Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zobaczę jak będzie wyglądać łazienka zgodnie z Waszymi (EFILO, JAKSIE, DUŚ) wskazówkami.

DZIĘKUJĘ WAM ZA SZYBKI ODZEW. NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ, ŻE JUŻ W TYM SAMYM DNIU DOSTANĘ ODPOWIEDŹ.

DRAGONFLY, śliczne masz płytki, oglądałam je w sklepie - cudnie się mienią te drobne kwiatuszki na płytkach. Pionowo nie chcę dawać dekorów, listew czy płytek kwiatowych, bo łazienka jest wąska i długa (2m na 4 m) i jak były w projekcie dekory pionowe, to łazienka zrobiła się optycznie jeszcze bardziej wąska. Myślę, że poziome elementy trochę "poszerzą" łazienkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A może połączysz płytki delicate z woodentic brown? Wydaje mi się ,że w twojej łazience mogłoby to super wyglądać.. blat pod umywalką z woodentica - miejsce na ścianie które miało być brązowe z woodentica-a przez to poziomy pas jasnego dekoru z delicate. Może nie koniecznie świetnie rozplanowane,ale za to moim zdaniem super kolorystyczne połączenie -w mojej łazience - fotki w wątku "woodentic"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piękna łazienka!!!

Ninuś jakie dałaś płytki na podłogę i jaką fugę do tego?

Planuję u siebie w łazience Delicate Touch, ale ciemnej podłogi nie lubię, a o jasnej naczytałam się tu sporo niemiłych rzeczy. Jak mi się uda, to zaraz umieszczę tu wstępny projekt łazienki. Co o rozmieszczeniu tych płytek myślicie? Co byście zmienili w projekcie?

 

Dziękuję:)

Płytki na podłodze to Opoczno Aspen Krem. Wszyscy mi odradzali mieszanie kolekcji ale na żywo wyszło jeszcze lepiej niż na zdjęciach - kolor podłogi jest też na dekorach kwiatowych i ociepla łazienkę - tak mi się wydaje. Fugę dałam chyba Mapei beż (dokładnie już nie pamiętam).

Edytowane przez ninuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy na forum :welcome:

 

A ja mam troszkę inne pytanie dotyczące Arkesii. Zastanawiam się czy można położyć ją na ścianę w łazience. Wymyśliłam sobie szarą jasną łazienkę. Podoba mi się kolekcja Amanda Alex Paradyża ale z finansowych względów nie mogę sobie na nią pozwolić. Teraz wymyśliłam aby na ścianę dać arkesię 30*60 w polerze i kolorze grys plus listwę mix paski, którą przecięłabym w poziomie (wyszły by mi 2 paski po 3 listewki). Nie wiem tylko jaką dać do tego podłogę? wypadałby w innym kolorze, chyba... może też arkesia ale grafit?

Trochę martwię się też o wspomnianą listwę dekoracyjną - jej struktura nie jest płaska i nie wiem jak zachowywałaby się np. w kabinie prysznicowej...

Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym zakresie?

 

Dodam że jest to mała typowa łazienka w bloku (1,84 na 2,11). Więc płytki powinny być raczej jasne.... Nie mam jeszcze dokładnego projektu na razie pojawiają się jakieś tam myśli... Jak zrobię projekt wrzucę do na stronę w celu skonsultowania :)

pozdrawiam,

asda

 

ps. trochę się boję tego remontu aby jakiegoś babola nie walnąć i nie pluć potem przez 10 lat sobie w brodę:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak będą Piumetta / Piume biel/czern w dolnej łazience, w górnej beż/grafit ten grafit też piękny taki dżinsowy kolor. Jeszcze tylko do wc uuufff.... Robi się wizualka Piumetta / Piume biel/czern jak bede miała, to sie pochwalę.:-) Sądzę, że to dobry wybór, a przekonało mnie stwierdzenie makowejpanienki że one bardziej w złoto wpadają :) a mnie to "bardziej złote" chyba nie bedzie sie podobać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makowapanienka jakie robią wrażenie , ładne czy nie ? bo one jakieś tanie w porównaniu z innymi nowościami z paradyża.

 

Płytki są bardzo ładne. Gdy zobaczyłam cenę miło się zdziwiłam. Ale moim zdaniem Piumetta wygląda bardziej... jakby to ująć... ekskluzywnie? luksusowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...