Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D ja tyż bardzo chętnie poznam płytki (i nie tylko :yes: ), które się nie brudzą, mało tego to Nobla temu, kto je wymyśli....Ale wracając na ziemię, to wszystko ulega zabrudzeniu czy się tego chce czy nie (oczywista oczywistość), ALE! łatwość czyszczenia i jego efekty zaczynają w tym momencie mieć znaczenie kolosalne. Arkesia Grys Satyna brudzi się jak wszystko inne, tylko, że czyści się toto fatalnie wbrew pozorom, syzyfowe prace.

 

Podsumowując, nie zapominajmy!, że każdy z Nas ma inną wrażliwość na brud. Dla jednego to będzie ślad ubłoconego buta, dla innego zacieki i plamy widoczne tylko pod światło! będą nie do zniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D ja tyż bardzo chętnie poznam płytki (i nie tylko :yes: ), które się nie brudzą, mało tego to Nobla temu, kto je wymyśli....Ale wracając na ziemię, to wszystko ulega zabrudzeniu czy się tego chce czy nie (oczywista oczywistość), ALE! łatwość czyszczenia i jego efekty zaczynają w tym momencie mieć znaczenie kolosalne. Arkesia Grys Satyna brudzi się jak wszystko inne, tylko, że czyści się toto fatalnie wbrew pozorom, syzyfowe prace.

 

Podsumowując, nie zapominajmy!, że każdy z Nas ma inną wrażliwość na brud. Dla jednego to będzie ślad ubłoconego buta, dla innego zacieki i plamy widoczne tylko pod światło! będą nie do zniesienia.

 

Amen

 

Ale biorąc pod uwagę moje doświadczenia na tym forum i tak większość (mimo ostrej krytyki tego produktu) kupi te płytki, szepcąc jak mantrę : "u mnie będzie inaczej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amen

 

Ale biorąc pod uwagę moje doświadczenia na tym forum i tak większość (mimo ostrej krytyki tego produktu) kupi te płytki, szepcąc jak mantrę : "u mnie będzie inaczej".

 

No to ja się chyba wyłamię z tej większości bo pomimo, że mi się podobają to jestem coraz bardziej na nie. Ale jak narazie szukam alternatywy w równie ciekawej cenie, równie ładne ale bezproblemowe - w miare oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dionizess jeśli coś znajdziesz:

a) w podobnej cenie

b) w formacie 60x60

c) szarego :lol2:

d) matowego

e) łatwo czyszczącego

...bo mi alfabetu zbraknie :D

to baardzo proszę podziel się z Nami na forum znaleziskiem, a jak znajdziesz i się podzielisz to :hug:

 

Naprawdę nie chcę Cię zniechęcać do poszukiwań, bo sama przegrzebałam internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu płytek o wyżej wymienionych parametrach, niestety bez skutku. Oczywiście znalazłam pewne ideały, ale były to głównie płytki zagranicznych producentów w cenach sporo przekraczających mój budżet przy tylu metrach kwadratowych do obłożenia. Być może pojawiły się jakieś nowości 2011, także jak znajdziesz coś to daj znać koniecznie.

 

Dodam jeszcze, że z moich obserwacji wynika, że najlepsze do czyszczenie są płytki półpolerowane, tylko, że jest bardzo mały wybór w szarym kolorze (taki mnie intersuje głównie). Półpoler (szaro-kremowy 45x45) mam w łazienkach i wygląda i czyści się świetnie, tylko skleroza niepamięta nazwy, jak se przypomni to napisze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...