarasie każdą stopnicę przycinał, piłował, cudował, żeby się płytki zgrały. Dało się ale kto mi zwróci pieniądze które mu musiałam za to zapłacić? Nie mówiąc już o tym ile trwało ułożenie płytek na głupim tarasie... Oj Paradyz Paradyż........

 

 

Punto, mam pytanie. Tak się składa, że współpracuję z firmą, o której mowa. Zastanawiam się czy zwróciliście uwagę na kaliber klinkieru – jest oznaczony na każdym opakowaniu płytek? Z tego, co wiem dopuszczalna rozbieżność grubości płytek może wynosić nawet 2-3 milimetry. Nawet według norm ISO. Może, że tutaj tkwi przyczyna problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

ma może ktoś u siebie Caledonie???? planuje zrobić ją u siebie w domu ( bianco i nero; półpoler), jednak słyszałam ze jest duzy problem z czyszczeniem tych płytek... :( może sie ktoś wypowiedzieć na ten temat ???

Faktycznie na tych bianco w "rowkach" widać cały brud ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamierzam położyć w korytarzach/jadalni/kuchni (jedna wielka otwarta przestrzeń) płytki Paradyż Masto Bianco półpoler i chciałam zapytać, czy ktoś może się podzielić doświadczeniami w użytkowaniu ww płytek. Jakoś nie jestem w stanie nic konkretnego na ich temat znaleźć. Szczególnie chodzi mi o kuchnię, gdyż na stronie Paradyża w ogóle nie polecają tej płytki w tym pomieszczeniu. Trochę więc zwątpiłam . :] Zdjęcia mile widziane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie pochwalić się nie mogę, ale płytki już zamówione i mają się kłaść w przyszłym tygodniu. Natomiast wcześniej "poznęcałam" się nad jedną- zrobiłam test plamienia ketchupem, burakami, sokami owocowymi, herbatą, oliwą, masłem, winem i pastą do butów. Zmyłam to wszystko po 20 godzinach - żadnych plam, więc uznałam, że będzie dobrze:cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłam dziś nowość z Paradyża TARANTO GRYS PÓŁPOLER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy ktoś go może ma ułożony??? Nie wiem od jak dawna jest na rynku ale prawie we wszystkich sklepach internetowych mozna go kupić. Może jest ktoś kto sie na niego skusił? Mnie osobiście baaaaardzo sie podoba ( na zdjęciu oczywiście)

 

natrafiłaś na jakieś realizacje? Bo mi też sie te plytki MEGA podobaja (no i grafit też spoko) :) Daj znać. Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zpoe a masz u siebie bianco czy nero??? ze wszystkimi jest ten problem??? w sklepie powiedzieli mi ze akurat z tymi płytkami jest najmniej problemu... :/

 

 

a tak przy okazji.. :) ma ktoś może u siebie płytki caesar ardesia ????????? opinie chętnie widziane :) ( planuje je położyć w łazience... )

Edytowane przez Tygrysek912
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nero mam u siebie całe czarne i z dekorem bianco + do tego listwa w koło...nam sprzedawca o tym powiedział bo mówił że robili ekspozycje i strasznie krzywe były i prosił o sprawdzenie i w razie czego o zwrot...nie było źle po położeniu jest ok ale glazurnik też musiał trochę pokombinować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...