Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

oj dziewczyny z samego rana w poniedziałek a tu juz temat podchwycono:lol2::lol2::lol2:

 

Gumisiowa, jeśli takiego czegos nie masz, bo niby po co, to mozna to zrobić tak, do paneli lub desek przykręconych do sciany przykręcasz deskę wkrętami łapiac ją za pióro, potem dokładasz deskę na clik i następną dalej na pióro, wtedy masz ja przymontowaną a wkrętów nie widać, ja tak robiłam kiedy nie miałam tego pod cisnieniem, takie urządzenie powinien mieć każdy parkieciarz montujący listwy przypodłogowe, pamiętaj ze jeśli deski właściwe w poziomie to te podkładowe w pionie i odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest problem, że to przy kuchni.

 

Reni zobacz, jak malutko miejsca jest, żeby wyszło równo z cokolikiem od blatu.

 

A może zrobić tak jak się robi pokłady jachtów z elastycznym fugowaniem?

 

Tuptanie = chodzenie. Po tych deskach nikt nie będzie chodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny-kurna chata-bo zwriuje!!!!No to co klej i kleic?

 

ja bym nie kleiła, moim zdaniem się wybrzuszy, choćby nie wiem jaki klej był, prędzej czy później para wodna zrobi swoje, drewno ma niemożliwą siłę kiedy się rozpręży, potrafi wbić się w ścianę kiedy nie ma gdzie się przesunać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udanego buszowania w bogactwach Lidla, Reni. Mają zawsze genialne (i dość tanie) sery :D przynajmniej jak brak czego innego. Tudziesz wino w cenach rozsądnych i niezłe.

 

No, to z tym kleić – nie kleić warto jakiegoś fachurę zaczepić.

A może dać bolce w ścianę i skoro deski mają felcowanie, zmontować je w panel. W kilku miejscach przewiercić się i zamocować jak płytę kamienną. Dziurki można zamaskować drewnianymi koreczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udanego buszowania w bogactwach Lidla, Reni. Mają zawsze genialne (i dość tanie) sery :D przynajmniej jak brak czego innego. Tudziesz wino w cenach rozsądnych i niezłe.

 

No, to z tym kleić – nie kleić warto jakiegoś fachurę zaczepić.

A może dać bolce w ścianę i skoro deski mają felcowanie, zmontować je w panel. W kilku miejscach przewiercić się i zamocować jak płytę kamienną. Dziurki można zamaskować drewnianymi koreczkami.

 

wiem pesteczko, ja kupuję w lidlu sery i takie inne specjały

 

no ja mówiłam wiercić do sciany na piórze, nie widac a będzie stabilne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...