Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bardzo dziękuję wszystkim za sugestie

Co do szafek to i tak jeszcze daleko do ich kupienia.

Teraz też mam łazienkę z kolorze niebieskim z białymi szafkami. Po 6 latach dalej jest ładna. Teraz chciałam odmiany. To sa szafki Antado.

http://image.ceneo.pl/data/products/824890/product.jpg

Dekor z serduszkami jest bardzo drogi, dlatego tylko w jednym miejscu. Z resztą ten układ koło kibelka ściągnęłam to od któregoś forumowicza. Poza tym 1 serduszko kosztuje tyle samo co 1 duży dekor, a on ma wielkosć 3 serduszek.

Chciałam aby projket nie był bardzo drogi, ale i tak jest, bo płytki są drogie.

Pozdrawiam. Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g_cz

 

przemyśl te dekory..., przede wszystkim sprawdź ceny..

mnie ceny sklepowe tych płytek powaliły, ale zerknęłam do netu, róznica na metrze płytek waha się między 30 za 50 zł, to kolosalna róznica...

może warto troszeczkę dołożyć, a może wcale nie będzie trzeba, jeśli zamówisz płytki przez internet... niż gryźć sie za każdym wejściem do łazienki, że mogło być coś zrobione inaczej, moze lepiej

 

a odnośnie mebli to nie myślałam o jasnym drewnie tylko o meblach białych, np. na wysoki połysk

 

życzę pomyślnych decyzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g_cz

 

przemyśl te dekory..., przede wszystkim sprawdź ceny..

mnie ceny sklepowe tych płytek powaliły, ale zerknęłam do netu, róznica na metrze płytek waha się między 30 za 50 zł, to kolosalna róznica...

może warto troszeczkę dołożyć, a może wcale nie będzie trzeba, jeśli zamówisz płytki przez internet... niż gryźć sie za każdym wejściem do łazienki, że mogło być coś zrobione inaczej, moze lepiej

 

a odnośnie mebli to nie myślałam o jasnym drewnie tylko o meblach białych, np. na wysoki połysk

 

życzę pomyślnych decyzji

 

Z meblami nie ma problemu. Będę kupować na samym końcu. Robiąc projekt brałam pod uwagę serduszka przy lustrze, ale wtedy jest za bardzo "napaćkane". Taki układ wydał mi się najbardziej delikatny. Mam dekory, które mi się podobają i projekt nie jest przesadzony. Dekory przy lustrze też nie mają kontynuacji.

Co do cen to szukam już od kilku miesięcy. W jednym sklepie w Bielsku-B dostałam super ceny 25% rabatu, ale mój mąż znalazł jeszcze taniej w hurtowni w Opocznie. Taniej niż na allegro, ceneo itp. Tak się składa że wszystkie płytki wybrałam z Pradyża i przy tej ilości dali dobrą cenę.

 

Bardzo się cieszę, że projekt jest ładny i jest tyle uwag na jego temat. Dzięki!

Pozdrawiam. Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pro100. Bibilotekę materiałów zrobiłam sama w mojej wersji nie było. Pościągałam zdjęcia ze strony Paradyża (jeszcze z tej starej, bo teraz nowa i są małe zdjęcia) - pliki jpg. Zrobiłam fugi w programie Paint. Wrzuciłam do katalogu biblioteki materiałów. Nadałam wymiary płytek i gotowe. Tak zrobiłam z wszystkimi płytkami w moim budowanym domu.

Pozdrawiam. Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widziałam tych płytek w żadnym sklepie. Na moją prośbę sprowadzono dwie płytki w wybranym kolorze (mat i półpoler). Affron to jest nowość i myślę, że jeszcze trochę czasu upłynie zanim pojawi się na ekspozycji. Tak samo zresztą było z równie piękną Arkesią, którą mam w łazience :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciach katalogowych nie widać tego co najbardziej spodobało nam się w tych płytkach, a mianowicie kratki.

Tak wyglądają ze szczegółami:

 

http://img21.imageshack.us/img21/8463/dsc04166.jpg

 

http://img21.imageshack.us/img21/9995/dsc04169w.jpg

 

Naszym zdaniem nadają sie do kuchni bo są gładkie/glazurowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g_cz - cały problem z tym kolorem polega na tym że moim zdaniem on daje efekt gdy jest "odcięty" białym wydaje mi się że stanowczo za niebieską masz łazienkę prze co nie będzie wygadać dobrze..

 

 

cały czas czegoś mi brakuje dlatego kombinuje co sądzicie o tym projekcie ?

http://img4.imageshack.us/img4/4618/lazduzagora13.jpg

http://img4.imageshack.us/img4/7193/lazduzagora11.jpg

http://img4.imageshack.us/img4/392/lazduzagora10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te płytki wcale nie sa białe tylko beżowe. Ja będę mieć 2 ściany całe w bezu na przeciwko siebie, co rozjasni łazienkę. Ja chciałam początkowo całą niebieską, w ogóle bez beżu, ponieważ podoba mi się to przechodzenie kolorów. Łazienka nie jest duża a ja chciałam miec ten efekt. Myslę że nie będzie za niebieska. Inspiracji do projektu szukałam długo. Przejzałam mnóstwo zdjęć i taki układ mi sie najbardziej podoba. Ponadto jasna podłoga jest niepraktyczna, wiem cos o tym bo mama taką teraz w bloku - posprzatam a za 5 min. juz widać brud. Nienawidzę jej. Nie podobaja mi się tez szachownice. Ten kolor jest idelany.

Jednemu sie cos podba, drugiemu nie. Tak już jest. Ja np. nie lubie pasów ciemych i jasnych na przemian na scianach.

Pozdrawiam. Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widziałam tych płytek w żadnym sklepie. Na moją prośbę sprowadzono dwie płytki w wybranym kolorze (mat i półpoler). Affron to jest nowość i myślę, że jeszcze trochę czasu upłynie zanim pojawi się na ekspozycji. Tak samo zresztą było z równie piękną Arkesią, którą mam w łazience :)

 

Również zastanawiam się nad kupnem tych płytek i tak jak Wy nie widzialam żadnej aranżacji z ich udziałem.

 

Calico, szukam osoby, która jest posiadaczem gresu Arkesia z Paradyża. Masz polerowany, półpoler czy strukturę? Powiedz czy w rzeczywistosci ten gres (szczególnie polerowany) ma takie mocne "mazy" jak w internecie? Widziałam tylko mały próbnik, więc trudno określić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...