Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ale ja nie uważam, że bym się nimi nie zachwyciła. Wiem, ze wciąga. Mnie nawet Faraon potrafił wciągnąć, Ale wiem jaki to pożeracz czasu - dlatego jestem przeciwnikiem. Wolę z So iść na rolki, rower, basen, popracować na ogrodzie. Ale się więcej nie odzywam, bo wyjdzie, że stary zgred ze mnie a wszyscy myślą, że ja taka nowoczesna matka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sobie nie wyobrazam aby dziecko ciagle siedziało przed laptopem ale nie wątpliwie dzis inne czasy a i dzieci bardziej rozgarnięte, mój 5 latek nie umie czytać ale stronę www na laptopie umie zapisać i hasło do NK zna aby do swojego pudelka zajrzeć, my tego nie umielismy, ja uważam że wszystko dla ludzi czytaj dzieci ale w rozsądnym wymiarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrym prezentem są też książki - ja polecam Anię z Zielonego Wzgórza i dalsze części albo Mikołajka (Sempe i Gościnny) i moją ulubioną Musierowicz :yes:

 

Mikołajka juz zakupiłam, zastanawiam sie nad ksiązkami Musierowicz...tylko czy to już odpowiedni czas i czy będa jej sie podobać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV prawie nigdy nie leci - zgubił się kiedyś pilot to nikomu się szukac nie chciało... bo i tak nie leci.

 

zazdroszcze. U mnie tv się psuje i myślałam, że wytrzymamy bez. Niestety P. się nie zgodził :( A mnie szkoda kilku tyś wywalać na telewizor kiedy lamp nadal brakuje :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, mój niestety też marzy o nowym TV, bo na obecnym jakieś plamy zaczęły nam wychodzić (podobno coś tam się przepala...). Tylko że męża w tygodniu nie ma, dzieci w przedszkolu, TV w zasadze wyłączony. Dopiero wieczorem coś tam ogladam. Więc też trochę kasy szkoda na taki (zbędny dla mnie) wydatek. Ale temat co jakiś czas wraca...

 

Dziewuszki,w Waszym towarzystkie wyprałam, wyprasowałam i powiesiłam wszystkie firany poza salonem. Salo chyba na jutro zostawię, bo teraz po dzieciaki muszę jechać, potem mąż z trasy wraca i weekendzik :) Jak miło, że nie muszę ryb oprawiać, mięsa marynować, sernika piec... Będę się byczyć i pomalutku pakować walizki :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój chce panasonica. U nas tv miesięcznie chodzi może ... z 5 godzin.Góra. Czy opłaca się wobec tego kupować ? Mam wam powiedzieć ile godzin w miesiącu skygarden jest w użytku ?? Chyba jednak pomyślę nad Artemido - oryginałem :wiggle:. A do sypialni.... o to może poszaleję ? Powiem mu, że przy tak drogiej lampie to szkoda zasypiać :p:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...