Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

w poniedziałk będą u mnie pierwsze płytki na ścianie, fachowcy mnie zdenerwowali, bo na każda moją sugestię odpowiadali że nie da się np. ciąć płytki podstawowej na półki nie da się, zrobic półki nie da się a jak pojawił się mój mąż okazało się że mozna wszystko i będzie ok, to są lenie i nic im sę nie chce. Postepy z pracy będę relacjonowac na bieżąco..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

w poniedziałk będą u mnie pierwsze płytki na ścianie, fachowcy mnie zdenerwowali, bo na każda moją sugestię odpowiadali że nie da się np. ciąć płytki podstawowej na półki nie da się, zrobic półki nie da się a jak pojawił się mój mąż okazało się że mozna wszystko i będzie ok, to są lenie i nic im sę nie chce. Postepy z pracy będę relacjonowac na bieżąco..

 

Juź ci współczuję :roll:

jak to nie da się ciąć płytki na pół? To jak oni chcieliby pierwotnie jakieś docinki zrobić?

 

Nasz fachowiec twierdzi (sami ż to widzielismy gołym okiem :evil: ), że płytki są krzywe i nierówne jak diabli, ale zrobił, tak, ze nic nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta nasza lazienka jest taka mala, ze lwdo dalo sie tam cos wymyslec :D

u nas za ta brazowa zabudowa gdzie bedzie kibelek, beda jeszcze swiatelka, a tam gdzie jest odciecie poziomych i pionowych jasny kafli bedzie kabina. nie wiem kiedy skonczymy bo majstrowi troche wolno idzie :) ale juz cos widac :)

A co tam u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta nasza lazienka jest taka mala, ze lwdo dalo sie tam cos wymyslec :D

u nas za ta brazowa zabudowa gdzie bedzie kibelek, beda jeszcze swiatelka, a tam gdzie jest odciecie poziomych i pionowych jasny kafli bedzie kabina. nie wiem kiedy skonczymy bo majstrowi troche wolno idzie :) ale juz cos widac :)

A co tam u Was?

 

My mamy też te same dekory nad geberitem i bidetem :D, będzie też delikatne swiatło, a na tych pasach będzie kabina.

Zdjęcia powyżej.

U nas narazie zastój w łazienkach. Fachowcy robią co innego, łazienka czeka na zafugowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troj - czy u Ciebie łączy się gdzieś beige z grafitem ? Jakby tak było i znalazłbyś fotkę to będę wdzięczny :D

 

Łączy się, ale grafit jest w wiatrołapie a baige w korytarzu i jeszcze jedno połączenie grafit w garderobie a baige w korytarzu. To są połączenia w dwóch różnych pomieszczeniach a więc oddzielone drzwiami.

Jak znajdę jakies foto to wieczorem wkleję.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...