Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to tak jak ja:)

 

Chyba większość tak ma... A tu w weekend jeszcze o porządkach pomyśleć trzeba. Ja właśnie za firany się biorę. Chciałam się pozbyć tych wszystkich woali, kupiłam nawet zasłony (z przeznaczeniem do salonu lub sypialni) i wiszą, ale nijak nie mogę do nich dobrać firan więc chyba je zdejmę i woale zostaną i będę się męczyć z prasowaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu o firanach to mi nawet nie mów, kiedy nie poznałam ciebie to miałam święty spokój a teraz? Kurna chata ja 2 moje już prasowałam , jedna w niedzielę a drugą we środę, k*****leciały cały czas, a i tak źle uprasowane bo wyprane w sobote i lezały zwinięte:bash:, ale już nie ściagam będą takie jak są, za to wczoraj prałam te z sypialni i dizewczyny okazało się że tych szmatek z ikei to ja mam aż 6:o a nie 4, ale w 40 minut się wyprały, 5 minut wieszania i są super, chyba do salonu o nich pomyślę ale bym musiała ich mieć ze 30:o

 

wczoraj także powiesiłam 4 bombki, 2 w wc a 2 w jadalni, choinki nie ubieram bo nie wiem kiedy listwy nowe będą:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko poczucia winy we mnie nie wzbudzaj :p

 

Ja właśnie wrzuciłam do prania firany dzieci i moje "stare" z sypialni. Wszystko z woalu (bo ja w zasadzie nic innego nie mam). Nie znoszę gnieciuchów, organzy, "babciowych" tradycyjnych firan i niestety wszystko, co mi się podoba, wymaga prasowania... Ciągle kombinuję, żeby do tych nowych zasłon coś dobrać, żeby sobie roboty odjąć, bo u dzieci i w sypialni mogę prasować - nie ma tego tak wiele, ale w salonie mam 3 firany po 7m każda :bash:

 

Sąsiadka (koleżanka) ma zasłonki powieszone na drzwiach balkonowych, a tam gdzie okna ma właśnie krotkie roletki i u niej wyglada to ok, ale ja jakoś u siebie nie mogę się przemóc i jednak wolę długie firany. Bez nich tak jakoś goło jest. W dodatku ani kaloryfery ani parapety nie nadają się do pokazywania więc co mi pozostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, nie piszcie nic o przygotowaniach do świąt, bo ja wczoraj do 2. w nocy zasuwałam :bash: i powiem Wam, że na końcu płakałam już nad prezentami (mam do zapakowania jakieś 30 sztuk, bo u męża duża rodzina, a moja podrzuca mi swoje prezenty, bo nikt nie wkłada w to tyle serca co ja). W dodatku odebrałam firany do pokoju dziecka i nawet prasowanie niewiele im pomogło - układają się fatalnie, a kosztowały też niemało, żeby je teraz wymienić na inne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, ja mam zwykłe zasłony na kółkach i puste okno. Drugie okno (małe, nie balkonowe) jest też zupełnie puste - może kiedyś coś tam zawiśnie, ale nie mam pomysłu :confused:

Mąż wrócił wczoraj z imprezy firmowej o 4 nad ranem i pracuje dzisiaj z domu, więc poza sprzątaniem i gotowaniem na wieczór (przyjeżdżają goście) mam jeszcze na głowie śniadanka, lunche, kawki dla niego :mad: Dwa razy tyle roboty :o Ale, ale, trzeźwym okiem ocenił firany w pokoju małego (specjalnie zostawiłam otwarte drzwi, żeby je za każdym razem widział) i przyszedł powiedzieć, że trzeba je przerobić (zamiast taśmy wstawić kółka, żeby ładniej się układały) - być może to je uratuje :wiggle: A tyle razy słyszałam od niego, że kółka to bezsens, jego mama nie ma żadnej firany z kółkami i wszystkie są piękne, a ja tylko pieniądze na takie fanaberie wyrzucam (fakt, te same firany na kółkach miały kosztować 200 zł drożej, dlatego się na nie nie zdecydowałam tym razem).

 

Mam ochotę powiedzieć: "A nie mówiłam?" Ale ugryzę się w język, bo zrzędzę jak stara kwoka w ostatnich tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...