Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dokładnie nie wiem, bo nie liczyłam, ale u mnie koło 5-6 stało. Możliwe, że coś też na magazynie mieli. Były jeszcze w tym samym kolorze, ale takie proste, kanciaste. Zdjęcia nie robiłam, bo chyba by Ci się nie podobały. Te są naprawdę fajne i to jest technorattan więc nie nasiąka wilgocią i spokojnie może na zewnątrz stać.

 

Masz gdzieś Jyska pod bokiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ja wczoraj siedziałam na genialnym fotelu w ogródku coffee haeven, i nawet zwróciłam uwagę*na to co to za producent (nie pomyślałam że do dziś zapomnę ... garden coś tam :bash:) Fajne były, proste, ładne i wygodne

 

Reni -taras jest genialny! Wykończony na tip top (kto to robił?)

Będę się*do Ciebie uśmiechać jak przyjdzie ten moment (o kolor oleju, dziś wiem, "jutro" już się*nie dogrzebię"

Pięknie jest. Kamienie - czad :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taras zrobił mój kochany mąż, po kliku wpadkach zyskał w moich oczach, mam nadzieje ze tego nie przeczyta, a ja dość wymagająca i nie znosząca fuszery

 

:lol2: jasssssne, rozumie się

Mąż zdolny jak cholercia. Sam go zrobił od początku do końca (razem z legarami, zalewaniem betonem itp????????)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tym wymarzonym domu

 

wiesz tylko na dzień dzisiejszy jestem zakochana w tym twoim projekcie a wiekszość ludzi których znam nie widzialaby różnicy i pewno by pytali po co buduje drugi taki sam dom, bo tych szczegółów co ja widzę oni by nie widzieli a na taki mega nowoczesny to mnie raczej stać nie bedzie, bo już niedlugo trzeba pomyśleć o dorastajacych dzieciach, a chcę im to i owo ułatwić , nie tak jak ja miałam, poza tym moim marzeniem jest być zajebistą babcią która co rok zabiera wszystkie wnuki na wczasy a nie taką co na przysłowiowe leki nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...