Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pomęczę jeszcze o drewnianą podłogę :)Reni czy użyto specjalnego kleju , czy tak jak do innego pomieszczenia- bo są to zwykłe klepki parkietowe? a jakiego oleju używasz?

 

Basia mogę tak mówić? klej użyłam wakol dwuskładnikowy (chyba nr 460, ale musiałabym dokładnie sprawdzić) do deski litej, a olej na dzień dzisiejszy stosuje z Barlinka, tak to są klepki ale o wymiarach 9cm szer i 150 cm dlugość, grubość 2 cm

Edytowane przez reni1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia mogę tak mówić? klej użyłam wakol dwuskładnikowy (chyba nr 460, ale musiałabym dokładnie sprawdzić) do deski litej, a olej na dzień dzisiejszy stosuje z Barlinka, tak to są klepki ale o wymiarach 9cm szer i 150 cm dlugość, grubość 2 cm

Reni zdecydowanie wolę Basia niż Barbara:) jest mi miło że tak się do mnie zwróciłaś.Dobrze pamiętam , Ty w swoim dzienniku pisałaś że nie lubiłaś w dzieciństwie swojego imienia a teraz już ok.To pamiętam, ale nie pamiętam co pisałaś na temat drewnianej podłogi i stąd tyle pytań-a ciężko znaleźć po raz kolejny.

Reasumując :

na podłodze w łazience masz klepki parkietowe merbau- nie żadna deska trzywarstwowa?

olejowane

jesteś zadowolona

ogrzewanie wodne podłogowe

nie rozsycha się?

podłoga ciepła zimą?

lubisz już swoje imię:)

masz piękny dom

a taras uff szkoda gadać-każdy chce go mieć

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia wszystkie pytania na tak, dokładnie to mam

 

http://www.dlh-poland.com/sitecore/content/Poland/Download/~/media/files/Website%20specific%20files/Poland/Download/Cenniki/podlogi_lite.ashx

 

12 pozycja pierwsza kolumna Merbau Elegance duży rozmiar

 

 

anna było by super tak to zalatwić, oczywiście ze podjadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry reni1980,

 

Mam pytanie odnośnie Twojej drewnianej elewacji czy ona odstaje od tynku? Na zdjęciu tego wyraźnie nie widać a mam wrażenie jakby deski dotykały tynku strukturalnego. Krokwie pod deskami elewacyjnymi są nabite bezpośrednio na styropian, siatkę i klej (strona 10 ) ?

Jak można to czy możesz umieścić zdjęcie wykończenia elewacji drewnianej od strony okna (jak tam to jest wykończone w Twoim przypadku).

Dziękuję

 

P.S Domek rewacja. Gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz super!!! Ale namieszałam z tym kurzem. chodziło oczywiście o grzejniki kanałowe. Ale jak czytam to większość z Was ma wszędzie podłogówkę, nawet na piętrze i również pod deskami. Czy zimą to ogrzewanie daje rade czy dogrzewacie kominkami? Pytam bo deska nie oddaje ciepła jest izolatorem, więc może lepsze będzie ogrzewanie w ścianie?! (a kurzyć zawsze się będzie to wiadomo, chodziło raczej o względy estetyczne)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz super!!! Ale namieszałam z tym kurzem. chodziło oczywiście o grzejniki kanałowe. Ale jak czytam to większość z Was ma wszędzie podłogówkę, nawet na piętrze i również pod deskami. Czy zimą to ogrzewanie daje rade czy dogrzewacie kominkami? Pytam bo deska nie oddaje ciepła jest izolatorem, więc może lepsze będzie ogrzewanie w ścianie?! (a kurzyć zawsze się będzie to wiadomo, chodziło raczej o względy estetyczne)

 

daje radę i to bez problemu, ja dogrzewam kominkiem ale dlatego ze w domu powinien byc i miło przy takim posiedziec, ale jak by go nie było to podlogówka daje radę nawet na drewnianej podłodze, jesli chodzi o drewno to wiele osób juz udowodniło że drewno na podłogówce to super sprawa i wcle nie jest zimno, ja stoję na płytce czy na drewnie nie widze różnicy, takze ja moge tylko polecić ,że podlogówka jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...