Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Rzeczywiście, pisałaś wcześniej o pęknięciach. Jaka przyczynę podejrzewacie? za wąska fuga czy żle wygrzana podłogówka??? My grzejemy już 4 tyg., a jeśli chodzi o fugę, to w sklepie twierdzili, ze pod podłogówke min. 3 mm :-? Chociaz przyznam, że wolałabym jak najwęższą.

 

PS. Płytki juz na budowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie grzaliśmy pdołogówki przed położeniem płytek, przyczyną poże jeszcze być osiadanie budynku, posadzki. U nas płytki kładzone były miesiąc po wylewkach pod spodem jest 10 cm styropianu. Nie zastanawiamy się za bardzo co jest przyczyną bo juz nic nie damy rady zrobić. Przyczyną moga jeszcze być płytki choć na kruchośc wykonawca nie nazekał ale przy mnie w trakcie układania jedna właśnie taka w L dociąta mu pękła więc nie wiem. W każdym raie na tych płytkach pęknięć nie widać trzeba się przyjrzeć. Takie są wady nowego domu że osiada i pęka. Po pierwszym remoncie będzie lepiej:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru tygodni próbuję wybrać płytki do łazienki (bardzo trudne zadanie :roll: , dużo trudniejsze niż wybór cegieł na ściany, czy styropianu na ocieplenie :wink: )

 

Podobaja mi się płytki Nelia/Nil z Paradyż, ale płytki podłogowe są... dziwne. Jakieś takie szorskie...

Ciekawa jestem, jak te płytki sprawują się podczas użytkowania, jak się po tym chodzi i jak się je myje.

 

Byłabym też wdzięczna z zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetka

 

Glazurnik to mój mąż. Łazienkę robił sam. Nic nie narzekał, więc chyba wszystko było z nimi OK. Początkowo nie byłam do nich przekonana. Chciałam Mistral z paradyża - popielate. Niestety w Leroy Merlin ich nie mieli i musiałam szybko zdecydować się na inne. Koncepcja łazienki powstała w ciągu 5 minut, ale z efektu jestem zadowolona. Zobaczymy jak się będą prezentować z armaturą.

A tak z innej beczki, to cały czas podglądam Twoją Oliwkę. Szybko to sie u Was zmienia, a teraz jak jeszcze nastąpi przypływ gotówki, to za niedługo bedzie parapetówka. :lol:

 

Kasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się cieszę :)

 

Moim glazurnikiem też będzie mój mąż - muszę mu wybrać coś niedrogiego i fajnego - te mi się podobają.

 

Seria ZEBRANO z Opoczna jest jest fajna. Muszę ją obejrzeć na żywo.

 

A u Was kiedy przeprowadzka?

Może wcisnę swoje 2 grosze,lepiej kup płytki z Opoczna,dużo lepsza jakośc,NIE KUPUJ PARADYŻA,głośno o tym tu na forum,jak naliczyłam to ok 6 serii z Paradyża ludzie reklamują a i sprawy też mają trafic do sądu,w moim przypadku co 3 płytka miała mocne odpryski i nierówne,wyłudkowane,poczytaj trochę o tym,ja ostrzegam a zrobisz oczywiście jak zechcesz,również odradzają Tubądzin :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Planuję zakup owych płytek i proszę o Wasze opinie,może ktoś już użytkuje? Potrzebuję jasnych,niezbyt śliskich i niedrogich. Dodam, że mam otwarte wnętrze,tzn.przedpokój, kuchnia i salon(w salonie byłyby połączone z ciemnymi panelami).Nie chcę gresu polerowanego,za bardzo się błyszczy!

Pozdrawiam i czekam na komentarze :wink: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...