Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jaksie dzięki bardzo za Twoją opinię, bardzo sobie cenię Twoje zdanie...choć ja myślałam że tam za dużo sie dzieje - pasy, dekory....

podrzucisz jakąś sugestię ?

 

tysia w pinea nie ma wrzosów, już odpisywałam CI chyba w temacie o łazienkach, wrzuciłam zdjęcia mojej łazienki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, w projektowaniu, nie jestem najlepsza, swoich łazienek też sama nie projektowałam. Trudno mi też zaproponowac coś w rzypadku płytek, któe średnio mi sie widzą. A ty jesteś już zdecydowana? Możesz pokazać ten projekt w większym rozmiarze? Może warto byłoby go wstawić do wątku projektowego, tam pewnie zaglądają więksi specjaliści niż ja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

queene a brałaś pod uwagę położenie płytek tylko w newralgicznych miejscach? Ma to swoje ogromne plusy i jeśli planujesz łazienkę w barwach biało-niebieskich, to może warto położyć tylko białe albo szare płytki, a ściany pomalować np. niebieską farbą lateksową. Gdy za jakiś czas Ci się znudzi kolorystyka (a kobieta zmienną jest :rolleyes: ) wystarczy przemalować ściany na inny kolor i masz szybką metamorfozę wnętrza.

 

Jeśli chodzi o Twój projekt to w mojej subiektywnej ocenie za dużo tego wszystkiego. Nie przepadam zwłaszcza za takimi kolorowymi pasami z płytek. A jak pasy to już nie dla dekorów, a jak dekory to nie dla pasków. Fajnie moim zdaniem wygląda zaznaczanie stref na podłodze w łazience dwoma wybranymi kolorami płytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.nie potrafie wkleić tego projektu inaczej

2. druga łazienka w domu bedzie czarno-biała więc ta ma byc jasna :) i własnie biało-niebieska

3. ściana za wanną i kilka w prysznicu - to jedyne miejsce na dekory które zaplanowałam

4. chcę płytki od ściany do sufitu

5. mogę zaznaczyc ściane z umywalkami natomiast nie podoba mi sie zaznaczania miejsca na wc dekorami - tam nie ma nic co powinno przyciągać wzrok :)

6. podłoga raczej jednolita, nie preferuję wyznaczania ścieżek od wc do umywalki ;)

7. ściana za wanną będzie miała 2 głębokości - na pierwszym planie te biało niebieskie pasy, w głębi podświetlona ściana z dekoram

propozycja nr 2:

http://img200.imageshack.us/img200/9099/projektnr2k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) w sumie tak :)

zgodzisz sie jednak że dziwne byłoby gdybym pprzyjęła sugestie innych nawet jeśli są odmienne od moich :)

mam pewne swoje wytyczne których chcę się trzymać ale dopuszczam pewne modyfikacje, dlatego własnie robię kolejny projekt uwzględniajacy część z Waszych propozycji - zobacze jak to bedzie wyglądać :)

ale to działa w dwie strony - może ktoś uwzględni moje wytyczne i zmieni to czego ja nie chcę twardo się trzymać, głównie chodzi mi o umieszczenie płytek wokół umywalek i zagospodarowanie części z wanną - także ustawienie mebli, te szafki wstawiłam tam bo nie było innych ale szukam innych pomysłów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie właśnie się położyły CALEDONIA bianco półpoler w wiatrołapie i nero w kuchni. Jutro zrobię zdjęcia. Są auper.

 

W łazience kładzie się kolekcja piumette/piume. Pokażę jak już będzie coś widać. Na razie posiadam tylko wizualizacje.

 

parter%20%C5%82azienka%201.jpg

 

parter%20%C5%82azienka%202.jpg

 

Mam nadzieję, że wyjdzie super.

 

Górna łazienka jest w kolekcji Colour z Tubądzina. Mam wizualizacja i wykonanie. Niewiele się różnią ;)

 

wiualizacja:

pi%C4%99tro%20%C5%82azienka%203.jpg

real:

%C5%82azienka%20003.JPG

 

wizka:

pi%C4%99tro%20%C5%82azienka%204.jpg

 

real:

%C5%82azienka%20005.JPG

 

jeszcze jeden zestaw:

%C5%82azienka%20g%C3%B3ra%20wer5%201.jpg

 

%C5%82azienka%20001.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anndzia świetne łazienki. Czerwono-czarna wyszła ekstra chociaż ja osobiście boję się czarnych płytek zwłaszcza w kontakcie z wodą :) dobrze, że prysznic zrobiłaś z czerwonych, chociaż czarny prysznic wygląda obłędnie, ale tylko na początku ;) Ta ciemna Piumette/piume może być kłopotliwa pod prysznicem, ale wygląda fantastycznie.

 

quene wszystko się zgadza. Przynajmniej teraz jasno się określiłaś.

Jeśli chodzi o szafki to osobiście bardzo podobają mi się murowane takie jak ma Andzia, tylko można to zrobić tak aby były też schowki, a nie tylko blat.

Tak w ogóle to trudno jest mi coś doradzić, bo cała estetyka wnętrza zależy od upodobań jednostki.

Edytowane przez Izuuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi, ze Wam się podoba. Czerwono- czarną trzeba jeszcze skończyć i posprzątać, zamontować drzwiczki od szafek i oświetlenie. Ale już się podoba przede wszystkim moim córkom, bo to ich łazienka i ich wybór;)

 

Dolna łazienka jest malutka, więc mam nadzieję, ze trochę luster ją powiększy. Wymiary jej to 2,50 na 2,20.

 

Tak wygląda z góry:

 

parter%20%C5%82azienka%205.jpg

 

i widok na wejście:

 

parter%20%C5%82azienka%204.jpg

 

Ale to na razie tylko wizualizacje, troszkę będzie zmian, dojzie grzejnik, szafka koło prysznica będzie zamknięta i zobaczymy co jeszcze wyjdzie w praniu.

Ale to za jakieś 2 tyg myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odradzam kupowanie płytek 60x60 ( ja kupiłam 60x60 nero pólpoler) z paradyża!!!

Krzywe, krzywe i jeszcze raz krzywe lub matowe !!!

Całe szczęście, że uwzględnili reklamację i oddali kasę - na szczęście majster zauważył, że są krzywe przed ułożeniem.

Firma nie potrafi wyprodukować dobrych płytek w tych rozmiarach, jak przywieźli na wymianę płytki, to fakt były proste, ale bez połysku (niby polerowane, ale coś im nie wyszło)

 

Tego problemu nie było przy płytkach hiszpańskich czy włoskich

 

agaseba - dzięki za poradę przy reklamacji

 

pozdrawiam

Gosia

Edytowane przez gosiaz84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...