Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasia, to chyba matt z tymi rajstopami ;-) ten półpoler (tak tak, dziś macałam na wszystkie sposoby) nie zapowiada się jakby cokolwiek miał drzeć :-) chyba że źle zapamiętałam ten wątek.

Co do szczotki ryżowej, mam nadzieję że nie będzie tak źle, bo niezależnie od tego ile razy jestem w salonach zawsze kończy się na masto...

daj znac jak zaczniesz użytkować :)

 

Dzięki za słowa otuchy. :) Znać dam, choć może to jeszcze potrwać. :( A że położyłam i w kuchni, więc będzie co testować i krytykować (lub nie). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa otuchy. :) Znać dam, choć może to jeszcze potrwać. :( A że położyłam i w kuchni, więc będzie co testować i krytykować (lub nie). ;)

 

wiesz, ja sama siebie też pocieszam :D chyba nie przetestujesz przed tym jak już finalnie będę musiała kupić, więc najwyżej za 3 miesiące spotkamy się na tym wątku i będziemy skruypulatnie przestrzegac innych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze mam pytanie odnośnie masto grys: czy wasi fachowcy mieli potrzebę szlifowania brzegów? Żeby np. ułożyć narożniki. Czy komentowali jakość tych płytek ? Ja musiałam rozstać się z moimi kafelkarzami, ponieważ twierdzili, że nie da się zeszlifować ich pod kątem 45 stopni bez uszkodzenia brzegów. Teraz się zastanawiam czy to wina płytek czy "fachofcóf"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My do łazienki na dole wybraliśmy kolekcję Cydonia w wersji Gold. Żona chciała mieć łazienke w złocie :). Muszę przyznać, że płytki są bardzo ładne i mam nadzieje, ze równie dobrze będa sie prezentowac na ścianach, bo kosztowały niemało.

 

Mam lazienke w tych kafelkach:D Wyszla super, kazdy sie nia zachwyca:) Fajne duze kafelki ale i wielkosc samej lazienki jest spora bo 16m2 wiec mysle ze to dodaje jej najwiecej uroku:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ja do Masto Bianco wybrałam Mapei Jaśmin, bo nie mogę ścierpieć fug ciemniejszych niż płytki. Ale płytki jeszcze nie zafugowane, więc nie wiem jaki będzie ostateczny efekt (No i wymusiłam na glazurnikach minimalną fugę, 1,5mm, więc ledwo ją widać).

 

ETA: Nie Mapei Jaśmin tylko Ceresit Jasmin.

Edytowane przez kasia-ako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś (jak ja) był ciekawy płytek Tessita Paradyża to dziś przyuważyłam je w Leroy (Piaseczno k.Warszawy, Puławska). Kolory są niestety dość mdłe (w sumie prawie dokładnie to, co na stronie Paradyza, jak się tak zastanowię :) ). A biel to tak jak podejrzewałam nie biel tylko dość beżowy ecru, więc nie wprowadza żadnego kontrastu do innych barw. Z kolorów, nie widziałam zieleni i giallio(?), reszta była. Edytowane przez kasia-ako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzamy się od masto bianco pół poler, 60x60. kuchnia, wiatrołap, i trochę salonu.

Żona nie do końca przekonana, chodź lubi raczej ciepłe kolory, ja natomiast zimne, jednak te są na tyle delikatne że można do nich szarości i biele dopasować na ścianach, no i chce dołożyć bardzo jasne panele kolor klon.

Rozbieżność cen jest znaczna, gdzie kupiliście swoje paradyże...?

Trochę mam obawy jeżeli chodzi o sklepy internetowe...

Edytowane przez Conrad&Beata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

w Wa-wie ceny były ponad 100zł/m2

więc zamówiliśmy w poleconym przez znajomych sklepie http://www.modnalazienka.pl za ok.70zł/m2- płytki przyszły szybko,

na ponad 25m2 1 była pęknięta, została bez problemu wymieniona i dowieziona jak tylko kurier był znowu w Wa-wie.

jak zabrakło kilku też zostały dowiezione bez problemu,

ale lepiej dobrze obliczyć sobie zapas bo domawiane mogą różnić się odcieniem (inna seria).

potem widzieliśmy masto bianco w Obi za ok.89zł/m2 i to była najniższa cena stacjonarna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kupiłem masto bianco, 60x60 pół poler, jutro maja być u mnie, ale zastanawiam się jeszcze nad zrobieniem w tych płytkach w "mixie" z masto grys dolnej łazienki, ktoś ma tak połączone, łazienka jest malutka 2x2m. wciśnięty prysznic wc i umywalka, czy te płytki nie będą za bardzo przytłaczające w tak małym wnętrzu....?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

 

jestem na etapie wyboru płytek do przedpokoju i kuchni. Wybór padł na Paradyż Masto Bianco (półpoler). Można powiedzieć, że już klikałem "kup teraz" gdy przypadkiem na jednej z porównywarek cenowych przeczytałem opinie na temat tych płytek, niestety negatywne (gł. ciężko się myje i trudno ułożyć konkretny wzór). Jako, że byłem bardzo zdecydowany na te płytki, a komentarze mnie trochę z zakupem przystopowały, postanowiłem zasięgnąć jeszcze opinii na forum. Czy ktoś ma te płytki i może coś na ich temat więcej powiedzieć. Szczerze powiedziawszy, rezygnacja z nich, oznaczałaby szukanie od nowa :(

 

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...