Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czyli na czym stanelo? bo sie wylaczylam ;) lista prezentow ustalona? ma ktos pomysly dla 5latka? moje dziecko mnie dzisiaj rozczulilo bo w liscie do mikolaja napisal ze najbaaardziej by chcial ludzika Yoda z lego :) no coz...23,50pln (tak, tak, za jednego ludzika) z przeslka i bedzie go mial! :)

ponadto...bloga prowadzilam ale dzialalnosc zawieszona :( konto na fb posiadam i nawet zdjecia czasem dodaje (ostatnio jak mi sie córa czarnym markerem cała wymalowala - raczki, nozki, bucia plus biurko brata i szafka;) do tego lapka lenovo a nawet od jakiegos czasu smartfuuuna samsunga czy co i jest mi z tym dobrze :D

milego weekendu :bye::bye::bye: a jutro szybka wizyta w moim wrocLOVE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosiu, bo produkcja nawet jeśli odbywa się w Chinach ma kilka działów. Na rynek europejski, na rynek amerykański itd. Ten sam telefon (a propos) to zupełnie inna bajka w Stanach i u nas i niestety u nas wszystko jest gorszej jakości (co najmniej jakby klientela była mniej wymagająca).

 

Ściski :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosiu, bo produkcja nawet jeśli odbywa się w Chinach ma kilka działów. Na rynek europejski, na rynek amerykański itd. Ten sam telefon (a propos) to zupełnie inna bajka w Stanach i u nas i niestety u nas wszystko jest gorszej jakości (co najmniej jakby klientela była mniej wymagająca).

 

Ściski :).

 

Podobno tak jest, że jesteśmy mniej obyci czyli właśnie mniej wymagający (nie znamy się na tym, co dobre, nie zauważymy różnicy), dzięki czemu firma może zaoszczędzić i z tego korzysta :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda fajny ten żakiet z zary, ale cena masakryczna. Tak w ogóle to w zeszłym tygodniu zaszłam do zary i jak nigdy do przymierzalni wzięłam całe narecze rzeczy.... gdyby nie kosmiczne ceny kupiłam wszystko, co mierzyłam:rolleyes:a tak musiałam ograniczyć się do spodni, na które zresztą naciagnęłam męża;) Czekam do 27.12 i napadam za Z... tyle, że pewnie połowy już szmatek nie będzie:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Co do prezentów to ja mam 2latkę i kupię jej mruczącego kota bo ona kocha zwierzęta w ogóle z nią trudno przewidzieć co by się jej podobało, np teraz hitem jest pies co chodzi i szczeka (teściowa jej kupiła na jakimś odpuście za 15zł) natomiast super wypasiona zebra za 200zł leży w kącie. Myślę więc że z kota się ucieszy a dodatkowo jakąś zabawkę uszyję jej sama tylko jeszcze nie mam pomysłu co to będzie. Jeszcze pociągi lubi i kopary też są fajne ;) na szczęście na moją jeszcze reklamy nie wpływają, w dodatku ona kocha książki więc z pewnością coś jej też kupię, np inne dzieci idą na spacer z misiem a ona z książką :o

Edytowane przez diana_teresa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

 

Ja wczoraj poszłam spać o 20:oops: ale zmęczona strasznie byłam.

Moja też chciała furbiego nawet miała na jeden dzień w domu i ( sorry Tosia) dla mnie bezsensu. No dobra mruczy,coś tam je ( palec) złości się i oczy mu świecą i na tym koniec.Jak znam swoje dziecię to dwa dni będzie koło niego chodzić a póxniej wyląduje w skrzyni z zabawkami.Może dla starszych dzieci ok.

 

 

 

 

Magda nokia 6300 najlepszy telefon.Mam dwa w domu i ostatnio jeden uaktywniliśmy bateria trzymała tydzień:D:D.

 

 

Wczoraj pojechałam kupić 11 mies. bobasowi prezen i nic nie kupiłam .Pytanie dla młodszych mam niż ja : czy taki jeździk http://allegro.pl/kiddieland-kubus-puchatek-jezdzik-pchacz-disney-i3728218951.html będzie ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. pomidorówkę mialam wczoraj ,dziś naleśniki ze szpinakiem a później impreza:).

 

No własnie Diana masz rację Moja czasami z najtańszej rzeczy bardziej się cieszy niż z tej najdroższej:)

 

No i właśnie moja księżniczka wstała z katarem:bash::bash:jakoś nie umiemy się go pozbyć i non stop wraca:bash::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczynki :)

 

A co Ty bys chciała żeby jeszcze robił? Obiad ugotował?? :lol2::lol2::lol2:

Ale tak poważnie to ja wcale nie twierdzę, że dzieciak będzie się tym bawił 3 lata codziennie. Jest to bardzo prawdopodobne, że zabawka będzie na 3 dni, ale to już same znacie swoje dziecię najlepiej i wiecie czy warto, czy nie. Tak jak pisałam jest to zabawka dla gadżeciarza, a w tym jak wiadomo nie koniecznie chodzi o funkcję ;), może i nie warto sobie tak dziecka wychowywać- nie wiem, nie mam na razie takich problemów ;)

 

no dokładnie zabawka dla gadżeciarza :D no i te funkcję z obiadem niech dołożą:D.To wtedy ja sobie kupię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...