Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Reni, trafiłam na świąteczne zdjęcia :lol2: - trochę mi czasu zajęło, zanim się zorientowałam, gdzie ich szukać :rolleyes: ;).

Fajne te jajca, one są z Almi Decor z tego, co pamiętam?

U nas w tym roku nic, ja nie mam weny na świąteczne dekoracje, mąż ma do tego stosunek całkiem obojętny, moje zające z Almi Decor po obniżkach szybko wybyły, myślałam o jakiś kwiatach do salonu, ale jak za oknem jest śnieg, to jakoś mi się świeże kwiaty nie komponują :no:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: wiedziałam że Gienowefka temat podłapie, bo gdyby nie to ja bym musiała :cool: :lol2:

 

Reni wczoraj byliśmy w Mix Electronis i mąż taki przejęty oglądamy mi miksery planetarne a ja "eeee yyyy no wiesz bo dużo myślałam i w sumie to tego KA tak bardzo nie potrzebuję", mąż na mnie ":jawdrop: :rolleyes: :mad: ", ja : ":jawdrop: błagam nie mów że mi kupiłeś", mąż: "miałem zamiar" . Biorąc pod uwagę, że ja ciasta piękę jak mamy gości albo raz w miesiącu (jeżeli nie ma gości) to bez sensu płacić nam tyle żeby stał i zawalał blat, którego wbrew pozorom nie mam dużo :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agawi no plastikowe jaja mi całe spękały, wszystkie kurna chata:eek:

 

oj tak Gumiska:hug: juz po węchu trafia gdzie o seksie czy jajkach czy pisiorach:lol2::lol2::lol2:

dorota z h&y

 

venuska a co zrobisz jak sobie to do serca weźmie

 

Magda ja własnie nie piekę bo KA nie mam:D

 

Ilonka proponuję pierniki o smaku boczka:lol2::lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, on o wędzarniku od dwóch lat gada :rolleyes:. Całe szczęście nie mamy miejsca w ogrodzie, bo jeszcze bym mu musiała na serio to mięcho przygotowywać :rolleyes::eek:.

 

Reni, a są takie? :lol2:

 

Dziewczyny, ale właśnie na coś wpadłam - mój szwagier mówił, kiedy zachwycałam się KA, że mają kilka takich w pracy :lol2: - używają do mieszania przypraw i mielenia kiełbas oraz nawlekania flaków :lol2: może ja mu o tym przypomnę ;) :wiggle:? Już nie będę dłużej kusić ciastem :no:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...