Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś widział na żywo/ ewentualnie wie czy gdzieś to na żywo do obejrzenia jest serię amatlea/purio

http://plytki24.pl/images/uploads/1499.jpg

 

mozaike z tej serii chce do dolnej łazienki ale szukam innych plytek na ściany -blyszczących bo w tej serii sa matowe. W castoramie widziałam te kafelki-niestety mozaiki nie było :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś ma położone Masto grys półpoler? zastanawiam się czy może nie położyć go na dole domu- około 70 metrów, salon, kuchnia, korytarz... może ktoś mógłby się podzielić jakimiś zdjęciami?

 

Zastanawiam sie tez na masto półpler klor jasny , gdzies tu widziałam na zdjęciach i wygląda pięknie .Tylko bję sie,że będzie na jasnym widac wszystko :( mam tez na oku crema marfil by my way ale nie widz,żeby ten temat był poruszany. Nie widziałam także zdjęć z tego marfila u nikogo -szkoda. Chyba,że nie zauważyłam tu na foum.

Edytowane przez impiasecka
kasowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałabym pokazać ju z gotową łazienkę ale że zrobiłam parę zdjęć, to pokaże stan obecny. Brakuje szafki po umywalkę i szafy obok prysznica... I trzeba posprzątać ;)

Płytki wyglądają pięknie, ale ciężko zrobić zdjęcie bo płytki są lustrzane. Ale za to świetnie powiększają łazienkę, która u mnie ma jakieś 5 m2.

 

P1080861.JPG

P1080872.JPG

 

P1080878.JPG

 

P1080888.JPG

 

Piękna ta piumetta -ja wybieram między sekret edenu a piumetta ale coraz bardziej wygrywa ta na fotkach. Powiększa małe łazienki ,bo taka lustrzana. Martwi mnie jednak utrzymanie czystości na tych lustrach np.pod prysznicem, napewno będzie widac smugi po mydle. Kurcze ciągle na szmacie trzeba będzie jeździć. W górnej łazience mam wannę i może na niej cos pokombinuje-tylko znów styczność z tym mydłem. Chcialaby dusza do raju :)no trudno -musze pomyśleć co tu zrobić, żeby sie przy niej nie narobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kolejna piękna łazienka z tej serii. bardzo prosze o opinie dotycz. utrzymania w czystości tych lustrzanych płytek na wannie oraz jak sprawuje sie biała podłoga :) czy rzeczywiście bardziej na niej wszystko widac i łatwa w sprzątaniu-smugi i takie tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałam do salonu i otwartej kuchni płytki imitujące drewno woodentic brown firmy paradyż (21,5x98,5) - czytałam dużo pozytywnych opinii, że ładnie wyglądają, raczej nie ma problemu z ich ułożeniem itd.

 

Nie mam pomysłu co zrobić ze schodami ... zastanawiałam się jakby wyglądały te same płytki na schodach? Osoba, która będzie nam je układać stwierdziła, że za dużo byłoby odpadów i raczej trudno byłoby je docinać, ale już płytki quercia (paradyż) format 40x9,8 byłby łatwiejsze do ułożenia i mogłoby to ciekawie wyglądać.

 

Zastanawiam się co tym myślicie, będę wdzięczna za każdą opinię.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponawiam temat płytek TARANTO, czy ktoś może coś na ich temat powiedzieć?

Podobają się nam bardzo, ale poza zdjęciami ze strony Paradyża nic więcej nie znalazłam w necie, a bardzo zależy mi na opinii użytkowników takich płytek i innych zdjęciach z realizacji.

TARANTOmaniacze odezwijcie się!!!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie tez na masto półpler klor jasny , gdzies tu widziałam na zdjęciach i wygląda pięknie .Tylko bję sie,że będzie na jasnym widac wszystko :( mam tez na oku crema marfil by my way ale nie widz,żeby ten temat był poruszany. Nie widziałam także zdjęć z tego marfila u nikogo -szkoda. Chyba,że nie zauważyłam tu na foum.

