Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Aga, ja kupiłam MK, ale konkretne dwa modele, które mi się od zawsze podobały. Są też takie, które mi się nie podobają i których bym nie chciała. Są pięknie wykonane (z dbałością o każdy detal), ponadczasowe, z dobrej jakości materiału (skóra), eleganckie, pojemne (nawet te mniejsze modele), natomiast czy są w przystępnej cenie, trudno mi powiedzieć - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :roll:

 

Co do jakości - jedną torebkę reklamowałam, bo zeszła farba z kilku literek w napisie, ale bez problemu dostałam nową. Druga torebka bez zarzutu - noszona w ostatnim czasie codziennie wygląda jak nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Torebki, my big love:rolleyes: Kupuję namiętnie:) Mam pytanie dot. tematu. Dlaczego kupujecie sobie torebki MK? Są ładne, z dobrej jakości materiałów, modne, powszechne, pojemne, eleganckie, w przystępnej cenie?

Tak tak i jeszcze raz tak.:)Sa ładne jakościowo dobre przeważnie skórzane ,modne eleganckie i wydaje mi sie ze w cenie przystępnej dla sredniozarabiajacej kobiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jjana tylko pamiętaj ze wszystkie przystawki jak będziesz chciała kiedys dokupić to juz tylko ze Stanów.:rolleyes:Te europejskie nie bedą pasowały.Mialam KA ze Stanów a teraz mam wersje Europejska.:)

 

Fajna na serio nie pasują? Ja od miesiąca zamawiam i jeszcze tego nie zrobiłem.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek ją zamówiłam w sklepie kolorowy Mikser, bo od razu przerabiają wtyczkę i dostajesz KA bez transformatora. Piszą tez, że biorą na siebie ewentualne opłaty celne i daj 5 lat gwarancji. Mój karmelkowy KA kosztuje tam tyle samo co w tym Madeinusa. Wzięła opcję za pobraniem, bo się trochę boję. Nie wiem skąd jesteś, ale w Poznaniu można odebrać osobiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torebki, my big love:rolleyes: Kupuję namiętnie:) Mam pytanie dot. tematu. Dlaczego kupujecie sobie torebki MK? Są ładne, z dobrej jakości materiałów, modne, powszechne, pojemne, eleganckie, w przystępnej cenie?

 

a ja powiem tak, są ładne, nawet bardzo dobre jakościowo ale swoją popularność zdobyły bo wylansowały je blogerki i stały się bóg wie czym , a w USA skąd pochodzą to raczej tania marka, cena u nas nie do końca taka przystępna, powiem wam, biorąc pod uwagę moje zarobki, dać tysiaka czy 1200 za torebkę to nie taki luz, bynajmniej dla mnie, no ok taańsza niż lv ale powiedzmy sobie szczerze to inna liga finansowa, bynajmniej ja tak uważam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jjana ja nie wiem bo nigdy nie byłam w takim outlecie gdzie kors jest, dlatego fajna ma mi kupić , po ile nie wiem, dowiem się jak da mi ceny, ale po ciuchu na pół ceny liczę:lol2::lol2::lol2:

 

co do akcesoriów z ka, to ostatnio kupiłam sorbetierę i pani w naszym sklepie od razu pytała skąd mam ka, jak powiedziałam ze w usa to od razu dała mi tę sorbetierę z innym zaczepem, miała obie pozycje, nie wiem czy dotyczy to wszystkiego ale tu akurat tak było

Edytowane przez reni1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia, zgadzam się z Tobą w kwestii ceny. Fajna napisała, że dla średnio zarabiającej kobiety jest przystępna. Ja uważam, że w Polsce MK jest drogi. Kosztuje tyle samo co w innych krajach (USA, UK), ale patrząc przez pryzmat zarobków (średnich, przeciętnych), to nie jest to tani zakup. W UK torebki MK kosztują 1/10 minimalnej pensji. W zasadzie większość może je mieć. U nas kosztują prawie całą minimalną, a pół średniej krajowej. Dlatego tam na ulicach widuje się właśnie LV, bo to inna półka. MK noszą młode dziewczyny, nastolatki. U nas raczej dobrze zarabiające kobiety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renia, zgadzam się z Tobą w kwestii ceny. Fajna napisała, że dla średnio zarabiającej kobiety jest przystępna. Ja uważam, że w Polsce MK jest drogi. Kosztuje tyle samo co w innych krajach (USA, UK), ale patrząc przez pryzmat zarobków (średnich, przeciętnych), to nie jest to tani zakup. W UK torebki MK kosztują 1/10 minimalnej pensji. W zasadzie większość może je mieć. U nas kosztują prawie całą minimalną, a pół średniej krajowej. Dlatego tam na ulicach widuje się właśnie LV, bo to inna półka. MK noszą młode dziewczyny, nastolatki. U nas raczej dobrze zarabiające kobiety.

 

no dokładnie, dla mnie tanie nie są, nie powiem ze mnie nie stać ale patrzę na to z punktu widzenia osoby która zarabia 1400 na rękę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...