Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Natomiast w lazience mam szare kafle i szara sciane i mi sie podoba i wcale nie jest ciemno:)

 

A jakie te płytki w łazience?? I jaka wielkość tej łazienki. Bo niestety, ja się jeszcze swojego domku nie dorobiłam, musi mi starczać jak na razie własne M :D a w mieszkaniu powierzchnie są znacznie mniejsze od tych w domkach jednorodzinnych.

 

Masz może gdzieś jakieś zdjęcia łazienki.

 

vieta z tym sprzątaniem to moim zdaniem na każdym znać. Na ciemnym bardziej kurz, a na jasnym błotko jak się wnosi itp. Dlatego wszędzie mam zamiar mieć powierzchnię , że mop do ręki i w pół godzinki mieszkano czyste. Żadnych wielkich dywanów do odkurzania :D

 

oj, ja tez dywanow nie cierpie! masz racje z tym blotkiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj viola_13 :), widzę, że mamy podobny gust... najpierw Organza, teraz Mistral hehehhe...

Ja mam też 70 mkw Mistrala w polerze i jakieś 10 mkw w satynie. Jeśli chodzi o wygląd to uważam, że płytki są piękne i nadają wnętrzu elegancji i popieram... ich niepowtarzalność jest ich atutem.

 

Wkleję kilka zdjęć jak tylko pozbędę się kafelkarza i posprzątam, co by wszystko miało odpowiedni efekt ;)

 

Dla zainteresowanych Mistralem - co do spraw czysto technicznych... w obróbce dosyć trudne ze względu na twardość, ale wymiar trzymają bardzo dobrze.

 

Pozdrawiam

 

Pan układający u mnie był mile zaskoczony jak ładnie się łamie i obróbka duuuuużo łatwiejsza :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Mistrala układają dwie różne osoby. Nikt nie marudzi. Minus Mistrala to to ,ze te szlify na rantach nie są równe ( w jednym miejscu milimetr w drugim 2mm),wuchodzi to przy szlifowaniu pod kątem 45st.

Mój Mistral grys poler wylądował w kotłowni. Zupełnie miał inny kolor w łazience,a w połączeniu z kolorem grafit to już wogóle beznadzieja. Tak więc mam bardzo eleganckie pomieszczenuie gospodarcze w Mistral grys poler i łazienkę w Mistral grafit poler _na ścianach mistral grafit ,a na podłogę dokupiłam idealnie jasnoszary gres z Cesara)

Sory za błędy ale dzieci sie obok kotłują i co chwilę ,któreś mnie ciągnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast w lazience mam szare kafle i szara sciane i mi sie podoba i wcale nie jest ciemno:)

 

A jakie te płytki w łazience?? I jaka wielkość tej łazienki. Bo niestety, ja się jeszcze swojego domku nie dorobiłam, musi mi starczać jak na razie własne M :D a w mieszkaniu powierzchnie są znacznie mniejsze od tych w domkach jednorodzinnych.

 

Masz może gdzieś jakieś zdjęcia łazienki.

 

 

Łazienke mam nieduza bo 3,7m, a kafle to Amanda http://www.paradyz.com.pl/Collection/bathroom/amanda-alex

 

w lazience nie mam jeszcze zrobionej podlogi ale jesli chcesz to zrobie fotki tego co mam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

podobnie jak Państuw, także i mnie spodobaly się płytki z tej serii. Nie widziałam ich jeszcze na żywo. Mam zatem pytanie - czy płytki ścienne i podłogowe są bardziej błyszczące czy bardziej matowe. W opisie płytek na stronie Paradyża znajduje się informacja, iż te plytki są półmatowe.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

podobnie jak Państuw, także i mnie spodobaly się płytki z tej serii. Nie widziałam ich jeszcze na żywo. Mam zatem pytanie - czy płytki ścienne i podłogowe są bardziej błyszczące czy bardziej matowe. W opisie płytek na stronie Paradyża znajduje się informacja, iż te plytki są półmatowe.

 

Pozdrawiam

Zgadzam sie z tym . Są raczej matowe z elementami błyszczącymi. Podstawowa płytka ma takie nieregularne błyszczące paseczki.

Błyszczące elementy pojawiają się też w dekorach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

miedzy innymi dzięki temu wątkowi (Waszym zdjęciom - wielkie dzięki dla wszystkich), zmieniliśmy decyzję o płytkach w holu i kuchni i bierzemy Arkesie. Małe pytanko do wszystkich: jaki kolor ściany dobieracie/dobralibyście do Arkesi Beidge w polerze, przy jasnych fugach i wiedzac, że są w holu(właściwie brak dostępu światła słonecznego).Pomocy! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie jak u troja. Płytki 60X60 i fuga 1,5 mm. Jeszcze "się układa", ale będzie w kuchni, korytarzu i wiatrołapie grys poler. W kuchni i na korytarzu z dodatkiem grafit satyna 30X60, który będzie też na ścianie w kuchni. A w ogóle widziałam grafit poler 60X60 położony w kuchni i w korytarzu w mieszkaniu (niewielkim) i wygląda fantastycznie. Tylko ja się bałam, że zbyt ciemny (teraz troszeczkę żałuję).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

 

Ja też mam/będę mieć te kafle (niebieskie i białe) w łazience. Mam zdecydowanie więcej białych niż niebieskich bo łazienka malutka i bez okna więc zeby lżej było :) Jak będzie skończone pokaże :)

 

Co do kafli to rzeczywiścię są krzywe ale też rzeczywiscie tego nie widać no tylko cena....

 

Ale i na to sposób. My kupiliśmy kafle w sklepie internetowym Modna Łazienka w cenie 146 zł za metr - różnica jest zasadnicza w w porównaniu z 213 które chcieli w salonach. Wszystko z kaflami ok wiec jak ktoś chce troszkę oszczędzić to polecam.

 

Efekt przedstawię za tydzien jak wróce z kajaków:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...