Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A TUTAJ masz jeszcze te krzesła zupełnie tanio, tylko nie są z technorattanu, tylko ze zwykłego rattanu. Za opłatą (trzeba pobrać kod sms) można zobaczyć dane sprzedającego i można się z nim skontaktować... Jest napisane, że ma więcej tych krzeseł...

 

Nie trzeba wysyłać, jak wyświetlasz całą listę archiwalnych aukcji czegoś tam, to widać kto wystawiał i można się skontaktować przez allegro. W tym przypadku to ten pan: http://allegro.pl/show_user.php?uid=22812026 , ale aktualnie chyba ich nie ma.

 

Witam wszystkich w wątku tak w ogóle, Reni- boski domek, gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

reni1980

pomęczę Cię chwilę....

a mianowicie przegrzebałam pół wątku ale kurcze coś nie mogłam trafić na odpowiednie zdjęcie z lampą w salonie. a konkretnie takim potrójnym zwisem- srebrnymi kuleczkami. czy to są 3 lampy czy może jedna z trzema zwisami na jednej listwie?

pamiętasz może firmę?

Dzięki?

 

bo wiesz... elektrykę luby kładzie i trzeba się bardzo już streszczać z tym jak ma światło położyć i gdzie....

Dzięki!

 

oooo to mi chodzi :)

http://img14.imageshack.us/img14/116/lampareni1980.jpg

 

Reni - a zrobisz mi dobrze jeszcze? czy możesz mi powiedzieć jakie są odległości między tymi 3 lampkami? i jak długi masz stół?

bo też planuję na 8 osób i przyjełam chyba że będzie miał 2,1m bądź 2,4m .

 

Metoda na elektryka jest taka: pokazuję zdjęcie, pytam czy fajne i wtedy dyskutujemy. Elektryk wymiękł jak tłumaczę na sucho....

a o tych lampkach powiedział "oooo, super!" i przytaknął że zrobi :D

z góry dzięki za informacje praktyczne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeeeeeeeeee, no normalnie trza iść i się powiesić... Bosko jest. B O S K O!!!

 

reni, byłam dzisiaj w Jysku i fajne krzesła z technorattanu widziałam do Twojego stołu śniadaniowego na tarasie. I cena też fajna, chyba na 109 złociszy przecenione. Mąż zrobił fotkę telefonem więc jak będzie w domu to Ci zgram i wkleję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...