Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czyste będa, czyste, ale w szpary między panelami to Ci stópka wpadnie, takie nam się paskudne porobiły :mad:

 

Ech, przyznaj się po prostu, że to tak specjalnie dla myszek i innego drobiazgu cichcem przemieszkującego u Ciebie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni,

ja dziś widziałam na żywo ze dwadzieścia różnych kolorów KA - mdlałam z wrażenia na widok takiej kumulacji:lol2: - robot jest obłędny, solidny, masywny, a kolor biała perła jest cudny!!!!!

Piękna, oryginalna, finezyjna!

 

Aha - i przy mocnych kolorach (turkus, róż) jest DUŻA różnica między zdjęciem katalogowym i faktycznym odcieniem, radzę Ci zobaczyć roboty na żywo, żebyś się nie rozczarowała:(

Edytowane przez Sharlotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reni,

ja dziś widziałam na żywo ze dwadzieścia różnych kolorów KA - biała perła jest obłędna!!!!!

Piękna, oryginalna, finezyjna!

 

Aha - i przy mocnych kolorach (turkus, róż) jest DUŻA różnica między zdjęciem katalogowym i faktycznym odcieniem, radzę Ci zobaczyć roboty na żywo, żebyś się nie rozczarowała:(

 

Ja tez byłam dzisiaj w Almi D. i widzialam scianę z KA... niktore takie sprane kolorki :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

najbardziej boję się tego że mój mąż dokładnie Ci wytłumaczy jaka przyczyna:rotfl:

 

Na to liczę, bo my pojęcia nie mamy ;) Poza tym potrzebuję rady na co te panele wymienić, żeby na lata było, a nie na kolejnych 5 :mad: Teraz jestem na etapie myślenia o wymianie na gumoleum - przynajmniej kłopotu nie będzie z fugami, z rozłażeniem itd ;)

 

Pestka, myszek nie widziałam, ale stonkę w domu mamy. Dokładnie dwie. Jedna prawie 7 lat, druga 4 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sharlotka a biały ładny?

 

aniu najprawopodobniej masz niewłaściwie zrobione dylatacje albo krzywą wylewkę, na trzecim miejscu wada paneli, ja tak napisalam bo większość ludzi nie chce słyszeć co ma źle zrobione, Ci mądrzejsi chcą wiedzieć aby błąd naprawić, a mój maż informuje wszystkich;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

aniu najprawopodobniej masz niewłaściwie zrobione dylatacje albo krzywą wylewkę, na trzecim miejscu wada paneli, ja tak napisalam bo większość ludzi nie chce słyszeć co ma źle zrobione, Ci mądrzejsi chcą wiedzieć aby błąd naprawić, a mój maż informuje wszystkich;)

 

Dylatacje na pewno zawiniły, bo już po roku zaczęło nam się coś podnosić, ale zawołaliśmy znajomego, porobił/poprawił dylatacje i się uspokoiło. Ale teraz, w tym roku, panele rozlazły się nie wzdłuż, a wszerz. Tak, jakby panele się skróciły, co chyba nie jest możliwe... Rozlazły się w kilku miejscach - w kuchni przy meblach i w hollu, gdzie otwierane są drzwi wejściowe - podejrzewam więc wpływ zimna lub wilgoci w tych akurat miejscach. Z drugiej strony nie wszystko się rozlazło, tylko kilka/kilkanaście paneli więc nie wiem, czy to te warunki zewnętrzne, czy coś z panelami. W każdym razie pewnie trzeba będzie zerwać całą podłogę i położyć od nowa. Listwy też się porozłaziły. Były ładnie porobione, a teraz na narożnikach zewnętrznych są spore szczeliny. Szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a ja ostatnio w Almi byłam świadkiem sytuacji, w której uradowana babka, chwytając triumfalnie talerz, pognała do kasy, żeby zapytać:

- To cena za komplet?

- Nie, za talerz. Można sobie skompletować cały serwis.

- Za talerz? - zwątpiła klientka - 150 zł za talerz?

 

Nie wiem jak inna porcelana, ale V&B się nie tłucze :no: osobiście nie próbowałam, ale sprzedawczyni w sklepie trzasnęła jednym z talerzy o podłogę, żeby to udowodnić :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...