Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Reni, witam po długiej nieobecności :hug:

Patrząc na postępy wokół Waszego domku, to chyba wieki minęły ;)

Przeczytałam, obejrzałam, pozazdrościłam, a po wszystkim zapytałam męża: "To kiedy się budujemy?"

Jego reakcja była - delikatnie mówiąc - mało entuzjastyczna :(

 

Taras moich marzeń, te wielkie kamienie ze światełkiem - bajka, genialny pomysł, szkoda, że u nas już za późno na zgapianie :(

Front domu też mi się podoba, te ciemniejsze paski z kostki na obrzeżach podjazdu dają dużo uroku, chociaż na zdjęciu z mokrymi schodami ich kolor faktycznie średnio pasował do elewacji :( Nie pozostaje nic innego jak życzyć Tobie (oraz trochę egoistycznie również sobie) jak najwięcej słonecznych dni ;), bo szkoda byłoby coś zmieniać, dopłacać, mam nadzieję, że ten pomysł już sobie wybiłaś z głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako mężatka czuję się rewelacyjnie (choć to pewnie zasługa miesiąca miodowego ;)), bo gdyby nie to, że muszę się inaczej podpisywać, nie odczułabym żadnej różnicy :) Większym krokiem milowym będzie pewnie macierzyństwo ;)

Oświetlenie domu - mimo jakości zdjęć ;) - świetne, na żywo na pewno jedno wielkie wow i widzę, że dzieci w pełni korzystają z uroków ogródka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni widac , widac o co chodzi...pewnie noca efekt powalajacy,:jawdrop: swietnie to wymysliliscie! i domek pieknie oswietlony. :):cool: Macie komary? u nas byl w miare spokoj ale po ostatnich deszczech strasznie sie rozpasaly, szukam na szybko moskitier bo chca nas w domu zywcem zjesc:bash:

Ilonko kurcze widze, ze przegapilam mega wazne wydarzenie:(, lece do Ciebie doczytac szczególy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elle ja mam tę 60x37x48,5 i umywalka też 60cm

 

hazeleyes impreza na tarasie przy tych lampkach nie mam pojęcia czy się sprawdzi ale w sumie to jest dosyć jasno, ale dziewczyny prawda jest taka że rzadko włączam te wszystkie lampy aby świeciły bo prąd taki drogi i już teraz płacę za niego dużo, lampy są raczej dla dekoracji bo gdyby ich nie było to bym załowała, że ich nie ma

 

aneta komary są ale czy aż tak wiele, raczej tak normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...