Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hu......się je myje,u mnie wiecznie osrane i brudne, ładne obrobienie karton gipsem chyba nie mozliwe, w zimnie przy nich zimno jak cholera, w lecie zajebiście nagrzewają, ściana się brudzi bo nie jest pionowa ale w lekkim poziomie, przepraszam za brzydkie uzyte slowa.

dokładnie....na szczęście u mnie tylko w bawialni i garderobie.... dodatkowo jak sporo sniegu zimą spadnie to w pomieszczeniach ciemno.... a latem efekt szklarni! ja będę montować rolety zewnętrzne do swoich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni, ja gdzieś wyczytałam żeby pod okami dachowymi dać grzejniki, wtedy ciepło leci w górę i od tych okienek tak nie ciągnie, a i śnieg w zimie się stopi - jak myślisz, czy to coś da - no bo na brudzenie to już raczej nic nie poradzę. Ja też chciałam wszędzie podłogówkę, ale nad tymi 2 pokojami na górze się zastanawiam, bo w tylu będą dachowe. I pomyśleć że w projekcie było 12 :lol2: i żal mi było je wyrzucać - jakbym wiedziała to ze 2 jeszcze bym zlikwidowała. No ale wtedy może być za ciemno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super! A takie mi się fajowe te okna dachowe wydawały :sick:

A tu jeszcze ich nie mam a już ich nie chcę :o całe szczęście że tylko w dwóch pokojach....

 

Najwyżej trzasne se roletki i nie będzie widać że są wiecznie uświnione :lol2:

 

teraz mam w mieszkaniu wszystkie okna od zachodu i wieczny problem z tym że są brudne - bo ledwie trochę popada i zaraz całe okna są usyfione - bo zawsze zacina od zachodu, noooo i oczywiście najwięcej od zachodu słońca wpada żeby ten brud lepiej było widać :bash:

myślałam że w domu przynajmniej z oknami będę miała spokój :confused:

Edytowane przez isa99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja o grzejnikach sie dowiedziałam po czasie i faktycznie muszą byc, u mnie podłogówka i sciany mi plesnieją, musze rozwalić sufit zrobić grubsze ocieplenie, ale nie wiem jak a jak to nie da efektu myślę o zlikwidowaniu okien, na szczęście mam w łazience i pralni, w pokojach bym nie przeżyła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swoje dachowe lubię :confused: :) i nie oddam :p.

Kaloryfery pod nimi nie grzeją i śnieg zalegający nie przeszkadza.... :D

 

Właśnie doczytałam. Pleśń ? O matko! U nas nie ma ani grzejników, ani podłogówki i nic nie pleśnieje. Może to jeszcze zalezy jakoś od wykonania? Nam nawet nie pizga przez te okna.

Edytowane przez yokasta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...