Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chciałam się przywitać i napisać, że dom jest po prostu pięny!

uwielbiam szarości, awszystko jest u Was takie spójne i cudowne po prostu!

 

mam pytanie, wspominalas na początku ze to dom z archonu. czy mozesz napisac jaki to projekt? czy duzo w nim zmienialiscie?

 

teraz znajomi szukają czegos fajnego i gotowego i Wasz dom polecilabym z czystym sercem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek świetny!!! U nas na razie stan bez okien, ale za to dachem już zaczynamy przykrywać. I dzisiaj trafiłam na twój domek. koncepcja bardzo podobna!!! dachówka już nabyta Creaton domino podobna na twoim domku!! Ale największy problem mam z kolorem okien podpowiedz proszę w jakim kolorze są Twoje okna (są oczywiście drewniane?). A jak sprawuje się okno tarasowe w systemie HS. Właśnie czekam na wycenę stolarki z takim oknem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grazjana witaj, balustrady mam ze stali nierdzewnej, dwa balkony to koszt 7 tyś około, firma znaleziona na allegro ale na dzień dzisiejszy nie mogę ich znaleźć, ale wpisz na allegro balustrady ze stali nierdzewnej i wyskoczy dużo firm

 

marta witaj , to dom w dracenach

 

hanah witaj, okna są dębowe wybarwiane na teak, okna tarsaowe HS moim zdaniem cudo, jestem bardzo zadowolona choć są bardzo ale to bardzo drogie, ale dziś na 100 % też bym je kupiła, dachówkę też oglądałam z Domino ale Brass okazał się tańszy, więc padło na Brassa, a moje okna to Stolbud Włoszczowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dom w dracenach

 

reni, ale u Was chyba odbicie lustrzane? I powiem Ci szczerze, bez wazeliny, że Wasz dom dużo ładniej wygląda niż ten na wizualkach na stronie Archonu :yes: Rozkład rzeczywiście fajny, duże pokoje na górze. Brakuje mi tylko garderoby takiej ogólnej, rodzinnej. Rozwiązaliście to jakoś, czy nie widziałaś takiej potrzeby? I łazienka u Ciebie na dużo większą wygląda niż metraż podany w projekcie - powiększałaś ją? Jeszcze mi drugiego stanowiska w garażu brakuje - u mnie to było jedno z kryterium wyboru, ale wiadomo, każdemu wedle potrzeb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za podpowiedź. Wiem że HS jest drogi ale bezprogowy i to jest najważniejsze.

Ja czekam na wycenę od lokalnego stolarza ale może sprawdzę tez stolbud. Jeszcze raz dziekuję i napewno będę jeszcze miała sporo pytan o wykończeniówkę. Mamy bardzo podobny gust oraz domek również. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni, ale u Was chyba odbicie lustrzane? I powiem Ci szczerze, bez wazeliny, że Wasz dom dużo ładniej wygląda niż ten na wizualkach na stronie Archonu :yes: Rozkład rzeczywiście fajny, duże pokoje na górze. Brakuje mi tylko garderoby takiej ogólnej, rodzinnej. Rozwiązaliście to jakoś, czy nie widziałaś takiej potrzeby? I łazienka u Ciebie na dużo większą wygląda niż metraż podany w projekcie - powiększałaś ją? Jeszcze mi drugiego stanowiska w garażu brakuje - u mnie to było jedno z kryterium wyboru, ale wiadomo, każdemu wedle potrzeb :)

 

tak u nas lustrzane odbicie, mówisz ze u nas ładniej to się cieszę bo często dom na wizualizacji jest ładniejszy niż na żywo, ja tez zmieniłam podbitkę na szaro bo tk w kolorze okien mnie denerwowała, pokoje u góry są duże duże zwłaszcza te które dzieci zajmują, ale na tym mi najbardziej zależało, czasem na forum widzi się pokoje dzieci i one takie klitki, o wspólnej garderobie nawet nie myślałam bo ja mam swoją a u dzieci wydaje mi się zbędna garderoba, łazienkę powiększałam bo zabrałam synowi garderobę i tam jest mała pralnia i większa łazienka, ta w projekcie była bezsensowna na 4 osobową rodzinę, za mała i tyle, o garażu nie mówię bo dziś też bym chciała większy ale wtedy upierałam się na jednostanowiskowy, dziś żałuję ale za późno, dobrze że zgodziłam się na tę wiatę, bo też nie chciałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...