Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 7 months później...
  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

post dosyć stary ale nie zakładam nowego wątku...bardzo podoba mi się ta kolekcja i mam w związku z tym pytanie, czy ktoś już ją kupił i ma w swojej łazience? jeśli tak to gdzie i ile kosztuje metr tej glazury??

 

pozdrawiam

 

Witaj mysia, zajrzyj na stronę http://www.paradyz.com.pl/index.php?s=27&a=7&lang=pl&collID=226

Tam znajdziesz całą interesującą Cię kolekcję, a ponadto możesz wysłać maila z zapytaniem o cenę konkretnego, interesującgo Cię wzoru ( [email protected] lub [email protected]) Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Witaj mysia, zajrzyj na stronę http://www.paradyz.com.pl/index.php?s=27&a=7&lang=pl&collID=226

Tam znajdziesz całą interesującą Cię kolekcję, a ponadto możesz wysłać maila z zapytaniem o cenę konkretnego, interesującgo Cię wzoru ( [email protected] lub [email protected]) Powodzenia :)

zajrzałam i wysłałam i mam już cennik dla całej ich oferty...dzieki serdeczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Witaj mysia, zajrzyj na stronę http://www.paradyz.com.pl/index.php?s=27&a=7&lang=pl&collID=226

Tam znajdziesz całą interesującą Cię kolekcję, a ponadto możesz wysłać maila z zapytaniem o cenę konkretnego, interesującgo Cię wzoru ( [email protected] lub [email protected]) Powodzenia :)

zajrzałam i wysłałam i mam już cennik dla całej ich oferty...dzieki serdeczne!

Super, bardzo się cieszę :) A mogłabyś podesłać mi ten cennik na priva? Swój przez pomyłkę skasowałam, a nie chcę zawracać im głowy drugi raz :oops: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te kolekcję są w nowym wątku:

 

polskie łazienki - projekty, rzuty....

nawet rysowałam aranżacje, kilka propozycji, tylko je zabałaganili i jakoś mi sie odechciało rysować...

 

tak widziałam...bardzo fajny wątek...był...niestety. jak dla mnie na czasie bo sama zaczełam urzadzać łazienkę i fajnie było podpatrzeć u ciebie jak to robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Na Budmie w tym roku widziałam widziałam nowa propozycję ceramiki Paradyż

Junona/Genius . może wpadła komuś w oko.

Aczkolwiek na stronie Paradyża nie jeszcze Junony ani zwycięskiej Travena/ Traven.

 

Właśnie położyliśmy Travene w łazience - jest cudna!!!! Chociaz jeszcze nie skończone to już mi się podoba i chętnie z łazienki bym nie wychodziła. :p Gdybym umiała wklejać zdjęcia to bym się pochwaliła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Na Budmie w tym roku widziałam widziałam nowa propozycję ceramiki Paradyż

Junona/Genius . może wpadła komuś w oko.

Aczkolwiek na stronie Paradyża nie jeszcze Junony ani zwycięskiej Travena/ Traven.

 

Właśnie położyliśmy Travene w łazience - jest cudna!!!! Chociaz jeszcze nie skończone to już mi się podoba i chętnie z łazienki bym nie wychodziła. :p Gdybym umiała wklejać zdjęcia to bym się pochwaliła

 

a ja wlasnie zakupilam kolekce Junona/Genius/Mogano

cudna jest :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

witam,

chcelibyśmy aby nasza łazienka za dole była troche "odlotowa", śmieszna i nowoczesna, (inna niz ta na górze duża i elegancka -gres naturale -opoczno)... ogladaliśmy sporo płytek, ale od razu wpadły nam w oko w/w (paradyż bonsa/bonsai-żółty/biały/różowy) ... czy ktos z was ma , bedzie miał, lub myslał o takiej łazience ??

http://www.cermag-wroclaw.com.pl/pl/l_paradyz_bonsa.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...