Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Malkul to zależy jaki materiał, bo te najtańsze firanki co mamy z Reni w pokojach z Ikea długaśne wyglądają ok, ale to tiul, woal nie wyglądałby tak dobrze :no: podobnie z zasłonami, dla mnie jest ok jak leżą do 10 cm.

 

Reni na westwing są kinkiety do sypialni taniej niż normalnie!! http://www.westwing.pl/Kinkiet-%E2%80%9EMoma-II%E2%80%9D%2C-bia%C5%82y-21090.html

 

dobrze to ujęłaś venuska, najtańsze firanki:rotfl:, fakt tanie jak woda ale biorąc pod uwagę że u mnie wisi ich 4 to nie takie tanie:lol2:

 

dzięki za kinkiet ale chyba wolę zbirać na Ka, poza tym święta idą prezenty i te sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mnie się sypialnia baaaaardzo podoba :yes:

Mogłabym przy okazji prosić o fotki karnisza :rolleyes: widzę ,ze masz taki prosty ,a ja właśnie takiego poszukuję,również do sypialni :yes:.Miał być system szynowy z maskownicą ,ale raz ,ze ściana z oknem przechodzi do garderoby i nie wiem jak to podzielić ,a dwa ,że chcę uniknąć syfu ze szlifowania :sick:.Dlatego będzie zwykły ,prosty karnisz :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni-sypialnia bardzo mi sie podoba(no moze oprocz tych lampek-przepraszam)-bardzo przytulna a zarazem elegancka:yes:

Gratuluje raz jeszcze!!!

A czy bylabys tak uprzejma i napisala(moze byc na priva)o co chodzi z tym montazem desek na szpile-pisalas o tym dla mnie troche wczesniej.

Chce tak oblozyc sciane w kuchni we wnece tylko deski maja byc 220 cm dlugie-takie jednolamelowe-czy uprzejmie powiesz jak sie do tego zabrac;):hug:-DZIEKUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypędziłam tu zachęcona przez pestkę obejrzeć sobie sypialnie. Pięknie, kurka, pieknie!

 

A wogóle to sie witam w Twoim watku. Jak poczytałam sobie serię postów na temat KA to pomyslałam - swojskie klimaty.

Zostaję czy ci sie to podoba czy nie i dołaczam do fanek, uwielbiających i nie posiadających :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helloł dziewczyny

 

venus kurcze aparat musiałam oddać i już zdjecia nie zrobię, czyba ze znowu za jakis czas, ale mogę opisać, mam 4 szt tych firan z ikei i 2 zasłony misiowe w czarne kropy z AD na kółkach.

 

Olu mój karnisz to taki metalowy z leroy za 70 zł, na końcach ma prostokatne zakończenie wielkości korka od wina

 

gumisiowa, do sciany przyczepiłam panele podłogowe wiercąć do ściany śruby a po tych panelach dopiero idą deski, tak jak kiedyś sie robiło boazerie, a deski przytwierdzałam takim tarkerem w wielkim wydaniu, pod dużym ciśnieniem pistolet przybija gwózdki wielkości szpilki, wogóle ich nie widać a dobrze trzyma, nie kupisz takiego użądzenia bo jest drogie i pewno nigdy go juz nie uzyjesz, bo np zwykły tarket nie da rady za słaby.

 

rere, lea, ilonka ,szocik , anetka ivy, narendil:hug:

 

mirella te firany są z ikei, tanie po 15 zeta, dlaczego 4 , bo są bardzo cieniutkie, a ja mam tak grubo że wieczorem zasłon nie uzywam

Edytowane przez reni1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirella te firany są z ikei, tanie po 15 zeta, dlaczego 4 , bo są bardzo cieniutkie, a ja mam tak grubo że wieczorem zasłon nie uzywam

i nie widać co tak wieczorem wyprawiacie ? Szukam czegoś do sypialni - z jednek strony bym chciała coś delikatnego, ale z drugiej żeby nas sąsiedzi nie widzieli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...