Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Powiem tak: dzisiaj pieczołowicie przez 5 godzin czyściłam moje affrony preparatem HG czysty gres. Najpierw czyściłam, potem impregnowałam (też HG).

kasiakp - dobra wiadomość jest taka że plamy zeszły:) Nie mogłam na to patrzeć więc nie wchodziło w grę żebym jeszcze poczekała z tym czyszczeniem ale grunt że żadnych śladów nie ma i wszystko wygląda dobrze.

 

Co to tych przetarć - to mi się wydaje że taka jest natura tego gresu. U mnie też w niektórych miejscach jest większy mat, w innych fragmentami prawie poler (zwłaszcza przy brzegach). Płytki jeszcze nie mają fug więc też nie ma tego efektu wykończenia ale jestem zadowolona widząc je na podłodze:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zainteresowana Affronami i pytałam o nie pana ze sklepu z płytkami. Powiedział, że dużo osób składa reklamację w związku z nierówną kolorystyką tych płytek. Pan powiedział, że rzeczywiście różnią się od siebie, ale są to płytki tonalne, a to znaczy, że taka ich uroda:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, affrony to nie są jednolite płytki na całej płaszczyźnie. U mnie po wczorajszym czyszczeniu i impregnowaniu był etap mycia płynem polerującym:)Zauważyłam że patrząc na te płytki po szerokości te przebarwienia widać bardzo, patrząc po długości - wcale. Mój mąż stwierdził że wyglądają jak niedomyte i nie jest szczególnie nimi zachwycony. Ponieważ kupiliśmy ten gres przez internet to pojawiło się nawet podejrzenie że atrakcyjna cena wynika z tego że to nie jest I a tak naprawdę II gatunek i stąd te przebarwienia. Ale nie umiem tego powiedzieć. Natomiast nie dziwię się że jest dużo reklamacji bo te przebarwienia mogą troszkę człowieka podłamać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam, a to moja łazienka w "Delikacie". Ciekawa jestem Waszych opinii szczególnie na temat podłogi, bo zaryzykowałam i mam kafle z zupełnie innej kolekcji. Ani jasne ani ciemne podłogowe Delicate Touch mi się nie podobały.

pozdrawiam

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bdd8b2d301dc2fb3.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dae6f87cdae33c95.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Nasza właśnie położona poler beż i wczoraj chciałam je umyć ale niestety się nie dało. Są na nich jakieś matowe zacieki nie wiem czy po fugowaniu czy po czymś innym. Podłoga nie była impregnowana. Napiszcie proszę czym myliście swoje płytki zaraz po położeniu i czy też mieliście taki problem. Mój glazurnik twierdzi że nate płytki producent kładzie jakiś wosk ochronny, ale nie wiem czy to prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...