Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

i już mnie mój mąż mówiąc delikatnie wk*****, dzwonię do niego i mówię, że jutro przychodzą nasze listwy przypodłogowe na dół i czy mi je wymieni do świąt, to pyta się mnie czy nie mam nic lepszego do roboty:bash::bash::bash:

 

Reni, mam pisać co z tym fantem zrobić? Czy się domyślasz i znasz moją radę jak przekonać męża;):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

i już mnie mój mąż mówiąc wk*****....

..... pyta się mnie czy nie mam nic lepszego do roboty:bash::bash::bash:

 

Reni, mam pisać co z tym fantem zrobić? Czy się domyślasz i znasz moją radę jak przekonać męża;):lol:

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

 

Już wyobrażam sobie minę męża reni słysząc tą samą odpowiedź w zupełnie innej sytuacji :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni, moje wnętrzarskie guru, przychodzę po pomoc...

Powiedz mi, czy jest możliwe zrobienie podcięcia wentylacyjnego(będziemy mieli wentylację mechaniczną) w drzwiach Pol-skone Etiuda Lux A01 lub Astro lux W7S, bardzo podobają mi się te drzwi i chcę je zgrać z drzwiami wejściowymi cala Svalbard.

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj norka, fabryka na pewno tego nie zrobi, ja bym dla klienta zrobiła ale zastanawiam się czy by to ładnie wyglądało, moim zdaniem nie, ale jeszcze jedna uwaga ja przy reku nie mam nigdzie podciecia wentylacyjnego, drzwi i tak są delikatnie krótsze od oscieżnicy i na ogół otwarte , mi tez mówiono o podcieciu ale panowie od reku nie powiedzieli ze to konieczne, moim zdaniem nie wiele to daje, i nieauwazyłam aby u mnie z reku był problem z powodu braku podcięć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko... KA, św. Mikołaj, sex, a w tym wszystkim jeszcze sprzęt grający. Niezły mix przedświąteczny ;)

 

No u mnie niestety płyty w stojakach i też zastanawiam się co z tym fantem zrobić... Reni, a Ty chyba masz pod telewizorem szuflady w szafkach. Nie możesz tych płyt tam upchnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka aniu, zapomniałaś o roli Śnieżynki :rotfl:

 

no właśnie nie mam szuflad, pod spodem stoi sprzęcior:) widziałam fajny stojak ale tylko 25 płyty, ale wczoraj mój maż wymyslił aby dać płyty do tej wiszącej szafki obok telewizora , jak tylko kredens z garazu wyjedzie to szkło które tam mam upcham w nim i tam będą płyty:)

 

aniu a jak u ciebie z przygotowaniami do świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przygotowania do świąt ograniczą się do powieszenia lampek przed domem, bo zmobilizowałam całą rodzinę i wyjeżdżamy na calutkie święta do gospodarstwa agroturystycznego. Miejsce sprawdzone więc zapowiada się fantastyczny czas. Łącznie będzie nas 16 osób, kulig, bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, a wszystko okraszone pzrepysznym jedzeniem, jakie tam mają. Już się doczekać nie mogę. Pierwsze święta od kilku lat, kiedy będę odpoczywać, chłonąć atmosferę i ani minuty nie spędzę przy garach :wave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przygotowania do świąt ograniczą się do powieszenia lampek przed domem, bo zmobilizowałam całą rodzinę i wyjeżdżamy na calutkie święta do gospodarstwa agroturystycznego. Miejsce sprawdzone więc zapowiada się fantastyczny czas. Łącznie będzie nas 16 osób, kulig, bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, a wszystko okraszone pzrepysznym jedzeniem, jakie tam mają. Już się doczekać nie mogę. Pierwsze święta od kilku lat, kiedy będę odpoczywać, chłonąć atmosferę i ani minuty nie spędzę przy garach :wave:

 

Pomysł - bomba! Oj, jak ja bym tak chciała... :rolleyes:

Zazdroszczę strasznie :yes: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to znaczy tradycjonaliści? Przecież będzie choinka, będzie opłatek i karp. Tylko przy innym niż zazwyczaj stole. U mnie zaczęło się ode mnie i mojej rodziny, cyzli mąż i dzieci, pomysł podchwyciła też mama i do tego dołączyła siostra z rodziną, bo przecież nie zostanie sama, kiedy my jedziemy. Zwyczajowo w pierwsze święto przyjeżdża do nas rodzina z Poznania więc zadzowniliśmy też do nich. Sytuację przedstawiłam w ten sposób, że my też nie wiemy, jak będzie, ale może warto spróbować. Za rok będziemy wiedzieli, czy chcemy być w domu, czy gdziś wyjechać, ale chyba warto spróbować i zobaczyć, czy będzie fajnie, bo nigdy jeszcze tak świąt nie spędzaliśmy. Zgodziła się nawet moja 82 letnia babcia więc myślę że wszystko jest kwestią nastawienia ;) Od zawsze jesteśmy w święta razem i nie wyobrażam sobie, żeby teraz miało być inaczej. No i okazało się, że dla całej reszty rodziny też najważniejsze jest to, żeby spędzić święta w stałym gronie. Choć to prawda, że do obcego miejsca chyba bym tak pewnie nie jechała. To miejsce znam, byłam tam kilkanaście razy (również na świątczenych firmowych spotkaniach) więc wiem, czego się spodziewać. W całkiem nowe, niesprawdzone miejsce bym nie pojechała - wolałabym je najpierw sprawdzić, żeby wszystkim świąt nie popsuć gdyby się okazało, że miejsce kiepskie... Po świętach zdam relację, czy pomysł się sprawdził :D Edytowane przez anna-maria3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...