Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

cena bonsai 34-40 zł, oczywiscie zalezy od "sklepu"....

ale my myslimy intensywnie o II gat. dlaczego ? podobno paradyz ma II gat baaaaaaaardzo dobrej jakości,.... poza tym ta łazienka bedzie dla domowników , kibelek, umywalka, pralka ... czyli załatwienie pierwszej potrzeby bez biegania na góre oraz pranie i suszenie .... nie chce oczywiście zupełnie byle jakich płytek bo szkoda pieniędzy, czasu i pracy.

a te płytki bardzo nam wpadły w oko i dlatego (chyba)je wybierzemy ...są nowoczesne i ładne po prostu ... inne niz wszystkie ... taki mały odjazd ...

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się podoba, mam wybrane płytki na dół beżowo - brązowe, a na górę chcialabym cos innego. Podobało mi sie też adrenalina cersanitu, np. połączenie białego z różem, zobacz, może też ci się spodoba,

A ten bonsai ile kosztuje???

 

Pozdrawiam Edyta

 

 

rzeczywiscie piekna ta adrenalina

wg duzo bardzij odlotowa niz bonsai

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
My właśnie zrobiliśmy łazienkę i toaletę w plytkach bonsa/ bonsai - biało - różowych i wygląda to świetnie, kolory o wiele bardziej intensywne niż w przypadku adrenaliny i moim zdaniem bardziej eleganckie ale to rzecz gustu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... masz może jakieś zdjecia... choćby nawet zdjątka .... po niedzieli przywiozą nam te płytki tj. bonsa, i nie wiem do końca jak je ułożyć żeby było ładnie ... myślałam tak : podłoga biała, dwie płytki od podłogi różowe, potem 2 w odcieniu żółtym, border w paseczki i 1 w odcieniu żółtym ?! ... może jakieś sugestie ?! :lol: cekam niecierpliwie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to wyglada to jak III gatunek filizanki(w roze) made in prl.

 

sorry takie mam wrazenie. :oops:

:p :p

He,heeee Niestety 75% wzornictwa europejskiego nigdy nie wejdzie i nie przyjmie sie na rynku amerykanskim. Przecietny Smith czy Brown kupi sobie rustykalny czy inny "witkorianski" kamien lub jakas jego podrobke . Pod wzgledem tzw. standardowego wzornictwa przemyslowego przecietny gust Ameryki jest niezwykle ekhmmm..konserwtywny :D.

Tak to juz jest , ze np tworcy takiego popartu nie maja u siebie nastepcow robiac z zaczatku ciekawego przeciez stylu kicz wrecz modelowy, natomiast ten trafiajac na rynek europejski towrzy sobie nurt niezwykle progresywny. Co smieszniejsze trafia on z powrotem do Ameryki juz jako sztuka niezwykle elitarna i.... europejska :p .

Czemu wiec w Ameryce, kraju samochodowego bogactwa, bugatti jest synonimem wzornictwa awangardowego, snobistycznego i ekscentrycznego kiedy w Europie jest przykladem jedynie estetycznego wyrafinowania ? :lol:

Ba! Sytuacje mozna odwrocic - badziewiata raczej corvetta czy dodge viper sa przedmiotem westchnien Maliniaka z nad Wisly :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy dużą łazienkę w Bonsa. Wyszła świetnie, płytki sa przepiekne. Gratuluje gustu :D

podłoge mamy malinową (rózową), sciany białe, plus żółte dekory z mozaiką, ale obudowa wanny, geberita i blat pod umywalkę sa znowu z malinowej płytki, plus półeczki koło wanny, pod lustrem. Na styku biała płytka - ściana pomalowana na biało dalismy cienką mozaike, płytki siegaja u nas tylko do1,5 metra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Zalezy mi najbardziej na opinii fachowcó, wykonawców i tych, którzy kładki u soebie te płytki. Trochę mnie zastanawia jak tnie się takie płyteczki o prawie metrowej długości? Musi być jakas specjalna maszyna? Chce porobić dekory z płytki tnąc ją wzdłuż...ale boję się, ze będzie się "chrępoliło".... plisss powiedzcie, ze jednak da się i ładnie wygląda :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
Ładnie wygląda ale tylko cięta oryginalnie. Zwykły fachowiec nie ma odpowiedniego sprzętu do cięcia takich długości. Jednakże Paradyż ma w tej kolekcji również cienkie listwy o 2 szerokościach oraz mozaikę i spokojnie można poszaleć z dekorami :-) Ja poszalałam i jestem w 100% zadowolona. Płytki Z Foresty(ciemne) są genialne nawet pod prysznicem przy najtawrdszej wodzie jaką widziałam na świecie :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...