Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Reni, mówisz o tych chytrych „rozgwiazdach” na ścianie?

Wcale nie jestem pewna, czy Fox Decorator albo Primacol nie mają czegoś podobnego. Poza tynkami są też tzw. farby strukturalne, przy pomocy których uzyskuje się wypukły wzór na ścianie. Do takich farb wybór szablonów jest dużo większy i wzory są delikatniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego napisałam, bo to fajne jest. A dziewczyny szukają i nawet nie wiedzą, że u nas też, choć jesteśmy pod tym względem w ogonie, można znaleźć :yes: Takich samych jak Twoje pewnie nie ma, ale są różne inne wzory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmolit (tynk dekoracyjny) - wizualnie masakra ale praktycznie.... cudo :)

Ja jednak nie przełkne takich "pięknych kamyczków i po prostu będe często malować. Mam jasne ściany i zmywam szorstką gąbką z mydlem.

A beton ... hmmm... o czym konkretnie myśłisz ? O płytach czy o masie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmolit (tynk dekoracyjny) - wizualnie masakra ale praktycznie.... cudo :)

Ja jednak nie przełkne takich "pięknych kamyczków i po prostu będe często malować. Mam jasne ściany i zmywam szorstką gąbką z mydlem.

A beton ... hmmm... o czym konkretnie myśłisz ? O płytach czy o masie ?

 

nie no jeśli wizualnie masakra to wolę moje ufajdane białe ściany:lol2:

 

beton taki jak mam w kuchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam marmolit w starym mieszkaniu - w korytarzu, ciemny, nawet mi się podobał, ale teraz bym tego nie zrobiła :no: choć rzeczywiście bardzo praktyczny :yes:

Ja bym potrzebowała czegoś nie brudzącego się do wiatrołapu (jest ciasny i ściany ciągle usyfione, bo albo ktoś ręką dotknie, albo butem w czasie zdejmowania zahaczy, itp.) i pewnie w przyszłości na ścianę przy schodach :rolleyes:

Pomysł z betonem bardzo mi się podoba, lacobel trochę mniej.

U nas farba lateksowa Sto, a w sypialni Dekoral, sypialnia do przemalowania, chociaż nie użytkujemy intensywnie ;), reszta jakoś jeszcze wygląda, także uważam, że warto jednak zainwestować w lepszą farbę :yes: Być może zmienię zdanie, jak dzieciak zacznie biegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...