Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moja sofa jest wygodna, skórzana, nie trzeba jej prać, ma regulowane zagłówki i jezd ładna, siedzę na niej codziennie lub leżę, znaczy to, że nie tylko wgląda :p

 

Napiszcie mi jakie funkcje ma ten KA, z których zmierzacie codziennie korzystać i dlaczego każda szanująca się Pani domu nie może bez niego się obyć, mając np. tradycyjny robot kuchenny :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Marta urabia każde ciasto, na pierogi, na makaron, na pączki, na pizzę, na chleb, kazde drożdżowe,

można kupić inny robot ale KA to klasyk niepodważalny

Ano widzisz, nic z tych potraw które wymieniłaś nie przyrządzam w domu, może by to się zmieniło gdyby był ka, ale wątpię, bo nie jesteśmy aż takimi miłośnikami takiego jedzenia. U nas piekarnik i parowar króluje przy przyrządzaniu obiadu;)

ja teraz mam fazę na oponki, piekę 3 razy w tyg:D

 

już widze moją duuuupę na wiosnę:D

I tu mnie przekonałaś, żeby go sobie nie fundować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szocik, dziecko mnie uświadomiło, że teraz nawet to modnie i nowocześnie, że się goście na jakiś wymarzony prezent składają. Oni np, dostali na parapetówkę w domku: odkurzacz, siłowniki do bramy, kosę spalinową, czajnik Bosha z takich wspólnych. Oprócz tego ileś tam pomniejszych prezentów. A gości było z 50 sztuk, albo i lepiej.

 

KA....aaaaaaaaaa, nadmieniam, że nie mam. Mam zwykłego kilkuletniego Kenwooda, który robi to samo, a kosztował koło 500 zł. To tyle w kwestii funkcji.

 

KA niewątpliwie urodziwy jest i stylowy. Jak go pierwszy raz zobaczyłam kilka lat temu na wystawie w DT Centrum (W-wa, po remoncie i zmianie właściciela) w z amerykańsko-angielska urządzonej kuchni TO PRAWIE SIADŁAM Z WRAŻENIA. Był czerwony i początkowo myślałam, że specjalnie firma wypuściła taki model, żeby się zareklamować.

Więc rozumiem, Maniaczki, czemu go chcecie – piękno formy i szlachetność detali do łebków Wam uderzyły ;) Na mnie tak działają niektóre samochody – na szczęście mnie na nie nie stać:wave:

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szocik, robot jak robot. Zwyczajny. No może nie koniecznie, bo michę ma dużo większą od innych robotów i jak go kupowałam, to właśnie ta wielkość zaważyła. Co mu wrzucisz do miski, to grzecznie wymiesza. Jeśli chodzi o chlebek, też, ale ostatnio myślę o kupieniu maszynki do chleba – z lenistwa :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...