Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witaj

ja mam fuge beige i też zastanawiałam sie nad brązem wrzuć fotke jesli zrobisz brązową fuge

kupiłam brązową, nie bardzo ciemną, ale brązową ;)

i jak mi nałożą to.. zrobię zdjęcia i pokażę ;)

czy naprawde trzeba je impregnować?

nie wiem czy trzeba, ale ja trochę poszperałam, popytałam i w efekcie - nie impregnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ale wracając do szafki - pewnie szafki w kolorze ecru byś nie dopadła, a zatem musiała by być ciemna. to już z kolei wprowadza dużo ciemnych elementów do tej łazienki. może jakieś jasne naturalne drewno... hm... sama nie wiem

 

duś też jestem takiego zdania, że już byłoby za ciemno

 

ba-sia3

Witam obiecałam wklekić projekt. Tyle tylko, że mój nie jest takki ładny, robiony własnoręcznie w bardzo prostym w programie pro 100. Ale mam nadzieję że coś uda się zobaczyć. Tam gdzie dwa poprzeczne decory będzie lustro i blat drewniany przez całą długość łazienki, a raczej łazieneczki ma 2 na 2,4, dlatego jasna

 

basia też robiłam własnoręcznie w tym programie tylko trochę projekt "podrasowałam", wg mnie powinnaś jeszcze pokombinować coś więcej z tymi płytkami :) Łazieneczka mówisz? Ja w pomieszczeniu o tych wymiarach jeszcze wannę muszę zmieścić i całą łazienkową graciarnię :)

 

 

U mnie pod wanną jest uskok - wymyśliłam sobie tam podświetlenie taśmą LED - może u Was też się tak da.

 

Podpytuję jaksie o te paski, bo mi strasznie pasują do blatu, a 'fachmani' nic tylko mozaika i mozaika. Nie wiem, czy im się nie chce tych pasków docinać, czy o co chodzi, ale złości mnie to strasznie. Panowie twierdzą, że z pasków nie da się uzyskać idealnego kształku półkola...

nemi też mi po głowie chodziło takie podświetlenie, tylko wtedy pewnie trzeba by było elektrykę przerabiać :( (a jak się nie da to pewnie będzie zwykły uskok).

Nie wiem co Ci doradzić z tymi paskami, jak nie umieją tego dobrze zrobić to może lepiej niech nie robią, bo zepsują :( Z drugiej strony jeśli nie chcesz mozaiki.....

 

 

seven czekam więc z niecierpliwością na efekt Waszego wyboru, mam nadzieję, że niedługo się pochwalisz? I już sobie nawet "przymierzyłam" te płyteczki do swojego projektu.

ALUTKA masz rację z tymi dekorami, że one nie składają się w obrazek, ale tak mi się podobają :D :D:D Już sobie wyobrażam jak wyleguję się w wannie i podziwiam :D

 

A może ten sposób byłby lepszy? co o tym teraz myślicie?

http://img152.imageshack.us/img152/220/lazienkajasnazpodlogaal.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

Ładna łązienka, ale kompletnie nie pasuje mi ta pomarańczowa szafka. Jest moim zdaniem innej bajki, na pewno nie z ,,delikatnej" :eek:

hymm jakos na żywo nie rzucała mi sie w oczy, napewno w realu idealnie pasuje kolorem do tych listew szklanych przy lustrze (zdjęcie robiłam z lampa i wyszły dwa różne kolory). Nie chciałam drewnianej bo mam dużo drewna w całym domu, ta jest szklana i bardzo dobra w utrzymaniu w czystosci. A jaka według Ciebie by pasowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casuall zapisałam Twoją wizualizację z moim ,,alan-em" na kompie ;) mam nadzieję, ze się nie wkurzysz... :) Ten kolor w rzeczywistości jest trochę bardziej ciemniejszy, ale zbliżony do tego na wizuaizacji. Moim zdaniem to jest dobra podłoga- taka pośrednia. Mówię- spędziłam 2 pełne godziny w wielkim składzie kafelek. Przeglądałam katalogi, przegladałam stojaki i tylko ta płytka wygląda niemal jak komplet z delicatem. Oczywiscie pasuje tylko do łazienki w której nie ma ani grama brązowych płytek na scianie! Wtedy to juz by źle wygladało. Dla mnie jak dookoło jest beż to jednak ta brązowa ciemna podłoga jest za dużym kontrastem. Mam malutka łazienke i do tego bez okna, więc ciemny kolor odpada. Dla mnie to połaczenie z Alan-em jest takie łagodne :) jeszcze bardziej mnie utwierdziłaś ze to był dobry wybór Casuall :)

 

Dla mnie te listwy są rude:( niestety nie trafili dla mnie z tym kolorem :( szukałam nawet innej opcji żeby oddzielić gładkie płytki od kwiatów. Myślałam o takiej samej listwie ale np. bladej fioletowej :) Ale w końcu zrezygnowałam. Za to robię brokatowe fugi :lol2: Czad będzie :lol2:

 

Sedes biały, wanna biała, szafka musi być biała do kompletu. W prostocie siła i spójność ;)

Edytowane przez seven...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaksie u Ciebie ta obudowa wanny wygląda jakby była z jednego kawałka odlana, super Wam to wyszło :D Zazdroszczę wnęki na koszyczki, jakbym chciała mieć taką wnęke na drobiazgi, (sto tysięcy kaczuszek, delfinków, akcesoriów do robienia baniek i co tam jeszcze dzieciaczkom przyjdzie do głowy do wanny wrzucić, bywały i piloty do telewizora :D). Niestety u mnie nie ma takiej opcji, chyba, że pod wanną, ale nie wiem czy by się dało.

 

seven no co Ty! O co miałabym sie wkurzać, cieszę się, że się komuś przydały moje marne wypociny :D Mam nadzieję, że się odwdzięczysz fotkami łazienki ??? Płytki się już kładą?

A brokatowej fugi to chyba jeszcze w życiu nie widziałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

casuall

ta brokatowa fuga wcale nie jest taka bezczelna jak się wydaj :). ładnie wygląda, choć bajer tak naprawdę chyba polega na tym, że zestawia się ja przy mieniących się płytkach (czy to szklanej mozaice czy płytkach z elementami srebra, złota) tak by to je a nie fugę wyeksponować. no i fuga nie może być zbyt duża (przyjaciółka chciała to zainstalować pomiędzy luksferami, gdzie fuga musi być min 1 cm), bo wówczas rzeczywiście błyszczy się jak karnawałowy mejkap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wydaje się idealna do tych płytek, bo one mają elementy srebra (te jasne). Wcale nie uważam, że są bezczelne :) Szczególnie, że nie widziałam na żywo żadnego wykonania :)

 

Duś a co byś powiedziała o ostatniej wersji mojej łazienki?

Edytowane przez Casuall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzicie mi coś? PROSZĘ! Planuję u mnie w łazience Delicata do wys. 1,10 (do parapetu), chciałam to zakończyć mozaiką 3 rządki kostek. Chciałam mozaikę w kolorze niebieski - taki mix - niebieskiego, granatu (perła) i nie wiem czy to zestawienie kolorów będzie pasowało. Delicat jest lekko kremowy a mozaika niebieska. Jak myślicie? Acha, po lekturze posta podłogę to chyba dam Alana:-) Czy nie za dużo tego? Pozdrawiam Magda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...