 

dziś widziałam masto bianco na żywo tyle że był przemieszany półpoler z matem - 60x60 półpoler i 30x60 mat i efekt jest na pewno inny niż na całej podłodze sam półpoler. ogólnie płytki ładne ale dość jasne. ja nadal jednak myślę o szarym masto. czy ktoś mógłby się nim pochwalić w swoim domku czy mieszkaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna piękna łazienka z tej serii. bardzo prosze o opinie dotycz. utrzymania w czystości tych lustrzanych płytek na wannie oraz jak sprawuje sie biała podłoga :) czy rzeczywiście bardziej na niej wszystko widac i łatwa w sprzątaniu-smugi i takie tam :)

 

Witaj,

Ja rowniez tak mocno zachwycilam sie ta kolekcja, ze juz mam ja polozana w lazience. Ale przewrotnie do wielu osob zrobilam ja w bieli i violii. Mam mala lazienke z walk-in, i zle doswiadczenia z czarnymi kafelkami zwlaszcza powierzchniach "mokrych"...Dlatego jasne koloru. Osobiscie jestem zachwycona kolekcja. Uwazam, ze na serio daja poczucie takiego luksusu. Wygladaja znakomicie. Kolekcja bialo - czarna rowniez, mialam mozliwosc zobaczenia kilku wystaw wlasnie z czarnymi elementami. Nawet w jednym salonie bylo kolor viola z czernia - tez rewelacja. Plytki sa swiecace i daja poczucie takiej przestrzeni, dzialaja jak lustro. Plytki bez dekora maja pol-polysk. Bardzo fajnie to wyglada.

Jesli chodzi o czystosc to o wszystko trzeba dbac, ale nie wymagaja one ode mnie jakies oddatkowej pracy.

 

Aha i co jest jeszcze super: kolekcja ta ma super plytki podlogowe, maja one wypukly decor w sobie, na kt nie widac zadnych kropel i zmaz:) POlecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Ja rowniez tak mocno zachwycilam sie ta kolekcja, ze juz mam ja polozana w lazience. Ale przewrotnie do wielu osob zrobilam ja w bieli i violii. Mam mala lazienke z walk-in, i zle doswiadczenia z czarnymi kafelkami zwlaszcza powierzchniach "mokrych"...Dlatego jasne koloru. Osobiscie jestem zachwycona kolekcja. Uwazam, ze na serio daja poczucie takiego luksusu. Wygladaja znakomicie. Kolekcja bialo - czarna rowniez, mialam mozliwosc zobaczenia kilku wystaw wlasnie z czarnymi elementami. Nawet w jednym salonie bylo kolor viola z czernia - tez rewelacja. Plytki sa swiecace i daja poczucie takiej przestrzeni, dzialaja jak lustro. Plytki bez dekora maja pol-polysk. Bardzo fajnie to wyglada.

Jesli chodzi o czystosc to o wszystko trzeba dbac, ale nie wymagaja one ode mnie jakies oddatkowej pracy.

 

Aha i co jest jeszcze super: kolekcja ta ma super plytki podlogowe, maja one wypukly decor w sobie, na kt nie widac zadnych kropel i zmaz:) POlecam

 

Dzieki za odp czy jest tu moze twoja lazienka z tej kolekcji? Widzialam na forum wlasnie fioletowa ale nie pamietam gdzie hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem prawie po remoncie. Śledziłam forum muratora prawie cały rok. Ostatnio w natłoku obowiązków miałam przerwę, ale szybko ją nadrobię. Moja łazienka wykończona jest płytkami Paradyża - Secret Edeno. Wstawiam zdjęcia, bo jest mało arażanżacji z tą kolekacją. Może komuś pomogę w wyborze płytek.

 

Czy dobrze widzę - płytki ułożone są pionowo?

mam małą łazienkę i ułożenie poziome sprawi mi sporo problemu. Wolałabym pionowe, ale nie wiem jak to będzie wyglądało. Twoja łazienka BARDZo mi się podoba. Stąd pytanie - bo wydaje mi się, ze sa pionowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta mozaika na żywo wygląda tak (jakby ktoś był zainteresowany)

127.JPG

130.JPG

 

Ja chce wiecej zdjec :) bardzo mnie interesuje twoja lazienka, ja tez planuje te plytki tylko, ze mozaika w graficie + biale plytki z secret edenu, bo blyszcza a chce powiekszyc swoja malutka lazienke . W tej serii plytki sa matowe prawda, nie ma blyszczacych tylko wlasnie ta mozaika I kafle z listkami sa blyszczace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...