Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie

Mam pytanie - mam u siebie położone płytki Arkesia Beige satyna 60X60 i mam niestety poważny problem teraz zauważyłam że jedna płytka mi niestety pękła i niestety nie mam nic w zapasie, miałam wyliczone co do sztuki, a nie chcę kupować całego opakowania i mam pytanie może ktoś z Wrocławia lub okolic ma za dużo tych płytek i chciałby jedną no może dwie sztuki sprzedać to będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam

 

Arkesia ma podobno odcienie od A do E i każda literka ma jeszcze numerek od 0 do 9. Więc to chyba ryzyko kupować płytki nie wiedzac jaki odcien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam poler Arkesia beig w kuchni i przedpokoju, fugowany był bez uprzedniej impregnacji, fuga bardzo dobrze zmyła się z płytek. Użytkuję go miesiąc i jak narazie jest ok. Teraz jednak (po przeczytaniu forum) zaczynam zastanawiać się nad impregnacją. Wykonałem próbę i impregnat nie zmienił barwy fugi - czy impregnować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impregnowaliśmy kuchnię, salon i jadalnię. Impregnat schnie szybko . Najlepiej zaimpregnować na noc żeby nikt po nim nie chodził. Impregnowaliśmy przed fugowaniem. Nie zaimpregnowaliśmy przedpokoju z braku czasu. Ślady po fugowaniu znacznie trudniej usunąć z płytek bez uprzedniej impregnacji, ale dały się domyć zwykłymi domowymi środkami. Użytkujemy podłogę od trzech miesięcy i trudno dostrzec różnicę pomiędzy impregnowaną i nieimpregnowaną powierzchnią.

Pozdrawiam Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się wam szczerze, że nie jestem zadowolona z tych płytek :( Chodzi mi dokładnie o jasne podłogowe. Dziś myłam je dokładnie przed przeprowadzką i zauważyłam, że są dość delikatne, w kilku miejscach znalazłam takie zarysowania, które wyglądają jak zrobione ołówkiem, niestety nie schodzą :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może były tam już tam od nowości, nie wiesz? Może jakaś wada czy powstały już w trakcie układania? Sorki, że tak wypytuje, ale skoro mam kupić... A poza tym planuje ciemne to może być jeszcze większy problem. Tym bardziej, że mam dwójkę dzieci to o porysowanie płyteczek nie trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% nie było ich wcześniej, nasz kaflkarz jest pedantyczny do bólu, każda płytkę ogląda dziesięc razy przed położeniem. Myślę, że zarysowania powstały później, niestety przez łazienkę przewijają się ciągle jacyś robotnicy :( No ale w końcu one powinny służyć nam na lata :(

Rysy nie są bardzo szpecące, widać je dopiero, gdy zejdzie się do parteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, powinny służyć na lata i przecież różne rzeczy mogą się przytrafić w trakcie użytkowania. To teraz mam o czym myśleć :(

 

ps. jaksie czy mogę Cię prosić jako użytkowniczkę tych płytek :D o ocenę mojej wizualizacji? :D Co sądzisz o takim ułożeniu?

http://forum.muratordom.pl/wizualizacja-lazienki-prosba-o-pomoc,t177395.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Zamierzamy użyć tych płytek w jednej z łazienek. Proszę o opinie, jak się sprawują, czy płytki podłogowe nie odpryskują?

Pozdrawiam :)

ze swojej strony powiem, że nie odpryskują mi póki co - użytkowane pół roku.

Ale dość trudno je utrzymać w czystości. Widać większość plamek, o które w łazience nie trudno. Więc mimo że są ładne drugi raz bym się nad nimi zastanowił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...