Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 62,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • reni1980

    12540

  • Magda_lena85

    8634

  • Mmelisa

    5802

  • fajna kobieta

    4529

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Magda fajny :) U nas salon tez niewiele większy ;) Ale moja rodzinka daleko, imprez co miesiąc nie robię :D Także dla nas i ewentualnie znajomych będzie musiał wystarczyć ;)

 

no konserwować trzeba , 2 razy w roku, ale drewniane okna sprzedają się gorzej ze względu na cenę:yes:

Otóż to :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie konserwuję :no:.

Tylko jak myję, to ramę wodą z Pronto czyszczę.

Reni, mało kto konserwuje.

 

Magda, ja tam bym nic do małej działki nie miała, wręcz przeciwnie, bo nie lubię pracować w ogrodzie. Tutaj głównie takie 600-700 m2 schodzą, jak ma 800 to już duża, a jak 1000 to jakiś chochlik w ofertę się wdarł :no: :lol2:. Problem taki, że są wąskie i trudno cokolwiek na takiej działce postawić, a i osiedla, gdzie domki upchane jak w ulu prezentują się dużo gorzej niż osiedla z dużymi działkami :yes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko, jak ja widzę duże trawniki to sobie wyobrażam ile wody w to idzie :lol2:.

Ile nawozu trzeba sypać :bash:.

Ile odgrzybiacza :bash:.

Ile godzin tygodniowo mąż kosi :bash:.

Ile godzin na wiosnę areatorem to traktuje :bash:.

 

To już wolę usiąść na małym skrawku trawy i razem z mężem w spokoju wypić kawkę :yes: niż żeby miał znikać na całe godziny w ogrodzie, żeby o niego dbać (bo na mnie nie ma co liczyć :no: :lol2:).

My mamy tylko odrobinę trawy, a mimo starań jest tak ohydnie zaniedbana, że nie wyobrażam sobie obrobić duży trawnik :no:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas nic nie wiadomo :no:.

Prawdę mówiąc od stycznia jest takie zamieszanie, że nam nie wywożą posegregowanych śmieci :mad:, bo niby ktoś inny będzie wskazany (w lipcu!), itp.

Nie będę się rozpisywać jak wygląda nasza piwnica :sick:. Cała w workach pełnych plastiku, szkła i kartonów :(.

I tak sobie czekamy pół roku, aż w końcu ktoś to łaskawie wywiezie :bash:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, to nie fair, bo Wy tu o szmatach, a ja nie mam czasu na polowania :(.

Pamiętam jak upatrzyłam sobie kurtkę z Zary, chodziłam raz w tygodniu i czekałam, jak przecenili do 150 zł, mówię sobie: "Poczekam", bo jeszcze dużo było w moim rozmiarze, potem do 99 zł, już chciałam brać, ale myślę sobie, nie, mam dużo wiosennych kurtek, po co mi kolejna, ostatecznie jednak kupiłam, bo potaniała do 79, a w takiej cenie to głupota nie brać :D. Pamiętam, jak biegłam do kasy z wywalonym jęzorem :rolleyes: zadowolona, bo ja nie umiem polować na wyprzedażach, a ten jeden jedyny raz się udało :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle mam dziwny system, nie umiem kupować od razu jak coś wypatrzę, muszę na spokojnie w domu pomyśleć. Jeśli zapomnę, to znaczy, że tego nie potrzebuję, jeżeli nie może mi wyjść z głowy, to wiem, że ta rzecz jest mi przeznaczona :D. Niestety, kiedy po nią wracam, często już nic nie ma, przejechałam się tak kilka razy zwłaszcza w TKMaxx na dziale dla domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody nie lubi stać w wózku w miejscu :(.

Muszę go bujać, bo wtedy śpi, a jak przystanę na moment, to się budzi i krzyczy, bo nic nie widzi poza budą gondoli i trochę go to denerwuje :rolleyes:. Czekam, aż zacznie siadać i przeniosę go do spacerówki, bo na razie wchodzę tylko tam, gdzie muszę lub baaardzo chcę (ostatnio Almi Decor :lol2:) i wtedy młody zwiedza na rękach. Spożywka wchodzi w grę tylko wtedy, kiedy wiem co chcę kupić i szybko (bez zatrzymywania się) wrzucam do koszyka :bash:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...