Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Irma salon ma 36m2 z tego pas zajmuje 180cm szerokości, obawiałam się ze na całości to bedzie zbyt chaotyczne

 

i przyznam że pomysł ściagnęłam z pewnego urzędu w moim mieście - tam też tak było to połączone - poler z satyną....tylko że regularnie...za to nudno :)

i dodam jeszcze ze w kuchni która jest na prawo od salonu również będą 2 pasy takich łączonych płytek a reszta poler....bardzo podoba mi sie efekt więc zdecydowałam sie jeszcze na tą układankę w kuchni, zresztą płytkarze podrzucili ten pomysł bo też im sie to podobało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najważniejsze że queene się podobają :) A płytki same w sobie są ładne i zawsze się obronią ;) Ciekawe tylko jak ten wzór będzie wyglądał jak dojdą meble - czy nie będzie np tak, że stanie na nim stół lub na połowie sofa i zasłoni całość i wtedy nikt się nie domyśli, że te płytki specjalnie tak ułożono?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam rowniez sprawdzic sprzedajacych z allegro w okolicy Tw miejscowosci, np np 25km. Udalo mi sie w ten sposob znalez kolesia, co zaproponowal podobne ceny do najnizszych na ceneo no i przywiozl mi je do domu gratis. Poza tym podjechalam do niego, zamowilam, wplacilam kaske. Bez obaw, ze cos pojdzie nie tak. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi zakup my way-a wyszedł najtaniej (i z dostawą gratis do garażu ;) ) w moim małym miasteczku, taniej niż w necie, taniej niż w dużych hurtowniach, tylko najpierw trzeba było zrobić rekonesans i z jego wynikami zagadałem gościa czy mu się opłaca w takiej cenie spzredać, opłacało się no to git, a rozbiezności cenowe były niemałe, wyceny dla moich 50m2 chodziły od 6400 do 8600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie giallo jest ok, naturale za jasne, giallo gdyby było nawet nieco ciemniejsz czy o nieco bardziej wyrazistym, kontrastowym wzorze to też bym się nie obraził ;) a na resztę trochę wcześniej naskrobałem w tym innym wątku "drewnopodobnym"

jak patrze na to swoje giallo, ktore w garażu lezy, to sie zastanawiam jak by schody betonowe w tym wyglądały (do dziś koncepcja była żeby w późniejszym, ze względu na kasę, terminie w drewnie zrobić), może byłoby niekiepsko a dwu- trzykrotnie taniej, a można by tez się pobawić i np. zrobić poziome stopnice zrobić w giallo a pionowe podstopnie w naturale albo bianco...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą fotka z położonego gresu Arsenik

 

http://mur-beton.eu/wp-content/uploads/2011/08/gres-polerowany-kuchnia.jpg

 

Na razie jeszcze kartonów trochę na podłodze. We wtorek fugowanie później cokoły i impregnowanie.

 

Na żywo wygląda rewelacyjnie, na zdjęciach w miarę. Oczywiście więcej fotek na blogu.

Należą jeszcze się słowa pochwały naszym glazurnikom. Położyli gres naprawdę świetnie, wszędzie równiutko, wyszli płytkami tak że odpadków nie ma prawie wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy w sprawie fugi. Brat układa w łazience vivida/vivido w kolorze verde (ten zielony) i na zdjęciach na stronie producenta jest biała fuga przy białych a zielona przy zielonych i tak też chcemy zrobić ale brat nie mógł znaleźć w casto odpowiedniego odcienia z mapei więc powiedziałam ze podjade jutro i popatrzę jeszcze na sopro ale może ktoś układał te płytki i dawał zieloną fugę i zdradzi jaką. Próbowałam coś wygooglować ale nic nie mogę znaleźć. Pomóżcie proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Irma za radę ale niestety żadna zieleń z mapei, atlasa, cersanita i sopro nie pasuje do tych kafli. Pan w salonie powiedział że czasem na zdjęciach tak sobie retuszują żeby wyglądało i pokazał mi katalog z takimi zagranicznymi płytkami i tam przy każdych kolorowych (zielone, niebieskie, czerwone, pomarańcz itd.) płytkach fuga była biała lub szara lub coś w tą stronę.

Koniec końców do płytek vivida/vivido kolor verde wybrałam fugę sopro srebrno-szary. I mam szczerą nadzieję, że będzie dobrze wyglądało :)

 

PS: Gdyby ktoś szukał to podam do informacji - Ja sama mam w lazience paradyż travena/mogano i mogłam idealnie dobrać fugę: do płytek beżowych fuga mapei jaśmin 130 a do brązowych fuga sopro brąz bali 59.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...