Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczyny, moja znajoma gdzieś tam w rodzinie ma Furbiego i strasznie go odradza. Mówi, że on gada non stop, przekrzykuje ludzi, jak nie poświęca mu się uwagi to zaczyna się jej domagać ;) Mówiła, że nie można normalnie porozmawiać, bo on zagłusza wszystko. Poza tym podobno nie można go wyłączyć. Jak zacznie wkurzać,to trzeba po prostu go rozbebeszyć (śrubokrętem rozkręcić) i baterie wyjąć. Nie ma takiego zwykłego pstryczka. Nie wiem, nie miałam, piszę tylko, com usłyszała. Koleżanka nie poleca. Mówiła nawet, że jakiś pan w jej rodzinie kupił Furbiego dla córy, która na co dzień z nim nie mieszka. Kupił zabawkę w poniedziałek, a córka miała przyjechać w piątek. No więc od poniedziałku do piątku musiał z nim spać i co jakiś czas go głaskać, bo ten się darł :D

 

Moja dostanie Pieszczocha - są teraz w Biedronce za 99 zł, normalnie w sklepach coś koło 150 kosztują. Funkcje podobne, ale można wyłączyć, no i cena przystępniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się właśnie zastanawiałm, kiedy snieg w końcu spadnie, a tu proszę..... Dziś mojemu dziecku chyba coś się przyśniło i stwierdziła rano, że Furbiego już nie chce... za to szkicownik chce:popcorn:

 

Magda a używałaś podkład Double Wear z EL? Ja używam go od ponad dwóch lat i jestem b.zadowolona, wcześniej miałam Repairwear z Clinique , ale jak zmienili mu formułę to zamieniłam go własnie na DWEL:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola jak ostatnio byłam w De w sierpniu to właśnie co mi się w oczy rzuciło....tam przetrwa zimę, a w PL podobno może być ciężko.

Chodzi o roślinę całoroczną zieloną - laurowiśnia wschodnia - u nich to się nazywa chyba hecken kirchlorbeer ( nie wiem jak się pisze dokładnie).

Dużo ludzi miało zamiast thuji ( Dortmund). Chyba się skuszę na wiosnę - bardzo ładnie wygląda, thuja niech się chowa.

 

Ilona - przerabiała b. dużo od chanelów po polskie lirene, apteczne także.

I na pewno z droższych do takiej cery: diorskin nude. Z kosmetyków drogeryjnych: bourjois healty mix, loreal lumi magique, a z aptecznych LPR ( ale b. mocno kryje..więc trzeba z czymś mieszać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :). Ja zawsze mieszam z kremem - mam za suchą skórę, żeby używać samego podkładu. Teraz używam właśnie Bourjois i jestem w sumie zadowolona, ale niedługo się kończy i chciałam pokombinować dalej. Droższych nie używałam nigdy :no:, chociaż może warto przy takiej skórze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie warto moim zdaniem:) kazdy po 6 godz trzeba przypudrować.

Moim zdaniem najważniejszy przy suchej skórze jest krem - dla mnie niezawodny jest na okres grzewczy bioderma hydrabio tonik i cream rich

 

Właśnie takie miałam podejście - lepsze kosmetyki do pielęgnacji (głównie krem), a kolorowe już z "normalnej" półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za namiary na aptekę, skuszę się i wypróbuję ten krem:) Faktycznie jeśli masz suchą skórę to DW chyba nie dla mniej stworzony. Ja mam mieszaną i jak na razie jest to jeden z lepszych podkładów jakie miałam. Cena do przeżycia biorąc pod uwagę, że buteleczka wystarcza mi na ok. poł roku, poza tym staram się kupować go w promocjach w perfumeriach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...