Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja tez nic a nic...:-) :-(

 

Odwiedziłem wczoraj znajomych, którzy posiadają interesujące mnie rozwiązanie. Trudno było mi się przyczepić do ich okna łukowego z roletą. Nie różniło się niczym w porównaniu do tradycyjnych.

Edytowane przez bluenet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci od początku czy tylko od tamatu o rolecie na łukowych oknach gdzie bluent mówił że nie ma jeszcze nadproża i zastanawiał się co z roletą jak montaż w warstwie ocieplenia?

 

Jak się cofniesz kilka postów to widać, że proponujemy specjalne nadproże, które rozwiązuje problem z rolet. Ty piszesz, że łuki tylko bez rolet, itp. po czym stwierdzasz, że "ttak przy rolecie w nadprożu ok fajnie itd". Więc o co biega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci od początku czy tylko od tamatu o rolecie na łukowych oknach gdzie bluent mówił że nie ma jeszcze nadproża i zastanawiał się co z roletą jak montaż w warstwie ocieplenia?

 

chyba nie potrafię czytać ze zrozumieniem....bluenet pisał o rolecie nad oknem łukowym i takim rozwiązaniu aby nie było mostków termicznych....nie wspominał o montażu w warstwie ocieplenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie potrafię czytać ze zrozumieniem....bluenet pisał o rolecie nad oknem łukowym i takim rozwiązaniu aby nie było mostków termicznych....nie wspominał o montażu w warstwie ocieplenia...

 

To jeszcze raz dla mniej kumatych. Ma byc okno łukowe, z roletą ukrytą pod warstwą ocieplenia i jeszcze tak zrobione aby nie było mostków termicznych.

 

Jeszcze raz dzięki dla bwojtek za wskazanie rozwiązania. Dziekuje Ci rownież Sławas7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jareko

 

Jestem na etapie projektu i w trakcie budowy SSO chcę przygotować otwory okienne do montażu rolet w poszerzeniach. Przeczytałem sporą część tego wątku i też wydaje mi się, że to najcieplejsze rozwiązanie, gdzie można ukryć puszki pod styro (u mnie 25 cm w planach). W przypadku standardowych okien w zasadzie wszystko wiem - pytanie co z oknami HS? Mam w projekcie 3,6 x 2,4 m od południowej strony i chciałbym na nim koniecznie zamontować roletę zewn.. Jak najlepiej to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...