Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Matko tak jak napisałm wyzej zamówiłam te płytki na duzą cześć swojego domu

A teraz sie dowiaduje ze POLER to wielki problem jest !! Strasznie na nim brud widac i trzeba latac ze szmata codziennie

 

Boże a ja tak nie lubie sprzątac ;-]

 

Prosze o relacje kto ma Poler Beige czy rzeczywiście tak jest?? Mam miec do w kuchni, w holu i w części salonu

 

Jutro maja przyjść a mam 10 dni na zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a ja właśnie chcę położyć affron beige półpoler na całym holu i kuchni w mozaikę z płytek różnej wielkości od 33x33 do 65x98. Chyba różne odcienie dadzą tu fajny efekt; myślę, że taki ich urok. Myślicie, że to dobry pomysł?

 

karolina9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ dzięki Wam trafiłam na płytki affron jestem zobowiązana wrzucić zdjęcia mojej łazienki- oczywiście zdjęcia kiepskie, płytki jeszcze nie domyte ale coś tam widać

affron beige mat+ woodentic brown (przy lustrze dekor z affrona ale kiepsko widać)

wanna

http://i274.photobucket.com/albums/jj260/ngel_01/15-2.jpg

sprytna półeczka za wanną

http://i274.photobucket.com/albums/jj260/ngel_01/2-4.jpg

kabina prysznicowa-duuuża

http://i274.photobucket.com/albums/jj260/ngel_01/14.jpg

a za nią...

http://i274.photobucket.com/albums/jj260/ngel_01/4-5.jpg

i druga strona łazienki z dzisiaj zamontowanymi szafkami

http://i274.photobucket.com/albums/jj260/ngel_01/12.jpg

Edytowane przez ngel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś Państwa ma połozone płytki z ceramiki paradyż percy beige półpoler jeśli tak to bardzo proszę o odpowiedź jak się sprawują w użytkowaniu i czy ciężkie są w utżymaniu czystości i jaką najnepiej położyć do nich fugę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zainteresowana Affronami i pytałam o nie pana ze sklepu z płytkami. Powiedział, że dużo osób składa reklamację w związku z nierówną kolorystyką tych płytek. Pan powiedział, że rzeczywiście różnią się od siebie, ale są to płytki tonalne, a to znaczy, że taka ich uroda:)

 

pewnie juz za późno ale może przyda sie komuś innemu

mam te płytki w kuchni i na korytarzu tez mialam potyczki z odcieniem bo najpierw połozyliśmy je w kuchni a na korytarzu miały być inne ale spodobały sie nam i zdecydowaliśmy sie dokupić i tutaj pojawił sie problem bo ta druga dostawa okazała sie ciemniejszenia a tak przeciez nie mogło być oczywiście .. :-) bo płytki sie schodziły i po potyczkach i reklamacjach w sklepie, po dokladnym obejrzeniu kartonów stwierdziliśmy ze tam sa takie dodatkowe numerki 1, 2, 3.. i w zależności od numerku taki jest odcień. wazne jest tylko zeby cała dostawa była z tego samego odcienia kolorystycznego czyt. numerku

płytki nam wymienili a w kartonie wiadomo identyczne nie bedą na początku może tyci tyci to jest zauważalne ale to ujdzie w tłoku codziennych zajęć codziennego mieszkania.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Wam się spisuje Affron po pewnym czasie użytkowania?

 

dla przyszłych użytkowników

te piekne płytki ( mam affron beige półpoler) użytkuję od 3 miesięcy

i tak:

1. w kuchni jak to w kuchni a to sie coś rozleje a to chlapnie i jesli nie zetrze sie tego, np. kropelek sosu od razu bo sie nie zauwarzy to jak zaschna ( a u mnie podłogówka wiec ten proces postepuje szybko) to trzeba sie schylić i przetrzeć ręcznie zeby to zeszło tzn. samo przejechanie mopem nie wystarczy.

 

2. UWAGA na fugi, bo w sklepie najbardziej pasująca okazala sie po położeniu waniliowa, czyli za jasna i to nawet raziło w oczy mojego męża więc sobie wyobraźcie facet i kolory :-) tu bez urazy dla wszystkich facetów no i kazał szanowny Pan małż zrywać i połozyliśmy o ton ciemniejsze jakis tam beż czy coś ale stwierdzam ze i tak mogłyby być troszke ciemniejsze. no niestety drugi raz nie bede ich zrywac ...no chyba ze kiedyś..ale o tym Ciii zeby szanowny małż nie wiedział.

tak to jest chciałam mieć jedną płaszczyznę a teraz czyszcze

zastanawiam sie jak te płytki by wyglądały z brązowymi fugami???

aha fugi mam 1,5 miały być 1,00 ale majster zawalił

 

3. dla mnie najważniejsze nie musze ich polerować myje wodą z jakims płynem kapne troszke octu albo nawet nie i są piękne

 

4. kupiłabym je jeszcze raz teraz żałuję ze półpoleru nie położyłam w łazience

pozdrawiam

 

a tak wogóle odnośnie impregnowania to pan w sklepie mnie zapewniał ze nie trzeba no i nie zaimpregnowałam czy cos sie z nim teraz stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy affron beige (ja mam półpoler) -jakie zastosowaliście listwy przypodłogowe? Będę wdzięczna za pomysły lub zdjęcia.

 

ja mam u siebie brązowe orzech takie panelowe dobrałam je po prostu do reszty wystroju dzrzwi, okna, w jadalni krzesla stół itp. bo stwierdzilam ze za bardzo nie mam do czego ale wyglądaja fajnie tak ocieplają wnętrze.. mi sie podoba, a cokolikow z płytek nie chciałam

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...