Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, za namową forumowych koleżanek, zakładam tę galerię.

Może napiszę kilka słów o sobie. Mam na imę Renata i od 2 miesięcy mieszkam z mężem i dwójką dzieci w naszym wymarzonym domku. W środku prawie wszystko wykończone, kilka rzeczy do poprawy, brakuje dodatków, ale na nie obecnie brakuje funduszy , no i mój przyszły ogród to prawdziwa zgroza, w zasadzie to posprzątana budowa, a najgorsze jest to że nie lubię grzebać w ziemi, więc czarno to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anbama i anagat witam w moich progach, mówię domek ze względu na wielkość, nie całe 200 metrów

 

:o Przepiękna łazienka. Moje marzenie to drewno w łazience, no ale cóż, nie wszystko można mieć. Będę więc zaglądać do ciebie, żeby się pozachwycać:yes:

 

a dlaczego? wbrew pozorom, wcale nie jest takie drogie, jeśli to masz na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni zapisuję Twoją galerię w ulubionych.Z reszta juz wiesz , ze Cie "podglądam "od dłuższego czasu.A teraz będziemy miały Twoje wnetrza w jednym. Więc czekamy na dalsze odsłony.Wklej pozostałe zdjęcia. Wreszcie pokazałaś elewacje i "moje" dłuuuugie okno ;-) Czy się nie mylę , ze ono będzie kontynuowane w postaci deseczek> Na górze przy oknie balkonowym tez chyba widzę stelaż pod drewno.... Zdradź prosze jak bedzie to wykonane?Jaki sposób montażu i z jakiego drewna....

 

Reni i jeszcze mam pytanie co do panelu na wannie.Podałaś mi stronę z cennikiem DHL i tam znalazłam merbau z fugą w cenie 560zł za format 62cm x 242cm. i mam pytanie jak biegną fugi? równolegle do dłuższego czy do krótszego boku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...