Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

amgladwiesz porządny sprzęt to pojęcie bardzo względne i zależy dla kogo, dla mnie tak ale dla znawcy to pewno nie mam nic nadzwyczajnego, dla mnie sprzęt za 5 tyś to dobry dla znawcy może za 30 tyś wart uwagi, ceny bardzo różne

 

coz, fakt, to pojecie wzgledne. nie w tym celu to napisałam, tylko po to, by podsunąć do rozwagi pomysł, gdzie kupowac płyty, bo maja naprawdę lepszą jakość. a cóż uczynisz - to Twoja sprawa przecież:)

miłego dnia, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

coz, fakt, to pojecie wzgledne. nie w tym celu to napisałam, tylko po to, by podsunąć do rozwagi pomysł, gdzie kupowac płyty, bo maja naprawdę lepszą jakość. a cóż uczynisz - to Twoja sprawa przecież:)

miłego dnia, pozdrawiam

 

nie no jasne, spoko, a w empiku do niczego płyty, nie miałam pojęcia ze moze być różnica w jakości, na czym ona polega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, że ja to z serii tak jak Ty - sprzet ma grac - gra - to gitara. ale mój mąż i jego kolega to juz prawie audiofile (nie mylić z pedofilami;) i oni słysza róznice w jakości. ja słysze rożnice w kolumnach - teraz usłyszałam cantony jak graja - normalnie gacie opadaja, usłyszałam nowe dzwieki w znanych mi juz na pamięć kawałkach - to tak jakby odkrywac nowe brzmienia w znanych na pamięć utworach... fajne uczucie

ale jak tego nie słyszycie, to nie ma sensu płacic troszke więcej i ciagnąc cdki z hameryki ;)

a tak z zupełnie innej beczk;)i, masz u siebie w domku gdzieś płyty betonowe? ktos gdzies na forum wspominał, że masz, ale nie moge znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do płyt....u mnie sporo i ja bardzo nie lubię ich na wierzchu...ja trzymam w szufladach - grzbietami do góry więc jak otwieram szufladę to mam wszystko na oku. a te mega ulubione trzymam koło sprzetu grajacego. Kurcze ja nie widziałm fajnych, sensownych stojaków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no ja na początku drogi ze słuchaniem muzyki, może za ileś lat znajdę różnicę i będę przepłacać:)

 

ja mam beton dekoracyjny a nie płyty, w kuchni i salonie:)

 

tez chciałam te cantony ale cena:o , niestety moze za 100 lat, ostatnio powiedziałam mężowi ze teraz musi o ten sprzęt dbać bo to moze do końca życia jest, że prędzej kuchnię wymienię, minę miał zajebistą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, że ja to z serii tak jak Ty - sprzet ma grac - gra - to gitara. ale mój mąż i jego kolega to juz prawie audiofile (nie mylić z pedofilami;) i oni słysza róznice w jakości. ja słysze rożnice w kolumnach - teraz usłyszałam cantony jak graja - normalnie gacie opadaja, usłyszałam nowe dzwieki w znanych mi juz na pamięć kawałkach - to tak jakby odkrywac nowe brzmienia w znanych na pamięć utworach... fajne uczucie

ale jak tego nie słyszycie, to nie ma sensu płacic troszke więcej i ciagnąc cdki z hameryki ;)

 

a tak z zupełnie innej beczk;)i, masz u siebie w domku gdzieś płyty betonowe? ktos gdzies na forum wspominał, że masz, ale nie moge znaleźć...

ja tez audiofilem nie jestem ale jak usłyszałam dźwięki płynące z Bose w pokoju odsłuchowym to prawie fruwałam....no ale na Bose to mnie bedzie stać w kolejnym wcieleniu moze...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, az poleciałam jeszcze raz do Ciebie sprawdzic... na moim etapie to juz chyba za póxno na taki beton chciałam sobie ściankę tv w betonie zrobić, szukam takich płyt juz gotowych, do przykrecenia na scianie...no nic, lece daliej szukać, powodzenia na audiofilowej ;)drodze

pozdrawiam

 

Ola U ma taki beton:)

 

 

 

Reniu, a ja ciągle walczę z mężem i nie daje mu kupić tych wymarzonych głośników i całej reszty bo mi wizualnie nie pasują :p

Ale łamię się powoli....aktualnie szukamy tych ładnych, kolorystycznie i obudową pasujących do reszty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola U ma taki beton:)

 

 

 

Reniu, a ja ciągle walczę z mężem i nie daje mu kupić tych wymarzonych głośników i całej reszty bo mi wizualnie nie pasują :p

Ale łamię się powoli....aktualnie szukamy tych ładnych, kolorystycznie i obudową pasujących do reszty:)

 

 

MarJel,

dziekuję, lece do Oli....

złam się, złam, szczęście na twarzy męża - bezcenne......;) a jakich szukacie, jak mogę spytać? może pomoge coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarJel,

dziekuję, lece do Oli....

złam się, złam, szczęście na twarzy męża - bezcenne......;) a jakich szukacie, jak mogę spytać? może pomoge coś?

 

amglad, ja szukam ładnych ;)

A tak poważnie, to m szuka...firmy w tej chwili nie pamiętam, ale ze stojących głośników chyba zrezygnujemy, będą tylko wiszące:rolleyes:

Jak będę znać konkrety to nie omieszkam Cię zapytać czy dobry wybór....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas płyt też masa (P. po każdej wypłacie kupuje conajmniej 5 sztuk) i są poustawiane na półkach robionych przez stolarza w pokoju P. Robione na wymiar, zainstalowane na ścianie kolankowej (na poddaszu).

Sprzętu jeszcze niemamy (dopiero dochodzimy do TV) ale już wiem, zę raczej wizualnie nie będę miała prawa głosu. Ważna jest firma (jakąś ma wybraną), drewno i coś tam jeszcze. Nie mam szans się wpasować z kolorem :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez nie bardzo mialam prawo głosu co do stylistyki...nie jest to jeszcze ostateczny model bo planuje moj P. do domu coś innego..powiem Wam ze moje nędzne ucho nawet na tym co mamy teraz widzi różnice...dostalismy kiedys koncert Jean Michel Jarre w Chinach , raz posłuchaliśmy na starym sprzęcie i czekał..potem jak kupiliśmy obecny/jakas niska półka narazie/ to na szybko wpadł nam w rekę własnie on aby sprawdzić sprzęcik...odbiór zupełnie inny, słychysz tak jak napisałyście inne dzwięki, inaczej pojedyńcze instrumenty...rewelacja :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale jak sobie pomyślę ile my jesteśmy w domu .... Coprawda muza u nas leci non stop (nawet jak o 5:30 wstajemy to So lepci puscić Kasabian) ale jednak w większości nas nie ma. I dlatego wywalanie takiej kasy na sprzęcior jest dla mnnie chore. No, ale co ja mogę ?

Delikatnie zasugerowałam, że białe by były idealne. Ale jak na mnie popatrzył ? Więć nie dopowiedziałan nawet że ewentualnie czarne oblecą :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...