Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

no różne przekaski jakby lepszej jakości, np francuskie oliwy z oliwek, salami, dobre sery pleśniowe, tak jak tam występuje marka pilos tak też przed świętami jaet marka DeLux, bardzo dobre produkty a cena wyższa jak na lidla ale taniej niż np w Bomi

 

Przekonałaś mnie :yes:

Nie spotkałam się jeszcze z tą marką, dlatego pytam, ale nazwa jest obiecująca :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lidl ma tygodnie tematyczne: francuska kuchnia, włoska, grecka. i wtedy można fajne produkty taniej kupić. Mają niezłą kawę kenijską, całkiem dobre pieczywo też. A w alkoholach pojawiają się różne ciekawostki, np. austriacki likier gruszkowy, albo tanie Amaretto, które ja używam zimą do herbaty i kawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd przyznać, ale dostałam wczoraj od teścia pasztet z królika i zjadłam z pół kilo wieczorem, bez chleba, siedziałam, kroiłam i jadłam te plastry jak kotleta, a jak schowałam do lodówki, to za moment znowu przy niej stałam i odkrajałam następny kawałek :lol2:

Ale to było w trakcie MasterChefa, chyba każdy głodnieje jak ogląda programy kulinarne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny spoko, spoko niech że w każdym domu wisi szmatka na 15 zeta, ale nabardziej mi sie chce smiać że ja te firanki kupiłam takie tymczasowe, najpierw wisiała u syna aż kupiłam lepsze, później wisiała u córki aż kupiłam lepsze, teraz wisi u mni w sypialni i jak ją wieszałam to sobie myślę, aż kupię lepsze to narazie powisi:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

a to takie wow wyszło, w takim razie niech wisi a 100 zł z firanek dokładam do KA:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej Reni, lodówkę zapełniłam po brzegi.

Kupiłam oczywiście lody (pistacjowe), salami (z truflami :lol2:), sery pleśniowe (super wyglądają), pieprz seczuański i oliwy z ziołami, sosy, pesto - ogólnie rzeczy, których w normalnym sklepie nie uświadczysz :no: (był nawet pasztet z jelenia :eek:)

No i oczywiście różnych czekoladek-pralinek całą przyczepę ;), ale to nie tylko dla mnie, bo już z myślą o prezentach świątecznych.

Super, że wspomniałaś o tym Lidlu, bo by mi takie pyszności koło nosa przeszły :eek:

Edytowane przez Ilona Agata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie cieszę że się obkupiłaś bo to dobre rzeczy a cenowo taniej niż w bomi za takie smakołyki, ja kupiłam jeszcze tortelloni z grzybami, ale masz tylko jedna paczka była:bash:i jak to teraz podzielić jak tam z 8 pierożków tylko:eek:ale pasztetu z jelenie to nie widziałam, a szkoda, moze jutro jeszcze raz polecę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...