Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

również jestem na etapie wyboru płytek i do salonu zastanawiamy się nad satyną grys, jeśli macie jakieś fotki będę wdzięczna za zamieszczenie :D

jak to jest w końcu z impregnacją trzeba czy nie?

i które łatwiej utrzymać w czystości poler czy satyna? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Arti.sa ja bede miec grafit w kuchni...niestety dopiero bede miec bo raptem mamy polozone tynki - troche musze poczekac az pan od kafelek bedzie mog zaczac :wink:

 

http://farm3.static.flickr.com/2521/4007447015_12241c1a0f.jpg

 

Widzialam w sklepie - pan rozlozyl je dla mnie na podlodze w sklepie, zeby zobaczyc pare kafli razem w plaszczyznie - i wygladaly pieknie :wink:

 

Maja

 

 

Chwale sie: Affron juz jest polozony.

 

Kuchnia grafit polpoler 60X60 i wzor pierwszy z prawej ze zdjecia ze sklepu:

 

http://farm2.static.flickr.com/1354/4601020886_fd58a2ab26.jpg

 

http://farm2.static.flickr.com/1289/4600403171_e4a114fa4f.jpg

 

Na korytarzu jest Grafit mat ten sam rozmiar:

 

http://farm5.static.flickr.com/4046/4600403457_a4c42bb31c.jpg

 

W korytazu na dole jest Affron bezowy tez mat i tez 60X60:

 

http://farm5.static.flickr.com/4062/4600530209_28e9b734da.jpg

 

Szczesliwa jak dziecko....

 

Maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również będę miała te plytki położone na dole - tj. kuchnia, jadalnia i hol - format 65x32. Przez 2 tygodnie szukałam odpowiednich płytek, trudno mi się było zdecydować, affrona nigdzie nie mieli w ekspozycjach, dopiero w Art Domie w Łodzi na Kasprzaka je zobaczyłam - mają tam wystawioną dużą płytkę 65x65 i od razu wiedziałam że to jest to czego szukam. Znalazłam te płytki w dobrej cenie w sklepie interentowym z Opoczna, i polecam to innym, bo różnice w cenach są ogromne i szkoda przepłacać. Napiszcie proszę jaką fugę zastosowaliście przy tych płytkach. Czy jasną czy coś w brązie - czy możecie pokazać w zbliżeniu jak to wygląda? Czy affrona trzeba impregnować, bo tego nigdzie nie doczytałam niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

my też zamierzamy kupić Affron Beige (format 65x32) do salonu, przedpokoju, kuchni, wiatrołapie..

My kupujemy w sklepie internetowym, zaproponowali nam cenę o 25zł niższą za m2 niż w lokalnym sklepie w naszym mieście ;) a przy 60m2 to jakieś 1,5 tys. w kieszeni ;)

 

Moje pytanie - jaką fugę polecacie? Do tych płytek będę mieć wstawioną drewnianą podłogę w jakimś ciemniejszym kolorze, ale jeszcze nie zdecydowałam dokładnie w jakim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mozesz sobie zobaczyc w sklepie Nie masz u siebie nigdzie tych plytek

U mnie w Lubinie tez malo fajnych plytek ale akurat affron jest i wymacalam go i dzieki temy wybralam polpoler bo bylam wczesniej zdecydowana na mat

 

Obiecali sprowadzić za około 2 tygodnie, cierpliwie poczekam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mozesz sobie zobaczyc w sklepie Nie masz u siebie nigdzie tych plytek

U mnie w Lubinie tez malo fajnych plytek ale akurat affron jest i wymacalam go i dzieki temy wybralam polpoler bo bylam wczesniej zdecydowana na mat

ja też byłam zdecydowana na mat do momentu kiedy nie ujrzałam ich w sklepie.. i zmieniłam decyzje na półpoler - te matowe są strasznie chropowate..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich milosnikow Affronu:) u mnie w dosc malym mieszkaniu bedzie grafit polpoler 98,5x65,5, za ok 2 tyg te piekne plyteczki beda u mnie w przedpokoju, aneksie kuchennym i na podlodze w lazience:) do tego w przedpokoju ten decor z falą (listwa A mat).

Surowosc plytek łącze z ciepłymi i ciemnymi meblami (paged, kolor dąb czekoladowy- sliczne) oraz z ciepłą drewnianą podłogą w czesci pokojowej mieszkania. Listwy przyscienne do plytek tez zastosuje drewniane (w kolorze podlogi o ile takie znajde).

Ponawiam pytanie o fugi. Jakie fugi do affron grafit proponujecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma pewny sklep internetowy ?, gdzie mogę bezpiecznie zakupić Affrona

 

Ja zamawiałam w modnalazienka.pl. W poniedziałek mi mają przysłać. Przejrzałam mnóstwo stron, jak również pytałam w sklepach o ceny i tam mieli najkorzystniejsze. Trzymali mi towar ponad miesiąc po zapłaceniu, bo nie miałam gdzie złożyć. Kupowałam jeszcze przed wylewkami, więc zamówiłam sobie z późniejszą dostawą i się zgodzili. Miło z ich strony. A jaki towar zobaczę już w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałam w modnalazienka.pl. W poniedziałek mi mają przysłać. Przejrzałam mnóstwo stron, jak również pytałam w sklepach o ceny i tam mieli najkorzystniejsze. Trzymali mi towar ponad miesiąc po zapłaceniu, bo nie miałam gdzie złożyć. Kupowałam jeszcze przed wylewkami, więc zamówiłam sobie z późniejszą dostawą i się zgodzili. Miło z ich strony. A jaki towar zobaczę już w poniedziałek.

 

Super !, dzięki za odpowiedź też wczoraj z nimi rozmawiałam ,więc bardzo proszę po oglądnięciu zdaj relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zenewos

Napisał Sdesign

Czy ktoś ma pewny sklep internetowy ?, gdzie mogę bezpiecznie zakupić Affrona

Ja zamawiałam w modnalazienka.pl. W poniedziałek mi mają przysłać. Przejrzałam mnóstwo stron, jak również pytałam w sklepach o ceny i tam mieli najkorzystniejsze. Trzymali mi towar ponad miesiąc po zapłaceniu, bo nie miałam gdzie złożyć. Kupowałam jeszcze przed wylewkami, więc zamówiłam sobie z późniejszą dostawą i się zgodzili. Miło z ich strony. A jaki towar zobaczę już w poniedziałek.

 

 

Zenewos - i jak te płyteczki? dotarły? wszystko w porządku? też chcę zamówić przez ten sklep bo zamówiłam prze łazienkomanię ale olali moje zamówienie zupełnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...