Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam , do tej pory miałam zamiar kłaść zielone płytki w łazience,ale jak zobaczyłam tą kolekcję Delicate bardzo mi się spodobała , obawiałam się ze do mojej mini łazienki 1.54x1.54 takie wielkie płytki nie będą pasowały a tu wypatrzyłam na innym forum małe łazienki cudnie wygladające w tych płyteczkach , załązcę fotki mam nadzieję że właścicielki się nie obrażą

5955_LAZIENKA.jpg

6420_lazienka_3.jpg

6907_1_lazienka-3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

rataj75 i jak tam łazieneczka? ja zamierzam zakupić te płytki do wc. jak wygląda utrzymanie ich w czystości? nie musisz czasem biegać co 2dni ze szmatą i czyścić wszystkich kafli w kolorze białym i czarnym (chodzi mi np. o krople wody).

 

mi podoba się projekt 2. nie rób żadnych postumentów i niepotrzebnych udziwnień. płytki same w sobie są śliczne.

 

co do wc i biegania do niego z gołą pupą po "zmyciu makijażu"- doskonały pomysł by mieć miskę wc w łazience, zrobić to i owo (bo się w sekundzie zachciało), a potem siedzieć w tym smrodzie (chwile bo chwile.. ale zawsze) i brać relaksującą kąpiel:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piume są bardzo piękne, u nas w sklepie była wystawka wszystkich nowości z Paradyża. Też nad nimi rozmyślałam ale szczerze mówiąc bardzo obawiałam się, że są takie lustrzane i że trzeba będzie non stop ze szmatką latać. Zwłaszcza pod prysznicem. Wybrałam w końcu secret edeno - one też są błyszczące ale mają matowe paseczki więc może szmatka nie będzie tak często potrzebna :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo chciałam podejrzeć jak to wygląda u Ciebie. Ja wymyśliłam sobie sama projekt:D Masz gdzieś (albo widziałaś u kogoś) białe lub czarne kafle? Jak wyglądały? Chcę urządzić sobie ładnie, ale i praktycznie:) W łazience mam Sensuala Rosa z Paradyża- piękny!!! Śliczny projekt, super wykonanie (ja, mąż i mój nieoceniony tatuś "złota rączka":) Teraz czatuje na kogoś kto ma Piume u siebie, żeby się poradzić bo zamierzam je też w październiku kłaść.. W kuchni też Paradyż Ebony Wood Edytowane przez lolineska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas nie było takich problemów- mam colosseo na jakichś 50 metrach i nie było kłopotu z układaniem. Bardzo jestem zadowolona- jak w końcu posprzątam to wrzucę zdjęcia :-) Aha mam je na ogrzewaniu podłogowym

 

Hej!!

to naprowdę mieliście wielkie szczeście.

Ja mam coloseo na 30 metrach,

a jeszcze wymyśliłam łączenie dwóch kolorów

i wyszło że płytka jaśniejsza jest węższa a ciemniejsza szersza.

A i jeszcze kątów nie trzymają mimo iż płytka w pierwszej klasie.

Jak już zakończę remont i posprzątam rónież załączę zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddaje swój głos na amand/alex!!! alabastrino jak dla mnie zbyt pstrokate.. ale jesli juz to kolezanka ma płytki harion te jasne i do tego te ciemne dekory z alabastrino pasują idealnie!!! łazienka jest świeża i jasna, taka czysta a te dekory dopiero przy harione nabierają szlachetności. (jak dla mnie to te ciemne dekory są od czapy do alabastrino)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...