Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

anna2905 nie prądem nie, za drogo to wychodzi bo przecież pradem jakoś wychodzi chyba 30 % wiecej niż gaz, ja mam piec na ekogroszek i nie czuję z tego powodu zadnych uciążliwości, dzisiejsze piece nie są takie jak kiedyś, w zimie zasypuję raz w tygodniu a w lecie około raz na 1,5 miesiąca, ja oczywiście nie latam do kotlowni ale myślę że mąż takze jeste zadowolony z takiego rozwiazania, moj koszt ogrzewania domu w roku kalendarzowym to jakieś 3 tyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni kochana spadłaś mi z nieba dzisiaj, przypomniałam sobie że masz taką samą dachówkę jak ja i białą elewację.Zaglądam a tutaj masz na dodatek o czym nie pamiętałam prawie tego samego koloru okna i drugi kolor elewacji grafitowy-tak jak my mamy mieć.Powiedz mi czy na żywo ten grafit ładnie wygląda?I jakiej firmy macie tynk, jaka faktura i czy masz numery tych kolorów?Każda informacja będzie cenna, dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni dzieki za odpowiedz:)

U nas gaz odpada a jako ze nie chcialam miec kotlowni to sobie ten prad wymyslilam (nie zeby sie wszyscy ,ktorym o tym mowie, w glowe nie pukali).Coraz wiecej na ten temat mysle bo budowa ruszyla i trzeba sie ostatecznie okreslic. Rekami i nogami sie bronie zeby tej kotlowni nie bylo , ale chyba bede musiala odpuscic.

Tez myslalam o tym eko groszku ale sama nie wiem...Mowisz ze nie ma balaganu przez to i ze latwo sie to ustrojstwo obsluguje?A czym podgrzewasz wode?Tez polaczona do tego pieca?Mozna jakies szczegoly?Mam rozumiec ze jestescie w pelni zadowoleni ze swojego wyboru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakusek i rere piec mam ogniwo biecz 24kw a zasomnik na wodę 300 l, tak więc duży, piec ma duzy zasobnik i w zimie zapełniam go raz w tyg a w lecie co 1,5 miesiąca, w zasadzie w lecie się zapomina że piec sie pali,

 

basia napisze ile pamiętam, tynk 1,5 baranek, ceresit silikonowo-silikatowy, kolor biały to buałay a szary to chyba nazywał się nebraska 5 lub 6, pamiętam że przedostatni z ciemnych kolorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni, u nas tez bedzie piec na ekogroszek i to byla swiadoma decyzja. U moich rodzicow, gdzie teraz mieszkamy swietnie sie sprawdza.Tak jak piszesz raz w tyg sie zasypuje i w lato opcja przelaczania na ciepla wode i to wychodzi bardzo ekonomicznie. Reni, wpadlam do Ciebie z pytaniem o tynk zewnetrzny-na elewacji.Pamietasz z jakiej kupowalas firmy? Siedze wlasnie nad wycenami z kilku skladow budowlanych i kazdy poleca cos innego:-( Baumit, Greinplast...moze Ty cos podpowiesz, jako moje guru budowlane?:-) w watku o elewacjach niewiele znalazlam informacji:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hazeyles na tej stronie wyżej pisałam ile wiem o moim tynku, mam ceresit

 

karola nie pamietam dokładnie jaka to byla dopłata ale chyba 30%, przy małym oknie i fixie to niewiele drożej ale jak chciałam przemalować moje dwa hs i okno w jadalni to dopłata była 6 tyś, więc sporo, mój kolor to ral 7035

 

mirella wlaśnie na ten narzekałam, myślę, że jakościowo jest do ..., jest chyba źle wyprofilowany i jak naciskasz i psikia to mydło leci na wprost a nie do dłoni, dziś mam go w kotłowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img818.imageshack.us/img818/4930/p1040410u.jpg

 

No nie żartuj... To jest 7035? To super informacja, bo on na próbnikach jest dużo jaśniejszy niż 7001 więc jest szansa, że 7001 okaże się jednak szary, a nie prawie biały ;)

 

http://i1.fmix.pl/fmm8/118382ed00137fa24e69c7af/zdjecie.jpg http://i3.fmix.pl/fmm2614/9a3d9afe0005e57c4e69c7ae/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...