Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://img204.imageshack.us/img204/7007/happynewyear201381.jpgUploaded with ImageShack.us

 

 

 

Reni dużo zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności w Nowym 2013 Roku.

Życzymy realizacji marzeń, uśmiechu, słońca, miłości oraz nie gasnącej wiary w siebie.

Dziękuję za kolejny wspólny rok :hug:

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Aneta, Łukasz, Okruszek i Iskierka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to ja o oknach:

mamy fakro. Jak kupowaliśmy to były dwa rodzaje : tańsze za 650 pln i droższe raz tyle. Różnica z pozoru żadna. Ale okazało się, że te tańsze to wersja deweloperska, bodajże jednokrotnie malowane. Po 2-3 latach trzeba ponownie malować. Poza tym ważna dla mnie była funkcja nawiewu. Powiem tak ... dla mnie są zajebiste. Mam na całej górze. Nie mam problemów w zimie (śnieg) bo to nie są jedyne okna w pokojach (mamy też zwykłe). Doświetlają super, a widok księżyca czy wielkiego wozu z łóżka czy wanny jest niezapomniany. Musi być nie wiem jak wielka ulewa żeby napadało mi do środka. Uwielbiam je (pewnie dlatego, że nie ja je myję). Jest problem z pokojem od południa - ciepło niemiłosiernie. W tym roku kupujemy roletę zewnętrzną (markizę) która zatrzymuje promienie słoneczne. Nie wyobrażam sobie naszego domu bez tych okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni,

12 miesięcy zdrowia,

53 tygodni szczęścia,

8.760 godzin miłości,

526.600 minut pogody ducha

i 31.536.000 sekund wspaniałej zabawy!

 

 

Dziękuję za kolejny wspólny rok na FM

I życzę wszystkiego najlepszego w Nowym 2013 Roku.

Oby był lepszy niż poprzedni!

 

http://img72.imageshack.us/img72/6250/newyear2013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helloł Aniu, e bez jaj, zaś wolne nie to już grzech, od rana walczyłam z szukaniem kluczyków, zaś z holowaniem auta, dowozeniem paliwa w bańce czyli proza życia z moim mężem:rotfl:

 

w pracy byłam dopiero około południa

 

witam się dziewuszki po noworocznie i życzę Wam wszystkim aby ten rok był lepszy od poprzedniego i przede wszystkim dużo kasy na wykończenie domków, czego sobie i Wam życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni- ja oczywiscie takze zycze wszystkiego naj!!!!

ZDROWIA,SPOKOJU,USMIECHU NA CODZIEN,PRAWDZIWYCH PRZYJACIOL-NIE MUSI BYC WIELU ALE PRAWDZIWYCH,ZYCZLIWYCH LUDZI I LUDZI TAKICH KTORZY CZASAMI BYWAJA MADRZEJSI OD NAS CO BYSMY MOGLI SIE OD NICH CZEGOS NOWEGO NAUCZYC,GOOOOORY PIENIEDZY I DUZO,DUZO S;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...