Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam serdecznie :) W końcu przebrnęłam przez cały wątek :wiggle: :wiggle:. Gratuluje dobrego gustu i super domu, jest przepiękny w każdym calu. Reni jeśli nie będziesz miała nic przeciwko to Twój dom będzie dla mnie ogromną inspiracją. Mój pierwszy post i od razu mam pytanie o wnęki na szyny firanowe w jadalni. Czy są one zrobione w karton gipsie? I ponieważ jestem laikiem chciałabym zapytać o karton gips na poddaszu. Pisałaś, że nie jesteś z niego zadowolona, a czy jest inne rozwiązanie dla skosów na poddaszu użytkowym?

Pozdrawiam :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Magda a dziękuje, odnoście BC tak jak mówiłam nie bardzo mam po drodze, ale możesz tam zadzwonić i zapytać w jakiej cenie jest w tej chwili ten obraz, na pewno odpowiedzą, możesz tez zapytać kiedy będzie tańszy?:) Ja okien plastikowych też bym nie przeżyła:)

 

helloł Inka, od razu odpowiadam, ja nie jestem zadowolona z karton gipsów bo zwyczajnie pracuję i piękają, dzis w pokojach dzieci zrobiłabym drewniany sufit pomalowany na biało, na reszcie moze tez, witam Cie u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty i cellulit? coś piłaś z rana:lol2::lol2::lol2:

 

zadzwonię z domu bo nie siedzę dziś sama.

 

ja zero shoppingu w weekend- nie mam kasiory - przywieźli dziś 10 ton ziemi, kilka ton żwiru oprócz tego dałam zaliczkę na płot ten drewniany w poziomie.

nie poznaję CIę ;) :lol2::lol2::lol2:

My odjechaliśmy tylko do CE, ale też bez zakupów ;)

 

MAgda, ja nie powiem, bo dopiero zaczynamy z pierwszym domkiem :D Napiszę CI za rok :D

 

Ps. Dzieci to nie problem, hipoteka chyba też ;) Wszystko zależy chyba od tego za Ile ewentualnie sprzedałabyś obecny domek i ILE chcesz wydać na kolejną budowę ;)

Edytowane przez ida2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie szczerze - mając już hipotekę i dzieci :)

porywałybyście się na sprzedaż domu z kredytem i budowę od nowa?

 

gdybym miała działkę juz kupioną za gotówkę to tak, a co mają do tego dzieci?

 

ida większe by w dupie wisiały, a 38 są w sam raz ale nogi mi się wydawały jak balerony:eek::eek::eek::eek::eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że z plotami przenosimy się tutaj :wiggle:?

 

Ja w końcu byłam u fryzjera w weekend :wiggle:, ale miał minę jak rozpuściłam włosy :wtf: :lol2:. Na zakupy ciągle się wybieram i jakoś mi nie po drodze :(. A potrzebuję sukienki na chrzest :rolleyes:.

 

Nie mówcie, że przeprowadzka męczy dzieci :eek:. Ja mam zamiar jeszcze ze dwa razy się w swoim życiu przeprowadzić, jeśli nie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, sama jako dziecko często się nie przeprowadzałam, ale moi rodzice non stop jakieś remonty wymyślali (a to chyba gorsze, bo jak zmieniali np. okna czy podłogę to musieliśmy tam mieszkać) i ja to uwielbiałam :yes:. Pamiętam, że czułam się jak na wakacjach, bo ciągle zmieniałam pokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helloł Ilonka :wiggle:

 

dziewczyny podły nastrój miałam od rana ale z wami juz mi lepiej

 

słuchajcie wczoraj miałam kolejny egzamin, facet przed powiedział , że za najlepszą pracę da nagrodę w postaci książki.

Akurat ja i koleżanka dostałyśmy piątki i powiedział, że obie mamy szansę na ksiażkę, po egzaminie koleżanki z grupy mi powiedziały, że skoro ja ściągałam a druga koleżanka sie uczyła, to ksiażkę powinna dostać ona, dobre co?????przeprosiłam dziewczyny , ze udało mi się ściągnąć na piątkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...